GTX 650Ti Boost כבר הגיע לארץ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 650Ti Boost כבר הגיע לארץ?

Demagh

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חצי מהבנות בעולם נראות בנות 16 :lol: חוץ מזה לפי הקעקוע סביר להניח שהיא עברה את ה18.

ותקנו אותי אם אני טועה, בהרכבת ראם, בשביל ערוץ כפול צריך לשים את שני הסטיקים בצבעים זהים לא?

לי אגב עובד נהדר. האתר היחידי שעולה לי לאט זה HWzone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עשיתי ניקוי דיסק וניקוי של הדפדפן ובשעה הזאת הכל חלק על 720P/1080P :)

ראיתי את הסרטון שלה והיא אכן נראית הרבה יותר טוב בHD.

בקשר להרכבה, הסרטון המהיר הזה מעורר השראה ונותן הרבה מידע, אך רחוק מלתת מידע מפורט על הרכבת מחשב.

הכל כמובן היפותטי כי אני לא עומד לבצע הרכבה שלמה של מערכת בקרוב, אבל סתם ככה שאלות שקופצות למישהו שלא ביצע הרכבה מעולם (אני לא מבקש/מצפה מכם לענות עליהן, אך יהיה נחמד לידע כללי אם יתחשק לכם לנדב מידע בנושא):

1. לא ברור כיצד מחברים קירורי מעבד רציניים יותר (מאוורר סטוק של זו לא חוכמה).

2. לא ברור על איזה צד מכניסים את הזכרונות (הזהב תמיד צריך להיות בצד שמאל?)

3. לא ברור מאיפה היא השיגה את הפלסטיקים בשביל הדיסק הקשיח.

4. לא ברור מה מונע מהצורב להחליק לצד השני (ליפול לתוך המארז) כשהיא מכניסה אותו.

5. לא ברור מה מחזיק את המתכת שעוטפת את היציאות של לוח האם.

6. לא ברור איך היא תפסה את כרטיס המסך (אותם קליפסים שהחזיקו את המתכות שהוציאה או שהיא ביצעה הברגה?).

7. לא ברור באילו מקומות בדיוק בלוח את ההברגה ואם המיקום קבוע לכל הלוחות (הכוונה לקיבוע הלוח עצמו במארז. ברור שקירור המעבד זה בריבוע מסביבו).

8. לא ברור מה בדיוק מחברים מספק הכוח ולאן. ההסבר של לגו וMAGIC לא מוצא חן בעיניי..

אני לא מומחה באלקטרוניקה, אבל ייתכן שבדיעבד אגלה שלא חיברתי משהו ואולי זה יגרום לבעיות.

9. סידור החוטים לא נראה כל כך טוב. היא לא הייתה אמורה להעביר אותם מאחור?

לסיכום,

הסרטון מעורר השראה, מעניין ומלמד על הליך הרכבת מחשב שלם באופן מלא.

אמנם יש עדיין שאלות שנשאלו, אך זה נראה ממש פשוט להרכיב , דיסק קשיח וכרטיס מסך (מדורג בסדר קושי עולה).

אם מטרת הסרטון הייתה להפיח אומץ לבצע הרכבה עצמית לחלקים בודדים, נראה לי שהסרטון השיג את מטרתו (אם היא מסוגלת להרכיב, שאני לא אצליח? ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לכל יש דרך הרכבה שונה.

2.יש רק כיוון אחד שבו הזכרונות יכנסו ,כי יש חריץ שמתאים בדיוק , אחרת הם לא יכנסו , אז פשוט אל תנסה בכוח.

3.איזה פלסטיקים ? אני מודה , לא ראיתי את הסרטון , רק רפרפתי. יכול להיות שזה משהו שקשור במארז שלה.

4.הצורב לא ממש מחליק , צריך להפעיל קצת כוח עדין מאד , זה לא שהוא פשוט עף לתוך המארז. ומה שמחזיק אותו כשהוא שם זה הברגים או פלסטיק שמחליף את הברגים , תלוי במארז.

5.אתה מתכוון לi/o shield? אז הוא מותאם בדיוק לגודל סטנדרטי לכל מארז ופשוט המארז מחזיק אותו במקום עם לחץ עליו.

6.כרטיס מסך לוחצים לחיבור PCIe 16x ובחיבור יש קליפס שתופס את הכרטיס תפיסה ראשונית , אבל חוץ מזה מבריגים גם בורג אחד או שניים , תלוי בכרטיס.

7.אם המארז הוא מארז רגיל , אז יש אפשרות ללוח atx ומיקרו atx (וגם לוחות יותר קטנים או יותר גדולים , אבל אלה העיקריים) ויש סימון - רשום A או M , ואתה מחבר לפי מה שמתאים ללוח שלך. המיקום הוא סטנדרט לפי גודל הלוח. רק לפני שאתה מחבר את הלוח, אתה צריך להשים כאלה הברגה קודם כל שמגביה את הלוח מהמארז ואז אתה מניח על זה את הלוח ומבריג את הלוח.

8.מחברים מהספק כוח את כל מה שצריך לקבל כוח... הלוח בדרך כלל ב2 מקומות , הכרטיס מסך אם צריך , דיסק קשיח , צורב , מאווררים וכל דבר אחר שדורש חיבור.

אם שכחת לחבר משהו , כל עוד זה לא המאוורר של המעבד (וגם פה יקח זמן עד שיקרה נזק אמיתי) , אז הרכיב פשוט לא יעבוד.

9.זה תלוי במארז שלה ובכמה זה מעניין אותה. אני לא חושב שבמארז שלה יש לה אפשרות כזאת , וממה שראיתי , הכבלים של הספק שלה די קצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מדריך יותר רציני איך לבנות מחשב, ושמפרט גם בחלקים אחרים אתה יכול לראות את זה:

דרך אגב, לשאלתך לגבי הפלסטיקים - אלה הפלסטיקים שמגיעים ביחד עם המארז. לכל מארז אתה מקבל איתו פלסטיקים שיחזיקו את הכונן הקשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם, היה מאוד מעניין.

וברוח הדיון - מתי לדעתכם יגיע ה-650TI BOOST לארץ ומה לדעתכם יהיה המחיר ברשתות המובילות?

אני מקווה שלערך הנמוך של הדולר ביחס לשקל תהיה השפעה רצינית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא כישרוני מספיק בשביל להירשם לפורום ולכתוב כאן הודעה, לא יהיה לו קשה מדי להתקין כ.מסך.

רק שתדע לך שגם לבן אדם שמבין וכישרוני יכולות לקרות פאדיחות כמו שקרתה לי פעם עם כרטיס מסך שעלה 3000 ש״ח.

הזמנתי לפני בערך 7 שנים כרטיס מדגם x850xt והגיע עם שליח.

התיישבתי ליד המחשב,כיוונתי את הכרטיס לסלוט, הצצתי מאחורה לראות שהלשונית מתכת אכן נכנסה בין הלוח

למארז ולא יצאה מהמארז, ופשוט נתתי דחיפה קלה לכרטיס לתוך הסלוט, פתאום האגודל שאיתה דחפתי הלכה ביתר קלות קדימה ושמעתי

משהו נופל, אני מסתכל קדימה לכרטיס ומגלה שבמקום לדחוף מהמאוורר דחפתי את אחד הקבלים :kopfpatsch: והפלתי אותו מהכרטיס.

רציתי לבכות וחשבתי שנפלו עלי השמיים.

מזל שלהלחים אני יודע, הבעיה שהרגליים של הקבל היו קצרות ובינו לבין הלוח של הכרטיס היה מין ספייסר פלסטיק.

בסופו של דבר הלחמתי אותו אבל תמיד הייתה לי תחושה שהכרטיס לא עובד טוב בגלל המקרה עם הקבל.

אני מתעסק המון עם המחשב, מפרק את הכרטיסים שלי לפעמים כמה פעמים ביום מתוך אהבה לoc ובדיקות.

יש לי ידיים טובות ועשיתי כמה עבודות ופרוייקטים בחיים שלי כדוגמאת הפרוייקט של המקלדת:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=552893.0

ככה שיכולה לקרות פאדיחה גם לאחד שיודע לפרק ולהרכיב מחשב שלם..

אגב הכרטיס(x85xt) חי ועובד עד היום במחשב של האחים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגמים של ו- כבר מופיעים ב-KSP, למרות שהם לא במלאי בשום מקום עדיין.

תודה באמת שהבאת מחירים.

בכל מקרה, האסוס נמכר ב920ש"ח, והEVGA נמכר ב960ש"ח. ממה שאני מבין השני הוא OC.

זאת יחסית דילמה האמת, כי בTMS בתוספת של 200 ש"ח, בקושי, אפשר לרכוש GTX 660 OC. להערכתי בשאר החנויות הכרטיס יעלה באיזור ה1000 ש"ח גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...