ספק כוח 550w - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח 550w

HingedEmu2

Recommended Posts

סדרת AX... היקרה להחריד.

למה ספק צריך להראות טוב? בדר"כ לא רואים אותו (אפילו בחלון) ואם כבר מראים אותו אז אפשר להורד את המדבקה \ לסדר פלטה שתסתיר כדי לא להוריד את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סדרת AX... היקרה להחריד.

למה ספק צריך להראות טוב? בדר"כ לא רואים אותו (אפילו בחלון) ואם כבר מראים אותו אז אפשר להורד את המדבקה \ לסדר פלטה שתסתיר כדי לא להוריד את האחריות.

כן, זה התכנון שלי כרגע- לשים עם המאוורר כלפי מעלה ולהוריד את המדבקה.

המאוורר שלו מכניס אוויר או מוציא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, בספקים עם מאוורר אחורי הוא מוציא

תשים את המאוורר כלפי מטה (למעשה אין לך ברירות כי זה הכיוון היחיד שיתאים לחורים בספק) ככה זה אמור להיות הוא מכניס אוויר מלמטה איפה שיש חורים במארז ומוציא מהאחורה של הספק (הלמעלה של הספק סגור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

צודק, פשוט שנים לא ראיתי ספקים למערכות עם מאווררי 80 מ"מ.

להתקין אותו אפשר בשני הדרכים למרות שבדרך כלל מבודדים אותו מהמערכת הפנימים והוא לוקח אוויר קר מתחת למארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

צודק, פשוט שנים לא ראיתי ספקים למערכות עם מאווררי 80 מ"מ.

להתקין אותו אפשר בשני הדרכים למרות שבדרך כלל מבודדים אותו מהמערכת הפנימים והוא לוקח אוויר קר מתחת למארז.

http://www.tms.co.il/product/9265

ראיתי את זה אצל חבר, די הופתעתי שלספק של 750W יש לו מאוורר 80 מ"מ ושום דבר מתחת.

ד"א כשאמרת שהספק X560 מסוגל לספק 750W בRMS, מה זה בדיוק אומר?

שבפועל במערך אוכל להשיג 750W והמערך לא ייחנק לו?

לקחתי את סדרת הtxm בחשבון רק בגלל העיצוב שלה... הספקים של קורסאייר נראים ממש טוב ושל סיסוניק לא הכי מדהים.

מה המקבילה לx של סיסוניק מצד קורסאיר?

ראיתי איך שניהם נראים, בסך הכל קופסאות שחורות עם מדבקות :nixweiss: זה הדבר האחרון שמסתכלים עליו כשרואים מערכת מפוארת.

סבבה, אז אני אקח את הx560... מקווה שהכבלים יהיו באורך מתאים :)

תעדכן כאן איך הכבלים, אני עכשיו עושה סקר שוק שלם לגבי הספקים ומעניין אותי אם החוטים ארוכים מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אורך החוטים כבר כתבתי מקודם.

קח בחשבון שכבלים בסיסוניק לפחות בסדרות M12II וS12II מאוד קשיחים וקשים לקיפול.

ל Guy950 אתה מראה לי משהו נדיר, לפחות מבחינתי (לגבי ספק עם 80מ"מ מאוורר).

לגבי הX560

הכוונה שהצליחו למשוך ממנו יותר מ560W, ליתר דיוק 731W לפי שהספק "קורס" כלומר ההגנות שלו מתחילות לפעול.

http://www.hardwaresecrets.com/article/Seasonic-X-Series-560-W-Power-Supply-Review/1118/8

כלומר חברה בעלת שם פחות נחשב הייתה יכולה למתג את המוצר כספק 720W, אך חברות איכותיות בדרך כלל משאירות מרווח בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה נדיר, הייתי מופתע כשראיתי אותו. בהתחלה חשבתי שנתנו לו בטעות ספק ג'נרי אבל יש עליו מדבקה שמאשרת שהוא של Seasonic ו750W. מאוד מפתיע אותי שעדיין עושים כאלו.

ותודה על הכתבה, מעניינת מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...