איזה המצאות הייתם רוצים שיעשו בקרוב? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה המצאות הייתם רוצים שיעשו בקרוב?

marking

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכונה שתזהה ותשיג לך שירים שאתה מזמזם...

אפשרות להרחבה של (לסנילים כמוני), ובכלל איברים להחלפה במקרה שאחד קורס...

מכונה שתוכל לקרוא ת'זכרונות שלך ולהקרין אותם כמו סרט יכולה להיות דבר מגניב אבל גם מסוכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן יכול להיות מגניב, ואם אני לא טועה זה כבר בתהליכי המצאה זה :

דפים וירטואלים (אם אפשר לקרוא לזה כך), כלומר דפים שיהיה אפשר להדפיס,

או יותר נכון להכניס צ'יפ עם מידע שהדף יציג אותו. והדף הזה יכול להציג אנימציות וכו'..

וכנ"ל ככה לעיתונים.

כל בוקר תקבל כרטיס כזה פשוט שבו יש את כל המידע שעל העיתון.

שאגב זה חיסכון אדיר בדפים..

וככה יהיה אפשר לקרוא עיתון ולצפות אפילו מהדף של העיתון בסרטונים וכל מיני דברים!

זאת בהחלט התקדמות בטכנולוגיה, אבל לא משהו שממש ירגש אותי נפשית.. ;D

מה שאני כן רוצה זה כמו שאמרו בתגובה הראשונה - "זריקה שתכניס את כל המידע שצריך ללמוד".

אבל לפי דעתי זה יעבוד יותר במין מכונה כזאת שמתלבשת על הראש ומעבירה את כל המידע שאת רוצה.

הבעיה שכולם יהיו חכמים אחר כך, לא שיש בזה כל כך בעיה.

אבל לא נראה לי שהאו"ם רוצה עולם אינשטין שימציא פצצות בלתי נראות שיעופו וישתגרו ממקום למקום.. ;D

וכמובן טלפורתר, הדבר האגדי שכל אחד היה חולם עליו, רק חבל שזה דמיוני מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמובן טלפורתר, הדבר האגדי שכל אחד היה חולם עליו, רק חבל שזה דמיוני מאוד...

teleporting זה לא כזה דמיוני.. כבר היה איזה ניסוי שבו הצליחו להעביר אטום ממקום למקום בזמן "אפס" (שואף לאפס מן הסתם, נדמה לי שזה היה במהירות האור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

teleporting זה לא כזה דמיוני.. כבר היה איזה ניסוי שבו הצליחו להעביר אטום ממקום למקום בזמן "אפס" (שואף לאפס מן הסתם, נדמה לי שזה היה במהירות האור).

אתה יכול אולי לפרט יותר?

לתת עוד מידע או ידיעה על זה?

בהנחה שיש לך כמובן. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק, מדובר בניסוי שערכו מדענים אוסטרלים במסגרתו הם הצליחו לפרק קרן לייזר במקום אחד וליצור אותה מחדש במקום אחר, שנמצא מטר אחד מהמיקום המקורי.

אף אחד עדיין לא הצליח "לשגר" אטום ממקום למקום, ובטח שלא בן אדם, כי הדבר דורש פירוק האטום (או מיליוני המיליארדים של האטומים בגוף האדם) בנקודה X ויצירתו מחדש בנקודה Y.

http://abcnews.go.com/sections/scitech/DailyNews/teleport020617.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר כזה

קוראים לזה דיו אלקטרוני

דיו אלקטרוני?! :S.

זה נראה לי יותר צריך להיות מעין מחשב בגודל דף נייר בעל צג LCD (או מסך TOLED, השקופים האלה,

למרות שהם בטח יקרים..) בגודל של הדף.., לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הייתי רוצה שישכפלו אותי וישלחו את הכפיל שלי לבית ספר במקומי :P

ת'אמת, מכונת זמן יכולה להיות נחמדה מאוד, אבל זה לא מקורי כל כך...

מה עוד?

הממ, "מסנן חברתי", שמשמיד קבוצות אנשים עוינות כמו ערסים ודומיהם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי טלפורטר,

א. הניסוי שהם עשו רק מזכיר בערך את מה שאנחנו רוצים -הם רק העביר טת המידע של החלקיק ולא את החלקיק עצמו

ב. כמו שהוזכר מקודם קיים חוק שנקרא אי הוודאות של הייסנברג (אם אני זוכר נכון זה הייסנברג) זה בעצם פונקציה שבה מפורט המיקום של החלקיק והתנע שלו (ועוד כמה דברים שונים בצורה מסובכת) מה שזה אומר שאין שום אפשרות (לפחות בשלב זה של המדע) לדעת בו זמנית גם את המיקום וגם את התנע, כמו כן יש עוד איזה 3 זוגות של דברים שמפורטים שם שכול זוג פרמטרים מחובר כמו המיקום ותנע).

ג. בגלל עקרון זה אין אפשרות להעביר דברים ממקום למקום מכיוון שאנחנו לא יודעים את המצב התחלתי שלו.

אני בהחלט בעד העניין של הפלג במוח בשילוב עם אמיתי וזכרון למוח (זה שילוב של 3 דברים שאפשר לעשות באופן אחד - סיבורג)

אני לדוגמא רוצה לראות כבר את הארנק האלקטרוני שיכלול בו כרטיס אשראי, תעודת זהות, רישיון, ארנק, ובעצם את כול הפרטים שלנו בצורה כזו שאין בכלל צורך בכול הדברים שאנחנו סוחבים איתנו לכול מקום, בנוסף לא יהיה צורך למלא טפסים אלא רק לגהץ את הכרטיס וכול המידע עובר כמו כרטיס אשראי.

הטכנולוגיה לדבר כזה כבר קיימית, כמה מגה זה כבר יתפוס? במקרה הכי גרוע באמת א ו ל י 512MB וגם זה בטוח שלא אבל הנקודה שלי היא שיש כבר FLASH בגודל כזה במחיר שהוא לא בשמיים, ולהעביר את המידע אפשר בUSB 2.0, רק בגלל שממשלות בעולם לא דוחפות לכיוון הזה לא כבר עכשיו מסתובבים עם זה בכיס

עוד משהו שכבר יש בפיתוח זה שהם מסך, כלומר על העדשה (ובעתיד קצת יותר רחוק על עדשות מגע) יהיה מסך ובגלל שזה כול כך קרוב לעין זה יראה בגודל ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש המצאה טכנולוגית אלא יותר משהו הנדסי שכזה:

חדר אמבטיה עם מערכת סטאריו built in. אני לא מבין אף אחד לא חשב על זה, איך בדיוק אני אמור לשיר שם בלי ליווי ? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...