מתלבט בין U2312HM ו-U2412M מה כדאי ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין U2312HM ו-U2412M מה כדאי ?

idanmal

Recommended Posts

היי חברים אני צריך קצת עזרה..

אני כיום משחק על שלושה מסכים ברזולוציות שונות, האחד 21.5 של ברזולוציה של 1920X1080 והוא המסך המרכזי.

יש לי עוד שני מסכים בצדדים מדגם 2243BW ברזולוציה של 1680X1050, כאשר אני משחק אני צריך כל פעם להגדיר

מחדש את הEyefinity כדי להתאים את שלושת המסכים מה שגורם למסך המרכזי לרדת ברזולוציה.

אני חושב להחליף בזמן הקרוב את שלושת המסכים בהדרגה וחשבתי להתחיל עם המסך המרכזי ואני לא יודע מה לבחור

מבין המסכים בכותרת, האם 24 כמרכזי או 23 ?

השאיפה בסופו של דבר להגיע למצב שכל המסכים יהיו ברזולוציה של 1920X1080 את השניים הצדדיים אני אקנה כנראה

מיד שניים, עדיין לא החלטתי אם 23 או 24 אינץ', אך המסך המרכזי הכי חשוב לי..מה אתם אומרים ?

רק רציתי לציין שה-21.5 קטן לי כבר, האם אני ארגיש בהבדל עם 23 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאה באמת תודה, לא ידעתי.. :xyxthumbs:

ראיתי שיש מהדגם של ה-23 עם מסגרת קדמית בשני צבעים, שחור או כסוף.

אישית אני מעדיף שחור, איך אני באמת יודע מה אני מקבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בשעה טובה קניתי את ה-U2312hm המסך נראה ומרגיש איכותי.

יש לי קצת בעיה עם הבהירות והצבעים, התרגלתי במסך הקודם שהיה לי לבהירות גבוה ואני לא ממש מצליח להגיע לאותם צבעים

כמו במסך ליד, הכל נראה לי כהה עדיין .

עוד שאלה.. לא אמור להגיע עם המסך כבל DP, ומה ההבדל בין חיבור למסך ב-DP או בDVI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מסך מעט שונה, אז לגבי צבעים ובהירות אני לא ממש יודע מה לומר.

לגבי כבל DP - אני חושב שלא אמור להגיע, וממילא אין כל הבדל באיכות. אם כי כדי לחבר שלושה מסכים בתצורות מסוימות תהיה חייב שאחד מהם יחובר בDP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קיבלתי כבל DP עם ה2311 שיש לי.

דווקא הצלחתי להגיע לכיול מעולה של שלושתם, וזה נראה נהדר.

אני בהחלט ממליץ על 3 מסכים מאותו סוג, אחרת - זה סתם בלאגן בעיניים, במיוחד שאלו הצידיים לא , וזה בהחלט מורגש מבחינת זוויות הצפייה ואולי פה הבעיה שלך, בתור מסך בודד הם יראו סבבה, אבל עם הזווית ביניהם כשהראש שלך באמצע - זה פשוט לא יראה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^גם ככה הסט שלך לא שלם, תן לי את השניים שלך כדי להשלים לי :cool2:

אני בהחלט ממליץ על 3 מסכים מאותו סוג, אחרת - זה סתם בלאגן בעיניים, במיוחד שאלו הצידיים לא , וזה בהחלט מורגש מבחינת זוויות הצפייה ואולי פה הבעיה שלך, בתור מסך בודד הם יראו סבבה, אבל עם הזווית ביניהם כשהראש שלך באמצע - זה פשוט לא יראה טוב.

אני מודע לזה למרות שאצלי הראש לא בין המסכים, הם אכן שלושה אבל מולי, המדף שהמסכים יושבים עליו רחוך מהפנים שלי.

כל מסך מעט שונה, אז לגבי צבעים ובהירות אני לא ממש יודע מה לומר.

לגבי כבל DP - אני חושב שלא אמור להגיע, וממילא אין כל הבדל באיכות. אם כי כדי לחבר שלושה מסכים בתצורות מסוימות תהיה חייב שאחד מהם יחובר בDP.

אז זהו שזה חשוב לי החיבור DP, כיוון שבתצורת קרוספייר ישנה קריעת תמונה על שלושה מסכים, אחת הדרכים לפתור זאת

היא לחבר את כל המסכים ב-DP ולהגדיר מסך ראשי מועדף:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=554867.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במטרה להחליף את כל המסכים שלי ל- U2312hm מצאתי מסך כזה יד שניה למכירה ב-600 שקל.

הבעיה היא שהפאנל הקידמי שלו כסוף וכאמור קניתי כבר אחד שחור.

האם אתם חושבים שיהיה מכוער שניים כסופים ואחד שחור או שניים שחורים ואחד כסוף?

פשוט מסך כזה בן 4 חודשים בעלות של 600 ש"ח במקום 930 זה משמעותי..כדאי להתפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה :xyxthumbs:

עוד שאלה קטנה? הצבעים של המסך שקניתי נראים לי מוזרים ועדיין לא התחברתי, ניסיתי להשוות לשני המסכים שלי של

סמסונג אך ללא הצלחה.

למשל פה בפורום, הכתב שמוצג למעלה הראה תגובות חדשות להודעות שלי, אמור להיות בצבע כחול/תכלת ובמסך של DELL

הוא נראה אפור...אפילו באייפון זה נראה כחול/תכלת, מוזר לי ואני לא מצליח להגיע לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...