יאיר לפיד נואם בכנסת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יאיר לפיד נואם בכנסת

TheCrow34

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה חצוף לא בגלל דעותיך אלא בגלל שאתה מבטל לחלוטין כל מי שלא מסתכל עליהן כמוך. באחד הת'רדים לא מזמן הבהרת למשתמש דתי שהוא לא מבין מה זה יהדות כי הוא לא חושב כמוך. זו חוצפה.

מה,אתה בטוח?

ציינתי שהוא טעה(ולא בגישה של אחד לא מבין) בגישתה בנושא אמונה ועל כך הוצג פרטים(שום דבר לא התייחס אליו אישית.. אל אף שהוא כן עשה זאת בהודעה אחריי).האם אני צריך להסכים למי שטועה לדעתי ? האם אתה צריך להסכים עם מי שטועה לדעתך?

הוא שלל אותי ורק אותי.ולכן לא התיחס לדבריי העניניים שהן העיקר.שחור על גבי לבן כתוב בספר.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=558379.60

אולי תעייין שוב ותחזור בך. למה יש לי הרגשה שאתה משתמש כפול.

CoreOxideאני רחוק מדעתך הכללית. אבל לאברך (לא מזמן) היה איסור לעסוק לפרנסתו. גם אדם שמשיל מעצמו רוב ענייני העולם הזה ורק בשביל לשמור על תרבות היהודית.. אינו צריך להוריד מהשקפתו . אפשר היה בקלות לא לתת כסף ,ולהתיר תעסוקה חופשית.

אם כמה נציגים בדמות חרדית צועקים למשל משהו שלא נשמע נכון או לא שייך לנושא... האם אשמים בכך כל החרדים? מדוע שצעקו שם כמה בדמות חילונית זה לא מייצג את כל החילונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כדי כך?!? ושוב, מה השתנה ב(צפי) גביית המיסים לעומת שנים שעברו?

לא השתנה כלום

תקציב בנוי מהכנסות והוצאות

בתקציב ההוצאות עמדו ואף מעבר (בשנים קודמות היה עודף - לא ניצלו את כל ההוצאה).

בתקציב ההכנסות היו כנראה אופטימיים מדי, מצד שני קשה לחזות מה יקרה בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

18.5

http://m.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3592855,00.html

התקציב כבר היה גרעוני - תוכנן גירעון של כ18 מליארד

בפועל הגרעון היה כ40

רוב התוספת מירידה בגביית מסים והשאר מהעברת תקציב משנים קודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להכנס לפניקה, אנחנו עדיין לא בצרות.

פשוט צריך להשלים את החוסרים, זה לא יקרה ביום ולא בשנה. אבל הדרך היא הגדלת ההכנסות (מסים) וקיצוץ בהוצאות (בטחון/רווחה/תשתיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוני, אתה פשוט שקרן בלתי נלאה.

נניח בצד את שאר מה שכתבת (כי הויכוח הזה לא יגמר ואין לי כח לזה, לא כי אין מה לענות), אתה בוחר לקרוא לי שקרן. אנא ממך, צטט משהו ממה שכתבתי שתוכל להגדיר כ"שקר" (להבדיל מטעות, או סתם דעה שאתה לא מסכים איתה).

עריכה: Vic07, לא שמתי לב שאתה זה שהגבת לי, חשבתי שזה מישהו אחר, אחרת לא הייתי עונה. קבל את התנצלותי והתעלמותי הכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר לפיד הולך לעשות מהפכה, ובעזרת השם הוא יחזיר את החרדים בתשובה, או מבחירה או מחוסר ברירה.

במשך עשרות שנים הם נהנו מכל מיני הטבות מתחת לשולחן, מה שהופך את זה לגניבות, ובלעדי הגזל הזה, החברה החרדית תתמוטט ברעש גדול.

אני לא שונא חרדים, אבל אני לא מתפעל מהם בשום דבר, למעשה די מרחם עליהם, להיות תלויים בחילונים כלכלית, בכי לקיים אורח חיים דתי, איזו בדיחה.

ואני מנוי על עיתונים חרדים, וכמות הבולשיט שהם מוכרים לקוראים שלהם היא לא יאמנת, הם התחילו בטקטיקה שנקראת:"שינאת חרדים", ואת זה הם הולכים לדחוף באופן בוטה ומאוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טקטיקות? המונחים "הדרת נשים", "שוויון", "גזענות" ו"דמוקרטיה" נשמעים לך מוכרים? מבלי להתייחס כרגע למשמעותיהם כרגע הם משמשים לא יותר מכלי ניגוח דמגוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ייאמן שככה מתנהל נאום,לא דיון, נאום!

אם ככה מתנהלים דיונים, למה שלא יתנהלו כך נאומים?

כולי תקווה שלפיד לא יתקלקל ולא יתקפל לאיומי פולסא דנורא וקצת קומבינות עם דרעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...