מכין את השטח לנקסוס 4: אילו אפליקציות וחברת סלולר מומלצים? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכין את השטח לנקסוס 4: אילו אפליקציות וחברת סלולר מומלצים?

Black_Citadel

Recommended Posts

הזמנתי את המכשיר מארה"ב, חבר יביא לי אותו משם בסוף החודש.

אני רוצה להחליף מספר טלפון כי הנוכחי מקבל הודעות סרק מכל מיני מקומות (עצה: אל תתנו את הטלפון שלכם לארגונים דתיים) ולמרות שהתקשרתי כמה פעמים והם אומרים שביטלו, ההודעות עדיין מגיעות מדי חודש וזה מציק

איזו חברת מומלצת כיום מבחינת שירות ~ מחיר ~ חבילת גלישה (מהירות + לימיט תעבורה) ~ איכות שיחה?

על פי האתר הזה, מובייל לוקחים מבחינת מהירות - אבל שמתי לב אצלם שבניגוד לגולן טלקום, 'מהירות הגלישה מואטת מעבר ל3GB תעבורה' או משהו כזה.

אשמח גם שתהיה לי האפשרות לבחור מספר 'קליט'.

בנוסף,

אילו הייתם מגדירים כmust-have? זה הסמארטפון הראשון שלי.

תודה רבה, :biggrimjackbox:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אממ רעיון נהדר, לא חשבתי על זה. בטלפון הנוכחי שלי לא היתה אופציה כזו למיטב ידיעתי (נוקיה בן 3 וחצי שנים).

ובלי קשר - מה חברת הסלולר הכי משתלמת עבורי? אני נמצא בין שליש לחצי שנה בחו"ל מדי שנה - ומתכוון להשתמש במכשיר לא מעט גם לשיחות וגם לאינטרנט כשאני בארץ (גם בחו"ל, אבל עם סים מקומי שם).

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מתבצע בקלות (קליק דרך אתר?) או כאב ראש סטייל סלקום/פלאפון/אורנג' של ימים עברו?

ודרך אגב גיל, איזו חברה וחבילה לדעתך הכי עדיפה מבחינת השירות (כמה שפחות אנשים; כמה שיותר ממשק ממוחשב), איכות שיחה, מהירות גלישה וכו' וכו' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...