פינג גבוה (150-300) לאתרי חו"ל- מסלול גיימר 014 + בזק 100 - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינג גבוה (150-300) לאתרי חו"ל- מסלול גיימר 014 + בזק 100

bitbit2004

Recommended Posts

חברים אני צריך עוד עזרה בבקשה ויש לי עדכון קטן:

לאחר שהגדרתי RATE ADAPTIVE ונכנסתי כמה פעמים ל-BF3 הפינגים השתפרו פלאים וזה ממש מורגש גם ביכולות המשחק שלי.

לאחרונה הפינגים שלי היו 56-57 לשרת קבוע שקיבלתי בו בעבר 70-80.

כבר מזמן שלא עדכנתי מבצע ושילמתי לבזק יחסית סכום גבוה, אני צריך את המלצתכם על המהלכים הבאים.

בעבר עודכן לי מבצע בבזק לחצי שנה על 30 מגה במחיר של 65 שקלים והוא נגמר, המחיר קפץ ל131, היום דיברתי איתם וגם בשימור לקוחות

לא רצו לרדת איתי מתחת ל-100 שקלים למרות שאיימתי עלייהם בטענה שאתנתק, הנציגה טענה שתוכל לבא לקראתי עם 100 מגה ב-100 שקלים אך סירבתי..

ביקשתי ממנה 30 מגה ב-65 כמו שהיה לי, מפני שאני לא ממש צריך 100 מגה..המצב נשאר בעינו עם 30 מגה ב-100 שקלים.

השאלה שלי אם יש מצב להוריד את המחיר או שכדאי לי לעבור ל-100 מגה ומה שבטוח לי שלא אקבל 100, בעבר נאמר לי שיש מצב שלא אקבל גם 30 ואני פוחד

שלא יווצרו לי בעיות של פינגים גבוהים או התנתקויות עקב ההבדלים בין ספק שיספק 100(014) לבין שתספק משהו לא ידוע..

איך אפשר לבדוק ומה אתם ממליצים לי לעשות??

תודה מראש לעוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתקשר שוב, פשוט תגיד שאתה רוצה להתנתק כי המחיר גבוה.

תגיד להם איזה סיבה יש לך לשלם 100 או 65 או אפילו 50 שח ל30 מגה כאשר לקוחות אחרים של החברה (אני למשל) משלמים 40שח ל100 מגה.. (תגיד בשימור שיקחו אפילו את המקט מהיוזר שלי, זה מקט עדכני כי רק לפני כשבועיים עדכנתי ל100, וזה אפילו לא היה בשימור לקוחות..)

ויש גם חברות שנותנות ב20שח את כל המהירויות..(לא רק הוטנט).

אם הם לא מוכנים, אז תתנתק, יש לך אופציות מספיק טובות.. כמו - http://ccc.co.il/ שיש להם חיבור יחסית טוב לחול גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר מזמן שלא עדכנתי מבצע ושילמתי לבזק יחסית סכום גבוה, אני צריך את המלצתכם על המהלכים הבאים.

בעבר עודכן לי מבצע בבזק לחצי שנה על 30 מגה במחיר של 65 שקלים והוא נגמר, המחיר קפץ ל131, היום דיברתי איתם וגם בשימור לקוחות

לא רצו לרדת איתי מתחת ל-100 שקלים למרות שאיימתי עלייהם בטענה שאתנתק, הנציגה טענה שתוכל לבא לקראתי עם 100 מגה ב-100 שקלים אך סירבתי..

ביקשתי ממנה 30 מגה ב-65 כמו שהיה לי, מפני שאני לא ממש צריך 100 מגה..המצב נשאר בעינו עם 30 מגה ב-100 שקלים.

השאלה שלי אם יש מצב להוריד את המחיר או שכדאי לי לעבור ל-100 מגה ומה שבטוח לי שלא אקבל 100, בעבר נאמר לי שיש מצב שלא אקבל גם 30 ואני פוחד

שלא יווצרו לי בעיות של פינגים גבוהים או התנתקויות עקב ההבדלים בין ספק שיספק 100(014) לבין שתספק משהו לא ידוע..

איך אפשר לבדוק ומה אתם ממליצים לי לעשות??

תודה מראש לעוזרים..

היום יש לבזק מחיר אחיד - 100 שקל לכל מהירות עד סוף המבצע ואז המינימום יהיה 100 שקל. למה? דואופול- הם יכולים למכור לך מה שהם רוצים ואאם אתה לא מרוצה אין לך עוד הרבה אופציות.

אתה יכול לעבור ל100 ואז לבקש לעבור לrate adaptive מה שיוריד את הECC מהקו שיתן לך עוד כ15 מילי . אם יהיו לך בעיות תמיד יוכלו להוריד את המהירות - גם ככה המבצע של 100 ב100 מכסה את כל המהירויות. מה שכדאי לך להשיג זה upload של 3 מגה אם צריך בקומבינה. אולי הupload לא ישפיע הרבה על משחקים אבל תמיד כדאי שיהיה כמה שיותר (אם אתה רוצה להעלות סרטוני gamplay או לעשות live stream או להקים שרת משחק בבית).

מה שחשוב במשחקים הוא לא רק הגובה של הפינג אלא היציבות שלו ה10-15 מילי זה לא רציני. אני לא טרחתי בכלל לעבור לRA כי אני כבר לא משחק משחקים שדורשים פינג נמוך במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...