ספק כוח 550w - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח 550w

HingedEmu2

Recommended Posts

שלום לכולם,

היום קיבלתי את המארז r4, העברתי אליו את כל המחשב שלי ולצערי גיליתי שהכבלים בספק כוח שלי נורא קצרים, ככה שאני צריך לקנות ספק חדש.

אני רוצה ספק 550 מודולרי לגמרי. חשבתי על כמה אפשרויות וכרגע נראה לי שהocz zt 550w יתאים.

כמה שאלות-

-זה נחשב לספק באיכות גבוהה?

-איפה אני מוצא אותו בהכי זול? בחול/בארץ?

-איך אני יכול לדעת מה האורך של הכבלים שבאים עם הספק? אני צריך את ה8pin באורך 40 לפחות, וגם כל השאר צריכים להיות יחסית ארוכים.

התקציב זה 400 שקל 450 טופ.

חוץ מזה, אני צריך גם מתאם בין הusb3 שמתחבר אל הלוח אם אל usb2.

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה OCZ ...קשה לי להגיד שהם טובים היה לי ניסיון רע במיוחד איתם אפילו היבואן החליף לי אותם לחברה אחרת ..... וזה קרה לא רק לספקים שעברו אצלי...

https://www.google.co.il/search?client=firefox-a&hs=veE&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&q=OCZ+PSU+EXPLODE&oq=OCZ+PSU+EXPLODE&gs_l=serp.3..33i21.2963.6431.0.6511.10.10.0.0.0.0.424.1253.1j7j4-1.9.0...0.0...1c.1.7.serp.XlqNqN7z3fA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הספק הזה כמעט שנתיים ואין לי אלא לשבחו מקיר לקיר.

זה ספק שנותן סדר גודל של 700 וואט RMS ונתוניו הטכניים המפורסמים צנועים הרבה יותר ממה שהוא מסוגל לו בפועל.

יחד עם זאת מדובר בספק יקר.

סדרת ה- S12 עשויה להספיק לך גם אם היא איננה מודולרית. מנסיון למדתי, שהמודולריות לא ממש רלוונטית והיא יותר

גימיק מאשר פונקציה פרקטית.

סדרת S12 של seasonic בהספקים סביבות 500 וואט תעלה אזור ה- 300-350 ש"ח לערך והיא מומלצת מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירדתי לשת אופציות:

seasonic x-560

seasonic m12ii-520

הסיבה היחידה שבגללה אני לוקח בחשבון את הספק הראשון, היא שידוע לי שיש לו כבלים מאוד ארוכים ואני צריך כאלו.

איפה אני יכול לברר מה האורכים של הכבלים ב560?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...