אתרי טורנטים פרטיים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתרי טורנטים פרטיים

Art Tatum

Recommended Posts

אם בעקבות הדיון הזה החלטתם להתחיל להוריד/להעלות עם אתרי טורנט פרטיים,

כדאי שתדעו שחובה לבטל את האופציות הבאות בתוכנת ההורדה:

DHT

PEX

LPD/LSD

בכל תוכנת הורדה נורמלית שלושת הפונקציות קיימות וניתנות לביטול.

אם לא תעשו זאת, תקבלו מהם BAN בשלב כלשהוא.

רוב המורידים מכירים את torrentleech.

יש רק בעיה אחת גדולה עם האתר הזה, שקשה מאוד להעלות ולשמור על ratio סביר.

הסיבה היא קודם כל זמן ההמתנה לפני שמשתמש חדש / ללא ratio טוב, חייב להמתין לפני שיוכל להוריד(ולהעלות).

עד שכבר תוכלו להוריד, הביקוש יורד, ויש המוני seeders, חלקם משלמים ומפעילים seedbox.

לא משנה למה, העובדה נשארת, שקשה מאוד לשמור על ratio בTL.

למשתמשים חדשים זה כמעט בלתי אפשרי.

למשתמשים ישראלים אם קצב UL נמוך זה אפילו עוד יותר קשה.

בגלל זה יש לי חשבון TL שאני לא באמת משתמש בו.

אז מה עושים?

בשביל זה פתחתי את הדיון.

יש טריקים כמו reseed, שמורידים תוכן חדש/מבוקש שקיים גם אצל TL וגם באתרים אחרים.

אחרי שמורידים מאתר אחר ומוחקים את ההורדה מהclient, טוענים את הטורנט הזהה מTL, ומעתיקים לתיקיה שנוצרה את הקבצים המוכנים שהורדתם קודם.

ככה אפשר ליצור SEED שבו רק תעלו לTL מבלי להורידו מהם.

מצאתי שיותר קל למצוא תוכן תואם באתרים פרטיים אחרים, מאשר באתרים פומביים.

אבל האמת, מי צריך את כל הכאב ראש הזה?

אין אתרים פרטיים טובים אחרים בהם אפשר להגיע למהירויות גבוהות?

אז בדקתי ומצאתי שיש אתרים פרטיים אחרים שבהם הupload עובד הרבה יותר טוב, והרבה יותר קל לשמור על ratio.

חלקם גם דורשים הזמנה כדי להירשם כמו TL.

חלקם דורשים הרשמה ללא צורך בהזמנה.

שמעתי דברים טובים על:

http://www.iptorrents.com/

(אם רק הייתי מצליח לקבל הזמנה...)

ויש אתר פרטי ללא הזמנה שבנתיים נראה מעניין.

ההורדות לא תמיד מהירות כמו TL, אבל הרבה יותר טובות מpublic.

ומשתמשים חדשים מתחילים עם upload credit של 5GB, כך שאין הגבלות מיידיות, ויש מרחב נשימה.

http://www.torrent-damage.net/index.php

יש לי כרגע שני טורנטים בseeding.

אחד הורדתי מTL לפני יומיים, ומאז עובד רצוף ובקושי הגיע ל0.14 ratio.

השני הורדתי מTD הבוקר, וכבר הגיע ל1.4 radio.

אתם מכירים עוד אתרים שווים?

יש לכם מה להוסיף בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למזלי נולדתי לשפת השיתוף והפיראטיות (רוסית), לכן ברוב המקרים אני מסתפק באתרי טורנט פתוחים ללא ratio - כמו rutor.org

אבל מה, בזמן האחרון אתחלתי לצרוך תכנים בשפת המקור שלהם (אנגלית) ואתרי שיתוף רוסיים לא ממש חזקים בנושא הזה.

iptorrents.com באמת טוב, אבל התוכן מגיע אליו ממש אחרי אתרי השיתוף הרוסיים.

בינתיים לא הוספתי שום דבר רציני לדיון, לכן זה יהיה סוג של "מעקב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין צורך למחוק את הטורנט שהורדת ואז להוסיף את החדש, פשוט תוסיף את שניהם אחרי שסיימת להוריד עם הראשון ואז תעלה גם את השני וזה יעשה HASH CHECK ואתה תוכל להיות עם שניהם בו זמנית בלי צורך לעשות שינויים כמו שרשמת.

2. למשתמש חדש בTL עדיף באמת לעשות OUTSIDE SEEDING שזה בעצם מה שאתה תארת.

3. משכירים סידבוקס אפילו לשבוע (כן יש כאלה שמשכירים לשבוע ואפילו גם לרק סוף שבוע אם תרצו)

4. להירשם לטראקרים שיותר קל לשמור על רטיו כמו hebits.net downrev.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין צורך למחוק את הטורנט שהורדת ואז להוסיף את החדש, פשוט תוסיף את שניהם אחרי שסיימת להוריד עם הראשון ואז תעלה גם את השני וזה יעשה HASH CHECK ואתה תוכל להיות עם שניהם בו זמנית בלי צורך לעשות שינויים כמו שרשמת.

לא עובד כשמגדירים לתוכנה להוריד למקום אחד, ולהעביר את הקבצים אחרי הסיום.

או כשלטורנט אין בדיוק את אותו הHASH(כי מישהו ארז מחדש את אותם הקבצים עם שינוי קטן כמו קובץ טקסט).

או כשאתה רוצה להעלות רק לTL.

הדרך שהסברתי אולי טיפה פחות נוחה, אבל היא bullet proof.

ואם יש בעיות שעלולות להיגרם מדיווח במקביל לשני טראקרים פרטיים(אולי אין, אני לא ממש מבין בזה), גם את האפשרות הזאת הדרך שלי מונעת.

בכל מקרה אני חושב שoutside seeding זה כאב ראש אחד גדול.

ועדיף פשוט להשתמש באתרי טורנטים אחרים, שהרבה יותר קל ונוח לעבוד איתם.

TL מאוד מקשים מהרבה בחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

outside seeding זה פשוט ביותר. הורדתי קבצים פופולריים וחדשים מטראקרים אחרים ושיתפתי עם TL.

יש קבצים גדולים מאוד שמבוקשים תמיד, הם סידרו לי מאות GB של העלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר שנים עם tl שומר על רטיו גבוה ובאפר גדול (אאל"ט משהו כמו 2 טרה).

למה זה כ"כ קשה?

אני לא יודע איך הגעת ל2TB buffer.

מה שבטוח למשתמש עם ratio טוב הרבה יותר קל לשמור עליו, מלהגיע אליו כמשתמש חדש.

ללא seedbox או עבודה טובה של outsource seeding, כמעט בלתי אפשרי כיום למשתמשים חדשים בTL להגיע לratio טוב.

כל הורדה שתוריד מTL, עד שהורדת אותה כבר קיימים לה כמות מטורפת של seeders עם Upload גבוה.

נראה שהטראקר שלהם מתעדף אותם על פני משתמש חדש עם upload עלוב.

לכל היותר אתה תקבל burst כל כמה שעות של כמה עשרות/מאות KB.

יומיים רצוף(אפילו יותר) אני עושה seeding לשני קבצים יחסית חדשים ועם ביקוש שהורדתי מTL.

בקושי הגעתי ל 0.14 בשניהם.

ונראה שזה לא מתקדם כבר יום שלם.

קראתי באינטרנט והמון אנשים אומרים בדיוק את אותם הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"נראה שהטראקר שלהם מתעדף אותם על פני משתמש חדש עם upload עלוב."

זה לא עובד ככה, כמו שדיברתי איתך על זה לא מזמן, ואפילו הבאתי לך מאמר לקרוא.

כל קליינט כל 10 שניות מתחבר למספר אנשים ומוריד מאותם אנשים ואז הוא יבחר את מי שיש לו את המהירות הכי גבוה אליו ואת השאר הוא ישים על choke. בגלל זה אתה תראה המון פעמים שאתה מחובר למישהו ואתה לא שולח לו הוא לא שולח לך זה קליינט שיושב במצב choke.

טיפ: בתור אחד שיש לו 40 מגה, אחרי בדיקות מעמיקות שעשיתי, יוטורנט היא תוכנה מאוד מאוד חלשה בנושא העלאה, בין אם זה בUTP או TCP.

אני יכול להסביר את כל הממצאים אם מישהו ירצה אבל מה שאני יכול להגיד שורה תחתונה, להחליף את התוכנה לdeluge תשפר לך את הרטיו באופן משמעותי מאוד.

אני התחלתי להשתמש בdeluge לווינדוס, והתוכנה הזאת הרבה הרבה יותר מהירה, וזה נבדק גם אצל עוד 3 אנשים והם גם רואים בדיוק את אותן תוצאות הן בהורדה והן בהעלאה וכל אותם אנשים כולל אותי נשארנו בdeluge ועזבנו את uTorrent ואת Vuze שהשתמשנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי מספר תוכנות וכולן בגירסאות הכי חדשות

vuze

utorrent

bitcomet

bittorrent

deluge

transmission

ואכן transmission וdeluge הראו את הביצועים הכי טובים

bitlord מבוסס על deluge אבל לא בחנתי אותה.

הסיבה שאני לא משתמש בtransmission זה כי יש לה את הממשק הכי זוועתי שראיתי, אל תעלב אבל פשוט לא יכלתי להישאר שם שניה אחת יותר חח.

זה לא שאני אומר שעם uTorrent אתה לא תעלה, אתה תעלה כמובן אבל ממש לא כמו שאתה תעלה עם deluge וההפרש הוא עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את rutracker. זה טראקר רוסי שמצריך הרשמה אבל הם לא עוקבים אחרי הרטיו (אתה יכול להעלות כמה שאתה חושב שמגיע לאנשים אחרים לקבל). יש לי 15Mbps ולרוב אני מוריד משם על מקס.

מדובר באחד הטראקרים הגדולים שאני מכיר מבחינת כמות התוכן שיש בו, כרגע יש בו 1,279,369 טורנטים פעילים.

החיסרון היחיד - האתר ברוסית, למרות שאפשר להסתדר עם translate. כמו כן, רוב הסרטים מגיעים עם כמה פסי קול. לרוב יהיה פס קול מדובב ברוסית אבל בנוסף אליו גם פס קול באנגלית שאפשר להחליף אליו בתפריט של נגן המדיה.

כמעט אף פעם לא קרה לי שהייתי צריך סרט, סידרה או אלבום ולא מצאתי אותו שם.

יש לי כרגע משתמש ב TL עם 1.97TB באפר שעשיתי עם סידבוקס, ברגע שאני אסיים עם הבאפר הזה אני עובר סופית ל rutracker.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עובד ככה, כמו שדיברתי איתך על זה לא מזמן, ואפילו הבאתי לך מאמר לקרוא.

כל קליינט כל 10 שניות מתחבר למספר אנשים ומוריד מאותם אנשים ואז הוא יבחר את מי שיש לו את המהירות הכי גבוה אליו ואת השאר הוא ישים על choke. בגלל זה אתה תראה המון פעמים שאתה מחובר למישהו ואתה לא שולח לו הוא לא שולח לך זה קליינט שיושב במצב choke.

זה לא משנה באיזה רמה התעדוף נמצא.

הסימפטומים הם זהים.

בסופו של דבר אם יש לך UL נמוך אתה תהיה בעמדה גרועה מאוד מול מיליוני הuploaders החזקים שיש בTL.

העובדה היא שמשתמש חדש לא יכול להוריד תכנים חדשים, לכן למאסה הגדולה של המורידים אי אפשר להעלות.

וגם בטיפטופ של המורידים בהמשך, קשה מאוד למלא את המכסה עם הUL הנמוך שיש לנו בארץ.

TL הפך להיות המקום הכי תחרותי בעולם בuploading, בו יש כמות פסיכית של אנשים שמשלמים על seedbox.

יש לי כרגע משתמש ב TL עם 1.97TB באפר שעשיתי עם סידבוקס, ברגע שאני אסיים עם הבאפר הזה אני עובר סופית ל rutracker.

rest my case

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי מספר תוכנות וכולן בגירסאות הכי חדשות

vuze

utorrent

bitcomet

bittorrent

deluge

transmission

ואכן transmission וdeluge הראו את הביצועים הכי טובים

bitlord מבוסס על deluge אבל לא בחנתי אותה.

הסיבה שאני לא משתמש בtransmission זה כי יש לה את הממשק הכי זוועתי שראיתי, אל תעלב אבל פשוט לא יכלתי להישאר שם שניה אחת יותר חח.

זה לא שאני אומר שעם uTorrent אתה לא תעלה, אתה תעלה כמובן אבל ממש לא כמו שאתה תעלה עם deluge וההפרש הוא עצום.

לא נעלב, אין הרבה אפשרויות נורמליות לos X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה באיזה רמה התעדוף נמצא.

הסימפטומים הם זהים.

בסופו של דבר אם יש לך UL נמוך אתה תהיה בעמדה גרועה מאוד מול מיליוני הuploaders החזקים שיש בTL.

העובדה היא שמשתמש חדש לא יכול להוריד תכנים חדשים, לכן למאסה הגדולה של המורידים אי אפשר להעלות.

וגם בטיפטופ של המורידים בהמשך, קשה מאוד למלא את המכסה עם הUL הנמוך שיש לנו בארץ.

אתה חלקית צודק, אם יש לך מהירות העלאה של 1.5 מגה ומעלה לא תיהיה לך בעייה להעלות כי לא יפילו אותך כשתיהיה עם תוכנה כמו deluge או transmission כי השליחה שם מתחילה מהירה הרבה יותר מבutorrent.

דבר ראשון תשפר מה שאתה יכול בקצה שלך.

למשתמש חדש מומלץ לעשות OUTSIDE SEEDING למשך כמה ימים עד שכבר לא תיהיה לך הגבלה של שעות.

ואז פשוט תוריד משהו פופולארי ואתה תעלה בכיף המון בלי בעייה עם התוכנה המתאימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...