איזה המצאות הייתם רוצים שיעשו בקרוב? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה המצאות הייתם רוצים שיעשו בקרוב?

marking

Recommended Posts

באוסטרליה הצליחו בשנה שעברה להעביר עצם קטן ממקום אחד לאחר ע"י הריסת המולקולות שלו, העברתן למקום אחר ובנייתן מחדש. בבני אדם ההליך יותר מסובך מכיוון שמעורבים בתהליך תאים חיים, במס' גבוה הרבה יותר כאשר אפילו הסטייה הקטנה ביותר תגרום למוות/פגיעה חמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל אלה שפרסמו פה הודעות ספאם ותהו לאן הן נעלמו הפתרון הוא פשוט. אני מחקתי אותם.

לכל מי שמתכוון לפרסם הודעת ספאם בת'רד הנ"ל(והיו כבר שלושה) ההודעה תימחק ללא אזהרה.

המשך דיון פורה ומהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באוסטרליה הצליחו בשנה שעברה להעביר עצם קטן ממקום אחד לאחר ע"י הריסת המולקולות שלו, העברתן למקום אחר ובנייתן מחדש.

לא הם לא!!!

לא שמעת על עיקרון אי הוודאות?!?!

אם כבר אז הם הצליחו לשגר קרן בעזרת תופעה שנקראת צימוד אבל בין לשגר פוטונים ועצמים שלמים יש מרחק גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או פלג למוח כמו במטריקס כדי להטעין דברים פנימה (חומר של בי"ס, קונג-פו )

כבר הצעתי את זה בעמוד הראשון

למה לחזור על דברים?!

הייתי רוצה שימציאו זריקה שתיתן לי את כל המידע שלומדים בבצפר וככה נוכל לקבל זריקה אחת במקום ללמוד 12 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הזה של הטלפורט הוא מאוד מסובך אפילו אם יצליחו לשגר בן אדם ממקום אחד לאחר מי יודע אם זה אותו בן אדם ששוגר? כלומר מתקבל בן אדם זהה בדיוק לזה שנשלח אבל האם האישיות שלו נשמרה?.

מקווה שהבנתם את הראש שלי... :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל עיקרון אי הודאות של איזה פיזיקאי מעצבן אחד :) אי אפשר לעשות טלפורטר

מה שאומר העיקרון הזה שאי אפשר למדוד במדיוק את המיקום והתנע של חלקיק, לכן לא ניתן יהיה להרכיב את האדם מחדש.

תחשוב על זה, הרעיון מאחורי טלפורטר הוא לקרוא את הנתונים של האדם ולהרכיב אותו במקום אחר, מה מונע מאיתנו להשאיר גם את הגוף הישן ובעצם ליצור שיכפול מושלם של האדם? של "הולי"ים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל עיקרון אי הודאות של איזה פיזיקאי מעצבן אחד :) אי אפשר לעשות טלפורטר

מה שאומר העיקרון הזה שאי אפשר למדוד במדיוק את המיקום והתנע של חלקיק, לכן לא ניתן יהיה להרכיב את האדם מחדש.

זה לא מדוייק שלא יהיה ניתן לעשות את זה

הדרך למצוא מיקום של חלקיק היא לתת לו אנרגיה וברגע שאתה נותן לו אנרגיה אתה משנה את התנע שלו

אם נמצא דרך אחרת למצוא את מיקום החלקיק אזי ניתן למפות כל גוף או במקרה זה את הגוף האנושי

עדיין אין בידיינו את הדרך למצוא את מיקומו של חלקיק בלי לשנות לו את התנע ולכן עיקרון אי הוודאות עדיין מגביל אותנו בנושא הזה

תחשוב על זה, הרעיון מאחורי טלפורטר הוא לקרוא את הנתונים של האדם ולהרכיב אותו במקום אחר, מה מונע מאיתנו להשאיר גם את הגוף הישן ובעצם ליצור שיכפול מושלם של האדם? של "הולי"ים :)

אני חשבתי בדיוק על אותו דבר וזאת בהחלט בעיה מוסרית חשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, מכונה שתמנע הזדקנות של יצורים. חיי נצח לכולם.. (או רק לי ;D)

אני דווקא הייתי רוצה שיבנו כבישים נורמלים, ירכו קצת את החוקים ויתנו לי ליסוע בשקט באוטו שלי.

אבל עזבו, אני שרטו במח - :P

יש כבר המצאה כזו, האוטובאן - סע לגרמניה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא רוצה ימצאו כבר תרופות לכול אלו שזקוקים להם לאלה יש להם סרטן אידס

שתהיה זריקת פלא שתרפא אותך מכול מחלה שהיא בוא נגיד יש לך שפעת

אתה הולך לקופת חולים נונים לך זריקה ותוך שעה עד שעתיים או יותר או פחות זה נעלם

ככה שזה יהיה גם בכול מיני מחלות מהקשות ועד לקלות וזה יעזור הרבה יותר ממעבר ממקום למקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...