** גם ב-HOT יש מבצע של 100M ב-100 שקל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** גם ב-HOT יש מבצע של 100M ב-100 שקל

Cheif

Recommended Posts

גם ב-HOT יש מבצע של 100M ב-100 שקל.

כמענה למבצע של "בזק" גם HOT יצאה עם תוכנית המספקת מהירות של 100M ב-100 שקל למשך שנה.

יש בתוכנית הזו כמה יתרונות - המודם חינם (בניגוד ל-100 שקל בבזק) ומהירות 100M אמיתית לעומת BEST EFFORT בבזק.

לא כל הנציגים ב-HOT מכירים את התוכנית הזו אשר נקראת - "מבצע 100 מיוחד" (מספר תקנון: 20130552).

מצ"ב פירוט התוכנית - שימו לב ה-LINK מוריד קובץ PDF.

http://www.hot.net.il/Handlers/Takanon.ashx?TakanonId=15201341055252111

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אבל בהוט התשתית היא שיתופית

שזה אומר שאתה והשכנים שלך גולשים על אותו רוחב פס !

אני אתקשר אליהם לברר/להפעיל לחץ על שלא מסוגלים לספק לי 100 מגה ומנסים לשכנע אותי לשלם על 30 מגה אותו מחיר עם התירוץ שלמעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ב-HOT יש מבצע של 100M ב-100 שקל.

כמענה למבצע של "בזק" גם HOT יצאה עם תוכנית המספקת מהירות של 100M ב-100 שקל למשך שנה.

יש בתוכנית הזו כמה יתרונות - המודם חינם (בניגוד ל-100 שקל בבזק) ומהירות 100M אמיתית לעומת BEST EFFORT בבזק.

והUPLOAD במהירות 2Mbit לעומת 1.5Mbit אצל .

למה אתה לא מציין את זה?

למה אתה תורם להאפלת נושא הUL בישראל?

אם הדבר פרח מזכרונך הרי זאת בדיוק ההוכחה לכך שעיתונאים(אפילו שהם אנשי מקצוע מתחום הרשתות) מאמצים ללא מחשבה את מדיניות האפלה של חברות(ותשתיות) האינטרנט, וחוברים למייצרי מציאות זו העושים זאת בכוונה תחילה.

מצב הדורש התערבות מודעת של העוסקים בדבר.

בתקווה שזו תוביל למודעות ציבורית, שתוביל להתייחסות חברות האינטרנט והתשתיות לנושא, שתוביל לתחרותיות ושיפור קצבי הUPLOAD.

או לפחות להשוואת מהירות כהימנעות מחיסרון העלול לפגוע במכירות.

אם כל הכתבות היו מציינות שוב ושוב ושוב בכל הזדמנות את הUL, אולי היו מעלים את הקצב מ1.5Mbit ל2Mbit או אפילו ל3Mbit כמינימום לכל החבילות של 20Mbit ומעלה.

ואז אולי היו עושים גם כן צעד בכיוון.

יכול להיות שאם כתבים(ובעקבות זאת הציבור) היו קצת יותר מודעים לנושא, כבר מזמן היו לנו קצבי UL טובים יותר בארץ.

חוץ מחברות האינטרנט והתשתיות שמעוניינות לשמור על UL נמוך, ועיתונאים חסרי אחריות ציבורית(ואולי אפילו מושחתים) שמעוניינים לקדם אינטרסים של חברות , מי לא רוצה שקצבי הUL יהיו גבוהים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שיחה של כמה דקות שהם לא מצאו את המסלול - שלחתי להם קישור לאתר שלהם

הזוי...

עומרי, הם נתנו לך בסוף את המבצע?

אצלי הם פשוט אמרו שהם לא מכירים, לא יכולים לעשות עם זה כלום וואמרו לי יפה תודה ושלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלך מרושעת, קנטרנית וקטנונית. בגלל שלא ציינתי את ה-UPLOAD של HOT "אני תורם להאפלת נושא הUL בישראל?"

בנוסף, הרמז שלך שאני "חסר אחריות ציבורית (ואולי אפילו מושחת)" הוא לא פחות מהוצאת דיבה.

אם אתה רוצה לציין שב-HOT ה-UPLOAD הוא גבוה יותר - אף אחד לא מפריע לך.

אם לא תחזור בך מגל ההשמצות שהטחת בי, בכל שרשור בפורום הזה בו תהיה תגובה או הודעה שלך - אני לא אגיב בו יותר. אם אני לא אצליח לשנות את דעתך, הגולשים האחרים בפורום יעשו זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, הם נתנו לך בסוף את המבצע?

אצלי הם פשוט אמרו שהם לא מכירים, לא יכולים לעשות עם זה כלום וואמרו לי יפה תודה ושלום

לא

הם צריכים לחזור אלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והUPLOAD במהירות 2Mbit לעומת 1.5Mbit אצל .

חוץ מחברות האינטרנט והתשתיות שמעוניינות לשמור על UL נמוך, ועיתונאים חסרי אחריות ציבורית(ואולי אפילו מושחתים) שמעוניינים לקדם אינטרסים של חברות , מי לא רוצה שקצבי הUL יהיו גבוהים יותר?

לא הייתי עושה עניין מחצי מגה.

ואיך שאני רואה את זה, upload גבוהה יותר יעזור דווקא לספקיות, זה יחסוך להם תעבורה לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלך מרושעת, קנטרנית וקטנונית. בגלל שלא ציינתי את ה-UPLOAD של HOT "אני תורם להאפלת נושא הUL בישראל?"

בנוסף, הרמז שלך שאני "חסר אחריות ציבורית (ואולי אפילו מושחת)" הוא לא פחות מהוצאת דיבה.

אם אתה רוצה לציין שב-HOT ה-UPLOAD הוא גבוה יותר - אף אחד לא מפריע לך.

אם לא תחזור בך מגל ההשמצות שהטחת בי, בכל שרשור בפורום הזה בו תהיה תגובה או הודעה שלך - אני לא אגיב בו יותר. אם אני לא אצליח לשנות את דעתך, הגולשים האחרים בפורום יעשו זאת.

אתה לוקח את זה יותר מדי אישית.

אני מסתכל על הנושא מבחינה כללית ופונקציונלית.

לא אמרתי זאת כדי לפגוע באף אחד ספציפית, וודאי שלא בך.

לא כיוונתי את ההערה לגבי חוסר אחריות ציבורת ושחיתות אליך, כי אם לכלל קבוצת העיתונאים שבינם אולי יש כמה כאלו שפועלים מתוך גישה כזאת או אחרת.

דווקא מהכירותי איתך אין לי ולו מחשבה שלילית אחת לגביך.

הנחת הבסיס שלי היתה שהעניין פשוט פרח מזכרונך.

ושאר הדברים הונחו כדי להסביר את חשיבות העניין מבחינתי, ומדוע אני בוחר לנקוט עמדה.

אני לא רואה סיבה שלא נהיה באותו הצד שדורש את טובת הציבור במקביל לאינטרס האישי, ולא בניגוד.

אתה רואה סיבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה UPLOAD לא יחסוך בתעבודה לחו"ל, רוב הדברים שאתה תעלה אתה תעלה לשרתים שבחו"ל. למה אנשים אומרים שבבזק יש 1.5M? בכל מקום כתוב 3M :facepalm: קשה לי להאמין שהם החזירו את החבילה של ה 1.5M במיוחד בשביל המבצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי שבזק נותנים 3mbit UL לכל החבילות מעל 20Mbit מאז ההכרזה המפורסמת.

ושאלתי על כך בדיון על המבצע החדש של .

התשובות שניתנו הם שחבילות ה1.5mbit עדיין קיימות במקביל לחבילות ה3mbit.

ושהמבצע החדש מדבר על 1.5mbit, למרות שהנתון כמעט ולא צוין בשום!!! מקום!!! כולל עיתונים כמו גלובס וכלכליסט, ואפילו מידע על המבצע באתר של , ובPDF שלהם ה"מפרט" מידע על החבילה.

שזה בדיוק!!! מה שהעלה לי את הסעיף לגבי כל עניין הUL והדרך שהנתון פשוט מוחבא(אין מילה אחרת לתאר זאת).

במודע או לא במודע יש האפלה בנושא הUL בישראל.

וזה הגיע למצב שאינו מתקבל על הדעת.

מבצעים חדשים יוצאים ומטעים את הציבור.

עיתונאים וכתבים מעבירים את המידע החלקי והמטעה הלאה.

ואף אחד לא חושב לרגע לציין את קצב הUL?

סליחה.

מציאות זאת בלתי נסבלת.

ודורשת התערבות מודעת מכל מי שהאינטרס הציבורי חשוב לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...