אתרי טורנטים פרטיים - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתרי טורנטים פרטיים

Art Tatum

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מודה שמעולם לא השתמשתי ב-TL (אפילו לא טרחתי לבקש אליו הזמנה), ולאור הדיון הזה נראה לי שאוותר על התענוג.

אני חייב לציין שאני ממש לא מבין למה חלק מהמגיבים כאן מתעקשים כל כך להשתמש ב-TL, ועוד לשלם עשרות דולרים על seed box כדי להעלות את ה-ratio. זה פשוט מגוחך.

אין שום בעיה להוריד בקצב מאוד גבוה בלי להירשם לאתרים פרטיים ובלי לדאוג ל-ratio. אני מוריד על מהירות מקסימלית (12Mbps) כל סרט חדש או פרק חדש בסדרה שיוצא, כשלפופולרים ביניהם יש אלפי seeders. אתם יכולים פשוט לעשות חיפוש בגוגל על ה- שאתם מחפשים ולמצוא לא מעט אתרי טראקרים.

אני באופן ספציפי משתמש במנוע חיפוש לטראקרים שנקרא torrentz.eu. אין בו טורנטים בעצמו, הוא רק מנוע חיפוש (אז אני מניח שהוא תקין פוליטית מבחינת האתר). מקלידים בו את שם הפרק או הסרט ומקבלים תוצאות שונות לפי פורמטים/איכות וכו'. אפשר למיין את התוצאות לפי מספר ה-seeders, לפי גודל הקובץ וכו'. כאשר בוחרים תוצאה מסוימת, מקבלים רשימת קישורים לכ-15 אתרים מהם אפשר להוריד את הטורנט הספציפי לקובץ שבחרתם. בדרך כלל מספיק 2-3 כאלה כדאי להוריד בקצב מקסימלי.

אני ממליץ לנסות את זה במקום לחיות במרדף האבסורדי הזה אחרי ה-ratio ב-TL :)

זה לא עשרות דולרים, ב10 דולר אתה יכול לסדר לעצמך upload של טרה שיספיקו להרבה זמן..

אם אתה לא מוצא את היתרונות אז אל תשתמש בטראקרים פרטיים..כל אחד וההעדפות שלו.

יש לי שני יוזרים בTL ואני ממש לא צריך לדאוג לרטיו שלהם.. ובתמורה אני יודע שיש לי את התכנים החדשים שיוצאים ומהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם אנשים מחפשים להרגיש שהם שייכים למעודון "אקסקלוסיבי". עם זה היה פתוח לכולם כל הבאז היה גם מתמוסס...

אחי הוריד DMC, הלך להכין קפה וסנדוויץ', וכשחזר כבר יכל להתחיל לשחק. :lol:

היום עד 10:00 בבוקר כבר ירד וראיתי את shameless, the walking dead, game of thrones ו-vikings.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mishax1, רק כדי לסבר את האוזן: הרגע התחלתי להוריד את הפרק החדש של משחקי הכס, אותו חיפשתי במנוע החיפוש שהמלצתי עליו בתגובה הקודמת, torrentz.eu. יש מעל 30,000 seeders והקצב מעולה.

אני באמת אשמח לדעת אלו יתרונות יש לטורנטים פרטיים, למעט ההרגשה של שייכות למועדון אקסלוסיבי, כפי שרשם nat64x.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות מקסימלית ב95% מהזמן

שחרור מהיר של תכנים חדשים

720/1080p מצוותי מקודדים שונים

RSS

יש טראקרים שמתמחים במוזיקה או תכנים שלא תמיד תמצא במקומות אחרים

למשל טראקרים של תכנים ישראלים או שפות אחרות שלא תמצא בטורנטים פומביים.

סיכוי להוריד וירוס או משהו שונה מהמצופה כמעט ולא קיים.

זה בגדול..

משחקי הכס? ברור שסדרות פופולריות כמו משחקי הכס אתה תמצא בכל מקום וכנראה גם תקבל מהירות טובה..

אנשים שיש להם מהירות 50/100 מגה בבית ורוצים לקבל ביצועים שמתאימים למהירות הזו לא יפנו לטראקר פומבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי UTORRENT תמיד עושה בעיות בהעלאה, לפני כמה חודשים הורדתי כל תוכנה מומלצת שמצאתי וניסיתי אותן. בסופו של דבר בחרתי ב TIXATI, נתן תוצאות יותר טובות מ DELUGE וגם יש בו דיי הרבה אפשרויות. החיסרון שלו זה שהוא מכביד על המחשב בצורה הרבה יותר מורגשת. חבל שכרגע יש להם תמיכה רק ב WIN.

בקשר לטראקרים פרטיים, רובם הפכו להיות דיי מגעילים ופלצניים, משתמשים נסגרים בלי סיבה והרוב סגורים כאילו יש שם זהב :screwy: מצאתי אחד שנפתח להרשמה דיי הרבה, נותן הזמנות למשתמשים על בסיס קבוע וגם נותן בונוס להעלאה על SEEDING (כלומר על זה שאתה משתף את הקובץ, גם אם אף אחד לא מוריד נותנים לך תוספת להעלאה). זה מעודד אנשים להשאיר את הקבצים ולא למחוק וגם זה עוזר למי שההעלאה שלו היא לא 10M אבל בכל זא מנסה לפחות.

נ.ב.

בכללי אין סיבה שלא נקבל מהירות של 10M בפומבי, במיוחד לו לקובץ מאוד ברי. לא מבין מאיפה מגיעה המגבלה הזו אבל תהיו בטוחים שאפשר להגיע ב TPB למהירויות הרבה יותר גבוהות ממה שאתם מגיעים (לא זוכר מתי בפעם האחרונה עברתי שם את ה 1M).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט תמיד מוריד בtpb במהירות המקסימלית ומוצא מה שאני רוצה.

גם אם לא אז זה לא הרבה מתחת למהירות הזאת.

אומנם יש לי רק 10מגה מהירות אבל אני מרוצה.

מה שכן חסר לי זה תכנים ישראליים..

כל הדיסקים של אייל גולן איכשהו נעלמו והאיכות ביוטיוב שואפת ל96kbps.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם אנשים מחפשים להרגיש שהם שייכים למעודון "אקסקלוסיבי". עם זה היה פתוח לכולם כל הבאז היה גם מתמוסס...

אתר הדורש הרשמה מגן טוב יותר על המשתמשים ועל עצמו.

לגוגל למשל אין גישה לסרוק את האתר.

דרך אגב בבוקר הורדתי את game of thrones תוך דקה מTL.

כי לא רציתי לחכות 10 דקות לפומבי. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח האשכול,במידה ותרצה נותרה לי הזמנה ל-iptorrents(אתר באמת טוב..יש שם גם דבר שעוזר לרטיו שזה הורדות freeleech,שההורדה לא נחשבת אבל אתה חייב להעלות-ככה הרטיו עולה . וגם יש "נקודות" שאתה מקבל ככה שאתה מעלה יותר,איתם אתה יכול "לשלם" על טורנטים שאין לך כוח להעלות בחזרה..לדוגמה הורדת סרט bluray 22 ג'יגה ואתה מתעצל אז אתה "משלם" 50 נקודות וסוגר את הסיפור)

עריכה:

גם יש שם קטגוריית שירים ממש טובה,איכות רגילה וגם FLAC

ולגבי טראקרים ישראלים,hebits לא משהו..אני מעדיף את downrev.net יש מצב שההרשמה עדיין פתוחה (כנסו לאתר ובשורת חיפוש תכתבו register,אם זה עובד אז הרווחתם..אם לא אז הם סגרו את ההרשמה לבנתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אין לי בעיה כל עוד הדיון הוא פילוסופי \ שיטות \ קליינטים

בשניה שהת'רד הזה הופך לבמת הזמנות ו\או תוכן לא חוקי כזה או אחר, הוא לא ננעל - הוא נמחק והיוזרים הרלוונטיים חוטפים באן.

אזהרה אחרונה בהחלט!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...