יאיר לפיד נואם בכנסת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יאיר לפיד נואם בכנסת

TheCrow34

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במצטבר, אני בטוח שהחרדים "אשמים" בבור של הרבה יותר מאשר 35 מליארד שקל. אף אחד, כולל לפיד, לא טוען שאין בעיות אחרות במדינה - אבל אין שום סיבה שפתרונה של בעיה זו ימתין לפתרון הבעיות האחרות. אין כאן "תור", ניתן לעבוד במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שהחרדים אשמים בבור של 35 מיליארד?

איפה לפיד טוען שרק החרדים אחראיים לגירעון? הוא בסה"כ אומר שיש להם יד (גדולה, יחסית) תורמת לגירעון, מזה שנים. נגזרת נוספת שהוא התייחס אליה היא העובדה שהחרדים נהנים לנופף בקלפי ה"עוני", "שנאה" וב"אפליה" בכל הזדמנות, בכדי לקדם את הגחמות והאינטרסים שלהם. בכל פעם שמשו לא מוצא חן בעיניהם, הקלפים האלו נשלפים. לא שונה בהרבה מילד קטן שצועק על אמא שלו ואומר "את שונאת אותי!!11", רק בגלל שהוא לא מקבל את מה שהוא רוצה ועובר ל mode של ריגשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעוררת ויק? הכסף היחיד שהחרדים מקבלים בנפרד משאר האוכלוסייה הוא כמה מאות מיליוני השקלים לישיבות. בעוד שזה נשמע סכום גדול זה כסף קטן לעומת הבור הנוכחי. לא ראיתי אותך קורא לטפל במחאה החברתית שאחראית על סכום גדול בהרבה, לדוגמא.

עריכה: יש לי הרבה מאוד טענות על החרדים אבל לומר שאין (ה)שנאת חרדים במדינה זו התממות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעוררת ויק? הכסף היחיד שהחרדים מקבלים בנפרד משאר האוכלוסייה הוא כמה מאות מיליוני השקלים לישיבות. בעוד שזה נשמע סכום גדול זה כסף קטן לעומת הבור הנוכחי. לא ראיתי אותך קורא לטפל במחאה החברתית שאחראית על סכום גדול בהרבה, לדוגמא.

עריכה: יש לי הרבה מאוד טענות על החרדים אבל לומר שאין (ה)שנאת חרדים במדינה זו התממות.

אני חושב שלפיד הוא פופוליסט דגול וזחוח נשמע כמו תיאור טוב שלו, אבל לומר שהחרדים לוקחים רק כמה מאות מיליונים זו התממות לשמה.

מעבר לעובדה שהם מקבלים כסף על מנת לממן את אותן הישיבות אשר רק תורמות למעגל האי עשייה שלהם ע"י אי הכנה שלהם להיות חלק תורם בחברה אלא שיש להם הרבה יותר ילדים ולכן בסעיף קיצבאות הילדים הם מקבלים הרבה הרבה יותר והכי חשוב כמו שכבר אמרתי הוא שהם מנסים בכל כוח לשמור על עצמם בתוך מעגל של אי עשייה תורמת למדינה.

יכול להיות שאני וחרדי מקבלים דברים דומים מהמדינה(ממש לא נכון עובדתית כי אני משלם ביטוח לאומי, לא מקבל מהם גרוש ומשלם הרבה מס הכנסה אבל ניחא) אבל התרומה שלי(שאני אומר שלי אני מתכוון ל"דוד כהן" בעלה של ריקי) היא בכמה סדרי גודל יותר גדולה והם חברה שלמה של אנשים שבעיקר לוקחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...