עזרה במפרט למחשב גיימינג בתקציב 5000 (עלה בהתאם לדרישות) כולל מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במפרט למחשב גיימינג בתקציב 5000 (עלה בהתאם לדרישות) כולל מסך

XnirX

Recommended Posts

מה התקציב המקסימאלי? 5K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? עדיף לחסוך.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים , עבודה משרדית .

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב - דיאבלו 3 ,סימסיטי ומשחקי מירוצים למיניהם .

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 22 אינץ' מינימום .

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות עד גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? לא.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 7 , אם אפשר אז קירור מים .

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

מעוניין בהרכבת מחשב בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

כן : KSP , TMS , OMC , רצוי TMS , כבר רכשתי מהם בעבר ואני מרוצה מאוד.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

כן , נא להוסיף כונן SSD , מינימום 60GB .

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

המפרט שהרכבתי בעצמי על סמך מפרט שהוצע לי על ידי חברי הפורום לפני מספר חודשים, אני לא יודע כמה הוא כבר רלוונטי אבל עדיין נראה לי טוב .

הייתי שמח להצעות להוזלה כי כבר חרגתי , אני מוכן להתפשרות בנושא הרעש, כי המארז שלקחתי הוא טוב לשקט קריטי אבל יש מקום לבחור מארז זול יותר , באופן כללי ניתן להחליף את כל הרכיבים לרכיבים טובים יותר אם יש .

להלן המפרט:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Quad-Core i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪882

קירור למעבד:

Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

MSI ZH77A-G41 for 1155 Sata3/USB3.0

כמות: 1 - מחיר: ₪432

מארז:

באנדל Fractal Design Define R3 + Seasonic 500W לבן - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪699

זיכרון:

Crucial 4GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪147

קשיח למחשב שולחני:

WD 500G Sata 3 Green Video 24/7

כמות: 1 - מחיר: ₪376

קשיח למחשב שולחני:

Kingstone SSD 120GB Sata3 SandForce 2281 V300+7MM - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪460

כרטיס מסך:

Sparkle GTX660 2GB GDDR5 HDMI RETAIL - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪999

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪110

מסך:

LG E2241S-BN LED MONITOR!!!!!

כמות: 1 - מחיר: ₪651

סה"כ: ₪4947

מתחרים בכל הצעה בפורומים!מחכה לתגובתכם.

תודה מראש לעוזרים , ניר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ניסיתי להתעדכן עם הצעות שראיתי כאן והמפרט נראה עכשיו ככה :

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

קירור למעבד:

ZALMAN 7000V Al SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪47

לוח אם:

MSI H77MA-G43 Sata3/Usb3 VGA/DVI

כמות: 1 - מחיר: ₪398

מארז:

זיכרון:

Crucial 4GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪147

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪464

קשיח למחשב שולחני:

OCZ Indilinx Everest 128G Octane

כמות: 1 - מחיר: ₪426

כרטיס מסך:

Sparkle GTX660 2GB GDDR5 HDMI RETAIL - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪999

כונן אופטי:

מסך:

LG E2241S-BN LED MONITOR!!!!!

כמות: 1 - מחיר: ₪651

סה"כ: ₪4970

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4871 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/5n2ay3fj

חוות דעת בבקשה , תודה מראש לעוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינת משחקים דורשניים במיוחד וגם הדרישות לא בשמיים, לכן ה-660 יהיה מעל ומעבר בשבילך ויתן יותר ממה שאתה מבקש. ואם

אתה מעדיף לחסוך ולהתפשר קצת על רמת השקט של המארז אתה יכול לשקול את הדיל המוזל הבא:

http://www.tms.co.il/product/12163

ולהוסיף מסך איכותי יותר 22"\23" עם פאנל IPS:

http://www.tms.co.il/product/12286

http://www.tms.co.il/product/10845

עם התוספת זכרון\תוספת והמסך היקר יותר, כל העסק יעלה בסביבות ה-4.5K, אותם הביצועים בדיוק כמו המפרטים שהצעת

רק עם מסך איכותי וגדול יותר. ובערך ב-400~500 שקלים פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה וההערות, שיניתי את התקציב ל5K כי אני לא מוכן להתפשר על הרבה דברים כאן מסתבר .

אז ככה ,

יש לי תחושה שאני מתפשר פה על המארז כי חשוב לי שיהיה איכותי ושיבודד רעשים ברמה של 7 מתוך 10. אשמח לקבל מידע על המארז הנ"ל שבחרתי למטה , אם זה סתם מארז נראה לי שעדיף לחזור ל - Fractal R3 . או משהו אחר איכותי , שווה להוציא על זה עוד כמה שקלים.

לגבי כרטיס המסך, גם כן לא בא לי לרדת ברמה כי אני רוצה שגם עוד 4 שנים הוא ייתן עבודה איך שאומרים ושיהיה לו קירור איכותי. אני מוכן לבדוק אלטרנטיבות של ATI מקבילות בביצועים אם יש למישהו להציע

לגבי הקירור למעבד , לא צריך משהו מטורף אבל הייתי רוצה קירור טוב ושקט , אם הקירור הנ"ל של אינטל הוא רועש במאמץ אשמח לקבל המלצה לקירור שקט יותר אפילו בתוספת של 100 שח.

לגבי לוח האם , אני לא מתפשר כי ללוח אם הזה יש ארבעה יציאות למאווררים פנימיים ו 6 חיבורים בכרטיס קול , חבל לוותר על זה בשביל 100 ש"ח.

אשמח לקבל הצעות לשיפור המפרט כאשר הדגש הוא על ביצועים לטווח הארוך + שקט (לא קריטי) , נראה לי שלחסוך זה כבר בלתי אפשרי בהתאם לדרישות

.

[table][tr][td]מק"ט[/td][td]מוצרים[/td][td]

כמות[/td][td]

מחיר[/td][/tr][tr][td]C3470T[/td][td]Intel Quad- i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray[/td][td]

1[/td][td]

₪882[/td][/tr][tr][td]E41759-002[/td][td]Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W[/td][td]

1[/td][td]

₪44[/td][/tr][tr][td]MH77MAG43[/td][td]MSI H77MA-G43 Sata3/Usb3 VGA/DVI[/td][td]

1[/td][td]

₪398[/td][/tr][tr][td]TMSCASE25[/td][td]בנאדל מארז TMS S1 מתקדם וספק כח Seasonic ECO 500W - בקניית מחשב חדש[/td][td]

1[/td][td]

₪485[/td][/tr][tr][td]C8G1600C11V[/td][td]Corsair 8Gb CMV8GX3M1A1600C11 CL11[/td][td]

1[/td][td]

₪299[/td][/tr][tr][td]OCT1-25SAT2-128G[/td][td]OCZ Indilinx Everest 128G Octane[/td][td]

1[/td][td]

₪426[/td][/tr][tr][td]ST2000DM001[/td][td]Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3[/td][td]

1[/td][td]

₪464[/td][/tr][tr][td]SGTX662GD5HN[/td][td]Sparkle GTX660 2GB GDDR5 HDMI RETAIL - בקניית מחשב חדש בלבד[/td][td]

1[/td][td]

₪999[/td][/tr][tr][td]GH22NS70[/td][td]LG -RW x22 Dual Layer Sata Black[/td][td]

1[/td][td]

₪110[/td][/tr][tr][td]OP-RD09-5649[/td][td]DELL U2212HM ULTRA Sharp panel,LED, HUB 2.0 PIVOT[/td][td]

1[/td][td]

₪790[/td][/tr][tr][td][/td][td]

סה"כ:[/td][td]

10[/td][td]

₪4897[/td][/tr][tr][td][/td][td][/td][/tr][/table]

תודה מראש! .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה בכוח רוצה לשלם יותר?

יש לך שם כמעט את אותו המפרט בבאנדל מוזל. הלוח של GB מצויין, מה אתה צריך שישה יציאות אודיו ויותר חיבורי

מאווררים ללוח? מה הבעיה לחבר את המאווררים במולקס לספק?

ירדת במסך מ-23" ל-22", ה-SSD של סמסונג עדיף, וכל זה במאות שקלים יותר.

אתה לא מתפשר בכלום. מערכת משתלמת מאוד שתקבל איתה ביצועים מעבר לדרישות.

המארז בסדר גמור אתה יכול להיות רגוע, אבל מצד אחד אתה מבקש מארז מבודד רעשים כמו ה-R3 שהוא מארז שקט ויקר יותר ומצד

שני אתה אומר שהשקט לא קריטי.

אתה לא רוצה ללכת על המערכת המוזלת בבקשה:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

קירור למעבד:

Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

Gigabyte GA-B75M-D2V for 1155 Sata3/USB3.0

כמות: 1 - מחיר: ₪305

מארז:

זיכרון:

Corsair 8Gb CMV8GX3M1A1600C11 CL11

כמות: 1 - מחיר: ₪299

קשיח למחשב שולחני:

WD 1TB Sata3 Caviar Blue 1TB Platter

כמות: 1 - מחיר: ₪355

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 120GB 2.5" SSD 840 Series - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪480

כרטיס מסך:

Sapphire 7850 2GB GDDR5 DP Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪892

כונן אופטי:

מסך:

DELL U2212HM ULTRA Sharp IPS panel,LED, USB HUB 2.0 PIVOT

כמות: 1 - מחיר: ₪790

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4856

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4759 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/wnmeszqy

כולל ה-R3, אין כרטיס "שיתן" עבודה" כמו שצריך במשחקים עדכניים של שנת 2017 אתה יכול לשכוח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לשגע אותך , אני פשוט רוצה לקבל את ההחלטות הנכונות ואם אני לא מתפשר על משהו אז יש לזה סיבה טובה מאוד.

אני יודע מה אני רוצה ולכן אני לא נוטה לקחת את המפרט ההוא כי בפרטים הקטנים הוא לא מספיק , ייתכן שהגדרת הדרישות שלי הייתה קלה מדי ;).

לגבי המארז , אני לא רוצה מארז פשוט מדי , אני מתכנן לשים את המחשב בחדר השינה אז רצוי שיהיה שקט במנוחה ובמאמץ , לכן אני נוטה לכיוון ה fractal.

לגבי לוח האם , חיבור מאווררים ללוח האם מאפשר בקרה טובה יותר עליהם , ויותר חיבורי אודיו חשובים לי לשימושים ביתיים .

כל נושא ה חדש לי יחסית , פשוט התרשמתי מאוד מהביצועים שלו , אתה יכול להסביר מדוע של עדיף? (ברור לי שהוא יקר יותר)

תודה על הסבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , החלטתי לשנות את הדרישות בהתאם:

מה התקציב המקסימאלי? 5K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? עדיף לחסוך.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים , עבודה משרדית .

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב - דיאבלו 3 ,סימסיטי ומשחקי מירוצים למיניהם .

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 22 אינץ' מינימום .

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות עד גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת

הצעות לתחליפי חומרה ברמה מקבילה יתקבלו בברכה , בעיקר בקירור למעבד ובמארז ולכרטיס מסך .

תודה מראש.

[table][tr][td]מק"ט[/td][/tr][/table][table][tr][td]מוצרים[/td][/tr][/table][table][tr][td]כמות[/td][/tr][/table][table][tr][td]מחיר[/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]C3470T[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Quad- i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪882[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]MH77MAG43[/td][/tr][/table][table][tr][td]MSI H77MA-G43 Sata3/Usb3 VGA/DVI[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪398[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]C8G1600C11V[/td][/tr][/table][table][tr][td]Corsair 8Gb CMV8GX3M1A1600C11 CL11[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪299[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]OCT1-25SAT2-128G[/td][/tr][/table][table][tr][td]OCZ Indilinx Everest 128G Octane[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪426[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]ST2000DM001[/td][/tr][/table][table][tr][td]Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪464[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]SGTX662GD5HN[/td][/tr][/table][table][tr][td]Sparkle GTX660 2GB GDDR5 HDMI RETAIL - בקניית מחשב חדש בלבד[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪999[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]GH22NS70[/td][/tr][/table][table][tr][td]LG -RW x22 Dual Layer Sata Black[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪110[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]OP-RD09-5649[/td][/tr][/table][table][tr][td]DELL U2212HM ULTRA Sharp IPS panel,LED, USB HUB 2.0 PIVOT[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪790[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]באנדל Define R3 + Seasonic 500W לבן - בקניית מחשב חדש[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪699[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]SCKZT1000[/td][/tr][/table][table][tr][td]Scythe Kozuti SCKZT-1000 1.5U Low Profile Heatsink[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪159[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]סה"כ:[/td][/tr][/table][table][tr][td]10[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪5226[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון.. SSD שונה לשל סמסונג בעקבות כמה השוואות שקראתי וקירור שקט יותר ומתאים יותר בעקבות כתבות שקראתי , אז זה מה שיש לי:

[table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]

[table][tr][td]מק"ט[/td][/tr][/table][table][tr][td]מוצרים[/td][/tr][/table][table][tr][td]כמות[/t]

[/td][/tr][/table][table][tr][td]

מחיר

[/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]C3470T[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Quad-Core i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪882

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]MH77MAG43[/td][/tr][/table][table][tr][td]MSI H77MA-G43 Sata3/Usb3 VGA/DVI[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪398

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]C8G1600C11V[/td][/tr][/table][table][tr][td]Corsair 8Gb CMV8GX3M1A1600C11 CL11[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪299

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]ST2000DM001[/td][/tr][/table][table][tr][td]Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪464

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]SGTX662GD5HN[/td][/tr][/table][table][tr][td]Sparkle GTX660 2GB GDDR5 HDMI RETAIL - בקניית מחשב חדש בלבד[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪999

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]GH22NS70[/td][/tr][/table][table][tr][td]LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪110

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]OP-RD09-5649[/td][/tr][/table][table][tr][td]DELL U2212HM ULTRA Sharp IPS panel,LED, USB HUB 2.0 PIVOT[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪790

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]באנדל Fractal Design Define R3 + Seasonic 500W לבן - בקניית מחשב חדש[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪699

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]MZ-7TD120BWN[/td][/tr][/table][table][tr][td]Samsung 120GB 2.5" SSD 840 Series - בקניית מחשב חדש בלבד[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪480

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]0N604742[/td][/tr][/table][table][tr][td]Shagon -118 SV Ball Bearing fan[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪96

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

סה"כ:

10

₪5217

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/t][table][tr][td][table][tr][td]

חוות דעת בבקשה (אם יש) .

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממשיך לשפץ את המפרט ויש לי ממש התלבטות לגבי הקירור למעבד -

[table][tr][td]

Shagon ARC-118 SV Ball Bearing Fan[/td][/tr][/table]

, הוא נראה ענק ולא יעיל ועדיין המליצו עליו כאן , יש למישהו המלצה אחרת לקירור למעבד ?

[table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Quad-Core i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

882₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]MSI H77MA-G43 Sata3/Usb3 VGA/DVI[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

398₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Corsair 8Gb CMV8GX3M1A1600C11 CL11[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

299₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

464₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Sparkle GTX660 2GB GDDR5 HDMI RETAIL - בקניית מחשב חדש בלבד[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

999₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

110₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]באנדל Fractal Design Define R3 + Seasonic 500W לבן - בקניית מחשב חדש[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

699₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Samsung 120GB 2.5" SSD 840 Series - בקניית מחשב חדש בלבד[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

480₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Shagon ARC-118 SV Ball Bearing fan[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

96₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

899₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][table][tr][td] סה"כ:[/td][/tr][/table]5326₪[/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מפרט אתה עולה ב-100 שקל בסוף תגיע ל-6K.

אתה לא רוצה ללכת על המערכת המוזלת והמשתלמת ביותר בתוספת המסך וה- לך על אחת המערכות

האלו כולם בסדר. אתה סתם משגע את עצמך.

ותפסיק להוסיף את כל הקירורים המיותרים הללו, מה נראה לך שאינטל מייצרת קירורים שלא ידעו להתמודד עם

החום של המעבדים שלה? אין פה שום OC וגם ככה כנראה המעבד לא יעבוד קשה מידי ב-90% מהזמן. חבל על התוספת

כסף המיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האם המאווררים של ידעו להתמודד עם החום של המעבד זו לא השאלה כאן,

אלא, עד כמה הוא ירעיש עם הזמן ובעיקר במאמץ, בחדר שינה בלילה בשקט שומעים בעיקר דברים כאלה.

הייתי רוצה קירור למעבד שיעבוד ב RPM יחסית נמוך ושיהיה לו פיזור חום טוב, ז"א יעיל ושקט .

אם הקירור של הוא כזה , אקח אותו .

רועי, תודה על הדאגה , באמת .

אבל אני רוצה להימנע מטעויות שעשיתי בעבר,מעריך עזרתך מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שקט מוחלט בלילה תכבה את המחשב או תשים אותו במצב שינה, יש עוד מאווררים במערכת מלבד המאוורר של המעבד,

ככה שמאוורר שקט ויקר יותר למעבד זה לא מה שיבדיל בין חרישות לרעש, במיוחד בזמן מנוחה. אם כי לקחת מארז שקט מאוד

עם חומר לבידוד רעשים אי אפשר להימנע מרעש לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש שקט מוחלט ואני מעוניין שיהיה רעש מינורי ככל האפשר, לפי ההגדרה של המארז הזה , בידוד הרעשים שלו הוא מצוין.

טוב , אז זה המפרט שאני הולך להזמין ככל הנראה , חרגתי קצת, אבל למדתי מטעויות העבר. תודה על העזרה ואם יש הצעות לשיפור אשמח לשמוע.

[table][tr][td]Intel Quad-Core i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

882₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Corsair 8Gb CMV8GX3M1A1600C11 CL11[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

299₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

464₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Sparkle GTX660 2GB GDDR5 HDMI RETAIL - בקניית מחשב חדש בלבד[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

999₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

110₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]באנדל Fractal Design Define R3 + Seasonic 500W לבן - בקניית מחשב חדש[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

699₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Samsung 120GB 2.5" SSD 840 Series - בקניית מחשב חדש בלבד[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

480₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

899₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]MSI Z77A-G41 for 1155 Sata3/USB3.0[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

490₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

44₪

[/td][/tr][/table][table][tr][td] סה"כ:[/td][/tr][/table]5366₪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי את דעתי לגבי הלוח, אם אתה מתעקש בכל תוקף ללכת על ערכת שבבים H77 לך על הלוח הזה:

http://www.tms.co.il/product/11282

http://www.msi.com/product/mb/Z77A-G41.html

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4141#sp

הרבה יותר מפוצ'ר ביציאות, ולוח מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...