מקבל 34Mbps במקום 50Mbps מול התשתית. - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקבל 34Mbps במקום 50Mbps מול התשתית.

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
קו חזור בהוט לא פועל על RF עד המוקד ,זה קו פס רוחב 6MHz מיוחד

לפי מה שאתה אומר פה, אם ללקוח אין על גבי התשתית של הוט,אז בעצם גם אין לו ערוץ חזור...

אצלי בבית אין של הוט, אבל כן יש לי VOD + פס מידע וכו, ז"א שערוץ החזור אכן נשלח על גבי כבלים RF ללא .

לפחות עכשיו אתה כבר מסכים עם העובדה שלחלק מהמשתמשים יש ערוץ חזור, כי קודם דאגת לציין שערוץ חזור שייך לעבר,

ערוץ חזור הוא כבר מזמן לא פועל על RF ,זה היה בשנת 2005-7 ,אתה חי בעבר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בבית אין של הוט, אבל כן יש לי VOD + פס מידע וכו, ז"א שערוץ החזור אכן נשלח על גבי כבלים RF ללא .

אתה לא צריך שיהיה לך מנוי בשביל שתהיה קיימת לך תשתית.

למקרה שפספסת, הממיר של הטלוויזיה והמודם של האינטרנט מתחברים בסופו של דבר לאותו חור בקיר.. זו אותה תשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר פה, אם ללקוח אין אינטרנט על גבי התשתית של הוט,אז בעצם גם אין לו ערוץ חזור...

אצלי בבית אין אינטרנט של הוט, אבל כן יש לי VOD + פס מידע וכו, ז"א שערוץ החזור אכן נשלח על גבי כבלים RF ללא אינטרנט.

לפחות עכשיו אתה כבר מסכים עם העובדה שלחלק מהמשתמשים יש ערוץ חזור, כי קודם דאגת לציין שערוץ חזור שייך לעבר,

מה קשה להבין מה שכתבתי ,בטח שיש ערוץ חזור ,רק הוא לא פועל בשיטת RF בעבר ,

אלא כיום על פרוטוקול אינטרנט ,כך כתבתי .

כל ממיר בהוט משלב בתוכו גם מודם אינטרנט !!! ,תשים לב לחיבור Ethernet מאחור ולכתובת .

לממיר מוקצה פס רוחב נפרד מהאינטרנט הרגיל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך שיהיה לך מנוי בשביל שתהיה קיימת לך תשתית.

למקרה שפספסת, הממיר של הטלוויזיה והמודם של האינטרנט מתחברים בסופו של דבר לאותו חור בקיר.. זו אותה תשתית.

בדיוק על זה אני מבסס את הטיעון שלי, זה אותה תשתית, ומה לעשות, זו תשתית RF,

ומה בדיוק יכולתי לפספס פה? הרי זה בכלל לא היתה הנקודה,

מה ש BLUEPLANET רצה להגיד זה שערוץ חזור עובד על פס ואני הוכחתי אחרת,

שים לב מנהל ראשי, לא דיברנו פה על תשתית, אלה על אופן העברת ערוץ החזור, ברור שזו אותה תשתית, כבל ה-RG6 אשר מגיע לממיר/ראוטר יכול להעביר גם שידורים וגם , אבל רק במידה ויש לך ראוטר של הוט אז יש לך , הרי לממיר אין מודם בתוכו והוא עדיין יכול לשלוח נתונים למוקד, כך שפקודות החזור שהוא שולח, לא נשלחות ע"י האינטרנט.

אני אצטט שוב, תקרא הפעם עד הסוף :

קו חזור בהוט לא פועל על RF עד המוקד ,זה קו אינטרנט פס רוחב 6MHz מיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשה להבין מה שכתבתי ,בטח שיש ערוץ חזור ,רק הוא לא פועל בשיטת RF בעבר ,

אלא כיום על פרוטוקול ,כך כתבתי .

אתה פשוט עושה בושות לעצמך... מדבר על תדרי רדיו וטוען שהם לא RF.. :errrr:

מודם כבלים, כן גם ב DOCSIS 3 וגם בדורות קודמים עובד בתדרי RF שמוצפנים דיגיטלית, גם הלוך, גם חזור.

אין בעיה שאתה לא יודע. גם אני לא מומחה בתחום, אפילו לא קטן. אבל היהירות שלך בשילוב עם הבורות - :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט עושה בושות לעצמך... מדבר על תדרי רדיו וטוען שהם לא RF.. :errrr:

מודם כבלים, כן גם ב DOCSIS 3 וגם בדורות קודמים עובד בתדרי RF שמוצפנים דיגיטלית, גם הלוך, גם חזור.

אין בעיה שאתה לא יודע. גם אני לא מומחה בתחום, אפילו לא קטן. אבל היהירות שלך בשילוב עם הבורות - :kopfpatsch:

לגבי ה RF - פעם היו שולחים את האינפורמציה למוקד על תדר אנלוגי שתופס פי 5 מקום,

,כיום האינפורמציה נשלחת על קו שיכול להכיל מידע פי 5 מקו אנלוגי ,

אני מקווה שעכשיו הבנת את המשמעות בין RF אנלוגי ,לניצול דיגיטלי .

יותר מזה התשתית החדשה של HOT שפרוסה כבר באיזה 6-7 ערים גדולות , זה עוד יותר מתקדם וזה כבר

חוזר למוקד על גבי סיב אופטי דיגיטלי וכך יהיה עד 2016 בכל ,עצם זה שאני מוריד 100M ויכול לראות

200 ערוצי + VOD בלי הגבלה + כ 30 אנלוגי = 150 ערוצים דיגיטליים ,מעיד על עוצמת הטכנולוגיה .

הנה פה המעבר ל ,למטה בדף , איך אני יודע שהבית שלי מחובר לטכנולוגיה החדשה ?

http://www.hot.net.il/heb/Internet/HOTINT/FTTHINT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

blueplanet אני לא מבין מה הקשר בין ערוץ חזור לבין זה שהטכנולוגיה היא עוצמתית, בהתחלה טענת כי ערוץ חזור כבר לא קיים, אח"כ הסכמת על כך שהוא קיים אצל חלק מהלקוחות ובפוסט הקודם שלך אתה כותב: "בטח שיש ערוץ חזור"

זה בכלל לא משנה באיזו צורה ערוץ החזור מגיע למוקד, לצורך הענין הוא יכול להיות אנלוגי או דיגיטאלי, זה לא משנה, מה שכן משנה זה שזה עובר בתשתית משוטפת,

בתשתית אופטית הסבירות לרעשים והפרעות היא אפסית או קרוב לזה, וכאן זה גם מתחבר למה שכתבתי בפוסט הראשון שלי בשרשור זה, לא ממליץ על של הוט אם זה לא אופטי, אך ברוב הארץ עדיין אין סיב עד הבית (FTTH) יותר כמו סיב לשכונה או איזור, כך שהרוב עדיין נמצאים על גבי תשתית משוטפת, וערוץ החזור נשלך על גבי כבל RG6, RG11 , מפצלי רשת ומגברי רשת, עד לנקודה שבה זה הופך להיות סיב,

שוב, אין משמעות כלל לצורת העברת המידע, מה שמשנה זה, שכאשר יש הפרעות אז ערוץ החזור נסגר ואז אין עד למציאה ופתרון ההפרעה.

זו יכולה להיות עוצמתית שמסוגלת לשדר גם מליון ערוצים, אבל זו נקודת החולשה שלה, אם אפשר לקרוא לזה ככה.

ואני אישית, עד שלא אקבל סיב ישיר לתוך הסלון שלי, מעדיף זוג גידים מנחושת שיכנסו אלי לבית ויהיו רק שלי, ללא שיטוף או תלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

blueplanet אני לא מבין מה הקשר בין ערוץ חזור לבין זה שהטכנולוגיה היא עוצמתית, בהתחלה טענת כי ערוץ חזור כבר לא קיים, אח"כ הסכמת על כך שהוא קיים אצל חלק מהלקוחות ובפוסט הקודם שלך אתה כותב: "בטח שיש ערוץ חזור"

זה בכלל לא משנה באיזו צורה ערוץ החזור מגיע למוקד, לצורך הענין הוא יכול להיות אנלוגי או דיגיטאלי, זה לא משנה, מה שכן משנה זה שזה עובר בתשתית משוטפת,

בתשתית אופטית הסבירות לרעשים והפרעות היא אפסית או קרוב לזה, וכאן זה גם מתחבר למה שכתבתי בפוסט הראשון שלי בשרשור זה, לא ממליץ על של הוט אם זה לא אופטי, אך ברוב הארץ עדיין אין סיב עד הבית (FTTH) יותר כמו סיב לשכונה או איזור, כך שהרוב עדיין נמצאים על גבי תשתית משוטפת, וערוץ החזור נשלך על גבי כבל RG6, RG11 , מפצלי רשת ומגברי רשת, עד לנקודה שבה זה הופך להיות סיב,

שוב, אין משמעות כלל לצורת העברת המידע, מה שמשנה זה, שכאשר יש הפרעות אז ערוץ החזור נסגר ואז אין עד למציאה ופתרון ההפרעה.

זו יכולה להיות רשת עוצמתית שמסוגלת לשדר גם מליון ערוצים, אבל זו נקודת החולשה שלה, אם אפשר לקרוא לזה ככה.

ואני אישית, עד שלא אקבל סיב ישיר לתוך הסלון שלי, מעדיף זוג גידים מנחושת שיכנסו אלי לבית ויהיו רק שלי, ללא שיטוף או תלות.

איזה מצחיק אתה,אף פעם לא טענתי שאין ערוץ חזור ,טענתי שאין יותר ערוץ חזור אנלוגי ,לעניין השיתוף

מה קורה מהארון השכונתי של שנקרא MSGA ,זה לא שיתוף ,

בטח שכן ,אם הקו נקרע או משובש או כרטיס רשת התחרפן או שיש עליו עומס ,אז כל הלקוחות סובלים ,

בסופו של דבר כמו קו מים ,יש צינור ראשי , השאלה מי מסוגל להזרים לך יותר מים בקצב אדיר וכרגע זה .

כרגע רק HOT מסוגלת להבטיח 100M לכל לקוח הפוך מבזק ,זה עובדה קיימת בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות + שטויות + שטויות ^2 = המון שטויות.

דיי כבר פשוט תפסיק להגיב אתה אומר דברים לא נכונים בכלל ואתה סתם מבלבל פה אנשים.

מה שאני אומר 1:1 נכון ,זה פשוט מעצבן לדעת את האמת ואני לא מבין מה אתה רוצה ממני ,אם יש לך השגות ,תגיד ,בשביל זה יש קיים הפורום .

אני באמת מצטער אם אני הרסתי איזה אשליות או אמרתי משהו שלא ידעתם קודם וזה באופן טבעי מרגיז אנשים שמנויים לבזק ,

יותר מזה ,אין שום רע ב 50M או 30M בבזק ,הפיניגים טובים ,לא צריך יותר מזה גם אני היית נשאר על מהירות כזאת .

פשוט אני קבלתי 100M במסגרת טריפל ,לא שהלכתי לבקש במיוחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על בזק, אני מדבר על זה שאתה אומר המון דבריים שגויים ולא נכונים.

כמו מה שערוץ חזור היה אנלוגי בהוט עד 2009 ומ 2009 ערוץ חזור דיגטלי אינטרנטי ,

יש לך הוט ,כנס לערוץ 450 תראה את הנתונים של המודם של הממיר !!!

כך זה מופיע : ערוץ חזור , כתובת ממיר ,חיבור תקין לשרת ,זמן תקשורת לשרת ,כתובת DHCP ,

מספר כרטיס , אמרתי לכם בממיר של הוט יש מודם .

הנה הקישור- Built-in DOCSIS data MODEM

http://www.technicolor.com/en/hi/digital-home/mediaplay/cable/server-dvr/dci804

אמרתי שהוט פרסה סיבים אופטים ב 6 ערים ויותר מכך והכל יהיה דיגטלי עד המוקד .

http://www.hot.net.il/heb/Internet/HOTINT/FTTHINT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה גלש בצורה מוגזמת, אני אענה רק לSyndromE לגביי הנושא שלו.

חג שמח

Class889 חג שמח גם לך ולכולם ,זה לא אישי ,אני מצטער באמת זה פגע במישהו ,לא זאת כוונתי ומותר

גם לחלוק, לדחות או לקבל את הדעות שלי , הכל ברוח טובה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...