תקלה בעת שחזור מחשב נייד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בעת שחזור מחשב נייד

Recommended Posts

שלום, נתקלתי בבעיה לא פשוטה.

נתו לי G550 שהותקף כנראה בידי וירוס. מהר מאוד הבנתי שיש וירוס, בגלל ש'אוואסט' לא היה ניצן להפעלה. בנוסף, היתה מופיעה השגיאה 0x00000e9 אחרי כדקה מהפעלת הוינדוס(זה לא קרה במצב בטוח). הפעלתי את OneKey Rescue ושחזרתי לראשית המערכת (המחשב לא עבר גיבוי אף).

הכל טוב ויפה, רק שקמה שגיאה נוספת, 0xc0000098, וכעת אי אפשר כלל להיכנס לוינדוס (נתקע במסך של starting widows).

למישהו יש רעיון?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל הבעיות נובעות בגלל דיסק קשיח לא תקין ויתכן ויש צורך להחליפו.

ניתן לנסות לתקן את הדיסק הקשיח בהפעלת בדיקת דיסק Chkdsk /r מתקליטור התקנה של 7 או מתקליטור תיקון של מערכת ההפעלה או מכל תקליטור עם מערכת הפעלה "חיה" (Live CD).

מסובך ?

פנה לעזרה מיקצועית - מעבדה או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל הבעיות נובעות בגלל דיסק קשיח לא תקין ויתכן ויש צורך להחליפו.

ניתן לנסות לתקן את הדיסק הקשיח בהפעלת בדיקת דיסק Chkdsk /r מתקליטור התקנה של 7 או מתקליטור תיקון של מערכת ההפעלה או מכל תקליטור עם מערכת הפעלה "חיה" (Live CD).

אין לי דיסק של התקנה או תיקון(לא יודע איך ליצור כזה),אבל יש לי דיסק של התקנה ממחשב אחר. אין אפשרות מאותו מחשב להגיע לשולחן העבודה, רק לביוס.

מה לעשות?

לא מדובר במסך כחול. יש מסך שחור, עם הודעה כזו(תרגמתי אותה):

ווינדוס נכשל בהעלאה. שינוי חדש בחומר או בתכנה כנראה גרם לזה. כדי לטפל בזה, הכנס את תקליטור ההתקנה,הדלק מחדש,בחר את השפה שלך,ולחץ על תקן את מחשבך. אם אין לך דיסק, צור קשר עם מנהל המערכת(?) או עם יצרן המחשב.

file:clfs.sys

status: 0x0000098

מידע: נכשל בטעינה בגלל שקובץ זה חסר או קטוע.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי דיסק של התקנה או תיקון(לא יודע איך ליצור כזה),אבל יש לי דיסק של התקנה ממחשב אחר. אין אפשרות מאותו מחשב להגיע לשולחן העבודה, רק לביוס.

מה לעשות?

כל דיסק התקנה (גם של מחשב אחר) יתאים.

ההוראות מתאימות גם למערכת הפעלה 7

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לתקן,אבל מופיעה הערה ב-startup repair, שהוא לא יכול למצוא שום בעיה, והוא מציע לי לבדוק שאין התקן חיצוני(ואין).

בדקתי מה רשום בפרטים, ומופיע שם שגיאה 0x0, הרבה מאוד פעמים, ובסוף מופיע שא נמצאה שום תקלה.

בנוסף,הפעלתי את chkdsk בשורת הפקודה, ולא נמצאה שגיאה.

מה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר. כשניסיתי זה נתקע אחרי שורות ספורות.

חיפשתי קצת באינטרנט, וניסיתי משהו שהיה רשום שם. נכנסתי ל-diskpart , ומשם הפכתי ל-active מחיצה 2(מתוך 0-4). בדקתי שכל השאר לא היו ב'אקטיב'. אחרי זה המחשב הצליח לתקן, רק שעכשיו הוא מודיע לי על שגיאה של חוסר קובץ BCD, ועל שגיאה שנגמרת ב-0f. :silly:

אפשר כמובן לחזור למצב הקודם, על ידי שחזור מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...