איזה המצאות הייתם רוצים שיעשו בקרוב? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה המצאות הייתם רוצים שיעשו בקרוב?

marking

Recommended Posts

איזה המצאות הייתם רוצים שהמדענים יוציאו לעולם?

אני הייתי רוצה לראות מכוניות שטסות באוויר במקום לנסוע על גלגלים

נראה לי פחות מזהם את הסביבה ויותר מהיר

מה איתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה המצאות הייתם רוצים שהמדענים יוציאו לעולם?

אני הייתי רוצה לראות מכוניות שטסות באוויר במקום לנסוע על גלגלים

נראה לי פחות מזהם את הסביבה ויותר מהיר.

אני מתבייש באנשים שחושבים כמוך... אתה רוצה לטוס? תעשה כמה שיעורים על צסנה ותוציא רשיון טייס.

אם רכבים פרטיים יתחילו לעוף, כל ההנאה בנהיגה תיעלם! אין כמו הרוח בפנים, פסי ההפרדה, מד הסל"ד, דוושת הגז וידית ההילוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר טלפורטציה אישי - ההמצאה הכי נמכרת ב-500 השנים הבאות. ללא ספק. מי שימציא את זה ראשון יהיה האדם העשיר ביותר על פני כדור הארץ כבר כמה ימים אחרי שההמצאה הזו תשווק.

זה גם יהפוך את העולם למקום כל כך פשוט. כלי ואמצעי תחבורה שונים (יחד עם התמיכה בהם [כבישים, מסילות רכבת וכו']) כמעט וייכחדו לחלוטין.

מצד שני, זה יהיה קצת מעצבן. להשתגר לאנשהו ולגלות שהשתגרת ברגע מאוד לא נוח :P

גם יהיו צריכים לתכנן איזה מחסומים כדי שלא יוכל כל טרוריסט ערבי להשתגר ל-Silo של טילים גרעיניים ולפוצץ לכל העולם את הצורה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר טלפורטציה אישי - ההמצאה הכי נמכרת ב-500 השנים הבאות. ללא ספק. מי שימציא את זה ראשון יהיה האדם העשיר ביותר על פני כדור הארץ כבר כמה ימים אחרי שההמצאה הזו תשווק.

זה גם יהפוך את העולם למקום כל כך פשוט. כלי ואמצעי תחבורה שונים (יחד עם התמיכה בהם [כבישים, מסילות רכבת וכו']) כמעט וייכחדו לחלוטין.

גם יהיו צריכים לתכנן איזה מחסומים כדי שלא יוכל כל טרוריסט ערבי להשתגר ל-Silo של טילים גרעיניים ולפוצץ לכל העולם את הצורה. ;D

קצת קשה לביצוע הרעיון, העברת חלקיקים והרכבת מחדש......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצאה כזאת תהיה כלכך סודית שאני בספק אם היא תשווק בכלל 50 שנה אחרי ההמצאה שלה

חוץ מזה, אם יהיה מכשיר כזה, הוא לא יעביר מולקולות אלא יהרוס את הגוף המשוגר ויבנה אותו שוב במקום אחר ממולקולות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא צריך להמציא מכוניות מעופפות כי אז כל הנהיגה תעלם, כמו שמישהו אמר כבר אין כמו ידית הילוכים ומצערת ארוכה

שאתה יכול למחוץ אותה ולהרגיש שאתה טס.

אני דווקא הייתי רוצה שיבנו כבישים נורמלים, ירכו קצת את החוקים ויתנו לי ליסוע בשקט באוטו שלי.

אבל עזבו, אני שרטו במח - :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...