החלפת חלקי מחשב כדי שמשחקים יפעלו בצורה חלקה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת חלקי מחשב כדי שמשחקים יפעלו בצורה חלקה

Yamo060

Recommended Posts

הנה המפרט שלי:

Gigabyte Technology Co., Ltd. H61M-S2-B3

Windows 7

Home Premium (x64) Service Pack 1 (build 7601)

NVIDIA GeForce GTX 550 Ti [Display adapter]

3.30 gigahertz

Intel

Core i3-2120

4 gb RAM

רזולוציית מסך 1600x900p

אני משחק בעיקר באטלפילד 3 וזה לא עובד בצורה חלקה אפילו כשהגרפיקה מכוונת ל- LOW

אתם יכולים להמליץ לי על חלקים שאני יכול לקנות בשביל להריץ את המשחק בצורה חלקה ב- ULTRA בצורה חלקה, ושהחלקים יתאימו גם למשחקים הבאים בעתיד הקרוב.

תודה, טווח המחירים שלי הוא עד לכ-3500 ש"ח

הציעו לי להחליף את המעבד ב Intel core i5 ivy bridge

את הכרטיס מסך ל gtx660 ti 3gb gddr5

את הספק אני לא זוכר את השם אבל הציעו לי להחליף לספק של 600 w

להגדיל את ה RAM מ- 4 גיגה ל- 8 גיגה

האם זה יעזור לי להפעיל את המשחקים כגון 4 ו watch dogs על הרזולוצייה הכי גבוהה על האפשרויות הגבוהות ביותר בצורה חלקה כדי שיהיה כיף לשחק במחשב או שיש משהו יותר טוב לשפר?

אודה לעזרתכם

כל תגובה חשובה לי מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השידרוג הזה ישפר משמעותית את המחשב שלך , אבל אני בספק אם תוכל להריץ משחקים בULTRA בצורה חלקה ,

אם יש לך סבלנות עדיף לחסוך עוד טיפה כסף ואז תוכל לרכוש מערכת חדשה.

דעתי אחי בסופו של דבר אתה מחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי רץ ישר להחליף את המערכת הזו.

יש הבדל גדול בין הגדרות LOW ל-ULTRA כמובן, אבל לא חושב שיש סיבה לדעתי שהמשחק יקרטע גם בהגדרות הנמוכות ביותר.

ה-550TI הוא לא כרטיס חלש, 4 ג'יגה זה די והותר לגיימינג וגם המעבד בסדר.

איזה ספק יש ברשותך כעת?

מה דגם המסך שברשותך?

איזו גרסת דרייבר של הכרטיס מסך מותקנת אצלך?

מה הטמפרטורה של הכרטיס מסך בעת מאמץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאת הכל עדכנתי ואת הספק אני לא יודע איך לבדוק בדקתי כמה תוכנות והם לא הראו לי את הספק

כל המשחקים מורצים בצורה גרועה מאוד על LOW ועל רזולוצייה נמוכה ואת המהירות של הכרטיס מסך בעת פעולה אני גם לא יודע לבדוק כל כך

אני כבר מעדיף לחסוך ולעשות שידרוג משמעותי למחשב כך שאוכל להריץ משחקים שעומדים לצאת בקרוב כגון 4 ו watch dogs על ultra בצורה חלקה כי גם זה מחשב שלי ושל אחי ואנחנו מוכנים להשקיע מאמץ כדי לשדרג את המחשב כמה שיותר כדי שיהיה ממש טוב

אודה לעזרתך.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להגיע לסכום שידרוג המחשב עד כ 4000 ש"ח האם זה מספיק כדי לשדרג לחלקים מספיק טובים כדי שהמשחקים להלן התגובה שלי לפתיחת הסקר בפורום יורצו חלק על הגדרות גבוהות כגון ultra?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם כמה אנשים והם אמרו לי שבעצם הבעיה הגדולה ביותר במחשב שלי היא במעבד משום שהוא i3 ושזה כבר מעבד שלא יכול להריץ משחקים כבדים של גיימינג כגון מה שאני רוצה להריץ בצורה חלקה...

בינתיים הביצועים של המחשב שלי עם משחקים כגון 3 דיי נוראיים...

כי גם bf3 זה אחד המשחקים שאני הכי אוהב לשחק בהם אז אם אני כל כך אוהב את זה אז רציתי כבר להריץ אותו על האפשרויות הגבוהות ביותר ואם כבר אני אוהב באטלפילד אז חשבתי לעתיד שאוכל אפילו להריץ באטלפילד 4 על ההגדרות הגבוהות ביותר בצורה חלקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ נשמע לא הגיוני אני עם HD6850 שיש לי באחד המחשבים בבית מריץ על 1920x1080 את BF3, על הגדרות גבוהות, בלי AA, רץ חלק כמו שצריך. גם שם המעבד הוא I3, המעבד שלך הוא לא הבעיה, יש לך בעיה אחרת, עדיף שתמצא אותה, במקום לקנות דברים מיותרים ללא סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאני לא הכי מבין בכל הקטע הזה עם לראות את התחממות הכרטיס מסך שלי בעת פעולה או דברים כאלה אם אתה מבין אותי...

אולי לדעתך לשלוח את המחשב לטכנאי מחשבים או לשלוח את המחשב לבדיקה בחברה שבה קקניתי את המחשב יעזור לי במשהו?

כי פשוט פעם שעברה שהחזרתי את המחשב מתיקון מהחברה שבה קניתי את המחשב אז הם אמרו לי שהכל הסתדר והכל פועל מצוין והמחשב המשיך לפעול בביצועים נוראיים וגם עם הזמן זה ניהיה נורא יותר... כל שאת הבאטלפילד אני מריץ הכל על הגדרות low ועל רזולוציית מסך מאוד נמוכה כך שרואים ממש גרוע וזה לא פועל מי יודע מה הכי חלק בעולם והכי שחיק שיש ואני הייתי רוצה שיהיה לי מחשב חזק למשחקים כי אני רוצה לעשות גם את כל הקטעים האלה שעושים trollling בבאטלפילד ועושים שטויות מאגניבות עם c4 rpg וכו' אם אתה כבר משחקים באטלפילד ובינתיים אני לא יכול לעשות כלום מהציפיות שלי לגבי המחשב ובגלל זה אני כל כך רוצה לשפר את המחשב בגלל שאני רוצה כבר לחשוב על העתיד שמשחקים בשנים הקרובות יורצו לי בגרפיקה גבוהה על רזולוצייה הכי גבוהה בצורה חלקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה התקנת (לכל הרכיבים, לא רק לכרטיס המסך)?

טמפרטורת מעבד אפשר לבדוק עם REALTEMP, לכרטיס המסך אפשר לעשות את זה עם GPU-Z.

בכל אופן, אתה צריך להריץ את המשחק על הגדרות בינוניות גבוהות, ברזולוציה מקסימלית בלי בעיה.

יכול להיות שפרמוט יפתור את הבעיה...

איזה ספק יש לך (דגם+חברה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שפירמוט יעזור כי תשמע היה לי משהו מאוד מוזר במחשב אני מחקתי טונה דברים מכונן D שהיה מפוצץ בדברים, ועדיין זה הראה לי שזה לא מפנה שום גיגה גם שמחקתי 100% את הפריטים

אז עשיתי איתחול לכונן D ביצוע האיתחול התבצע תוך שנייה בערך שלא נראה לי מה שאמור לקרות והבאטלפילד 3 שלי והאוריגן פשוט עדיין פעלו על המחשב למרות שלא הותקנו בכונן C ואז התייעתי עם מישהו שאני מכיר שקצת מבין במחשבים ואני לא ידעתי מה הבעיה לכך

אולי פירמוט המחשב באמת יעזור לי אז אני יפרמט אותו ואז כבר אני ירשום בפורום אם זה ממשיך כל או לא

אבל בכל זאת אני הייתי רוצה לדעת איזה מפרט יהיה לי אולי טוב לעתיד של לשדרג את המחשב כבר לשנים הבאות אם יצאו משחקים כבדים למחשב שלי שאני יוכל להריץ אותם על ההגדרות הטובות ביותר בצורה חלקה.

אודה לעזרתכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...