אתרי טורנטים פרטיים - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתרי טורנטים פרטיים

Art Tatum

Recommended Posts

זה לא משנה באיזה רמה התעדוף נמצא.

הסימפטומים הם זהים.

בסופו של דבר אם יש לך UL נמוך אתה תהיה בעמדה גרועה מאוד מול מיליוני הuploaders החזקים שיש בTL.

העובדה היא שמשתמש חדש לא יכול להוריד תכנים חדשים, לכן למאסה הגדולה של המורידים אי אפשר להעלות.

וגם בטיפטופ של המורידים בהמשך, קשה מאוד למלא את המכסה עם הUL הנמוך שיש לנו בארץ.

TL הפך להיות המקום הכי תחרותי בעולם בuploading, בו יש כמות פסיכית של אנשים שמשלמים על seedbox.

rest my case

תוריד סדרות (שאתה רואה, לא בשביל הרטיו) עם RSS.גם ככה הם יוצאים לפנות בוקר.

בשיטה הזאת אתה מתחיל להוריד אותם איך שהם מגיעים לאתר, עד הבוקר שאתה קם הם כבר עלו ביחס של 2-3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכל טראקר פרטי קשה לשמור על רטיו, וזאת הסיבה שיש סיד בוקס,

בטראקרים טובים, אני רוכש סיד בוקס לשבועיים ב 30$, עם מהירות העלאה של 80mb/s ו (לא 80mbit...) ותוך שבועיים ביחד עם autodl-irssi

זה מסדר לי באפר מטורף שמספיק לי לשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיפה שאתה יכול להתקין שם plugins ויש לך המון אפשרויות

כמו למשל:

-שהוא יאזין לתקייה מסויימת ויתחיל להוריד לבד ברגע שהוא מזהה שהתווסף טורנט לתקייה.

-לשלוח לך מייל ברגע שהורדה הסתיימה.

-שיפתח את הקבצים המכווצים בסיום ההורדה.

-RSS

-AUTODL-IRRSI (אני בדיוק עובד על זה).

-וכו'

תוכנה פשוט מדהימה ולא מקובעת כמו יוטורנט אני מאוד שמח שעשיתי את המעבר הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל טראקר פרטי קשה לשמור על רטיו, וזאת הסיבה שיש סיד בוקס,

בטראקרים טובים, אני רוכש סיד בוקס לשבועיים ב 30$, עם מהירות העלאה של 80mb/s ו (לא 80mbit...) ותוך שבועיים ביחד עם autodl-irssi

זה מסדר לי באפר מטורף שמספיק לי לשנה.

ניסיתי פעם סידבוקס הכי זול שמצאתי - 2$ לשבוע. 400GB buffer במשך שבועיים.

כל עוד לא מורידים כל מה שיוצא, עם seedbox לזמן מוגבל, אין שום בעיה לשמור על ratio נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיפה שאתה יכול להתקין שם plugins ויש לך המון אפשרויות

כמו למשל:

-שהוא יאזין לתקייה מסויימת ויתחיל להוריד לבד ברגע שהוא מזהה שהתווסף טורנט לתקייה.

-לשלוח לך מייל ברגע שהורדה הסתיימה.

-שיפתח את הקבצים המכווצים בסיום ההורדה.

-RSS

-AUTODL-IRRSI (אני בדיוק עובד על זה).

-וכו'

תוכנה פשוט מדהימה ולא מקובעת כמו יוטורנט אני מאוד שמח שעשיתי את המעבר הזה :)

פיצ'רים די סטנדרטיים בימינו...

מה שחשוב לי זה מהירות הורדה והעלאה

הורדתי משהו בשביל הנסיון וזה נראה בסדר גמור (ועל הדרך "ביזבזתי" 1.2gb בtl :) )

גם ההעלאה סבירה (הורדתי משהו עם מעט ליצ'רים ואלפי סידרים והעליתי בינתיים 430 מגה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TL אתר שמאוד קשה לשתף בו כרגע, גם אם משתמשים ב-Seedbox.

נוצר מצב שכשמשתפים במקביל בכמה אתרים שונים, ב-TL ה-Upload הוא משהו כמו 1/10 מהשאר, פשוט כי אין מי שיוריד ממך.

ככל שהתוכן גדול יותר, כך סיכוי גבוה יותר שיורידו אותו ממך - לכן עדיף להתמקד בתכנים כמו BD, עונות של סדרות ומשחקים.

אגב, אני רוצה להודות אישית לשלמה שהמליץ על Deluge - זה קליינט אגרסיבי ויעיל בצורה לא רגילה.

תוך 10 שניות הגעתי למהירות הזו וזה התייצב לכל אורך ההורדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף :)

אכן הוא הרבה יותר אגרסיבי וזה מה שחיפשתי קליינט שיודע להשתמש ברוחב פס כמו שצריך ולא כמו יוטורנט שיוצא לי לנופש עד שהוא מתחיל לשתף.

utorrent מתחיל להעלות אצלי מאוד מאוד לאט אפילו עם 40 מגה, ולא משנה למי, הוא עולה במדרגה: 0.5KB 2KB 4KB 6KB וככה בצורה מאוד איטית, ועד אז עוברות 10 שניות ואני מעלה אל אותו בן אדם רק על איזה 30-50KB והוא פשוט מפיל אותי בגלל שהמהירות נמוכה, לעומת זאת עם deluge המהירות מתחילה 32KB 92KB 180KB 300KB 600KB++

וזה הסיבה שהוא משתף יותר, בגלל הinitial start או בשפה המקצועית slow start.

ואין שום אפשרות לשנות זאת בutorrent עברתי על כל ההגדרות של התוכנה, אז אמרתי לה ביי ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני התקנתי את deluge, בגרסת הוינדוס.

בנתיים היא כבר הספיקה לקרוס ע"י פעולת drag and drop של טורנט.

ואולי הדבר הכי מעצבן זה השפה שמחליטה אוטומטית להיות עברית, ולא ניתנת לשינוי מבפנים.

פתרתי את הבעיה חיצונית ע"י הפעלת התוכנה דרך הסקריפט הזה: (batch/cmd)

set lang=en_US

start deluge.exe

העברתי את כל seeding של הטראקרים הפרטיים לdeluge.

לגבי outsource seeding בנתיים שמתי רק seed אחד.

וגם הוא לא היה תואם 100%.

תמיד מישהו חייב לשנות משהו בטורנט קיבינימט.

כשחיפשתי טורנטים זהים למטרה זו, גיליתי שזה לא כל כך פשוט.

אני אוסיף עוד בהמשך בתקווה שאחרי ההתנעה(אם תצליח) אני יוכל לשמור על ratio טוב רק בעקבות זה שהמחשב שלי ממילא דולק 24/7.

ולמרות הDL הגבוה (100mbit) והUL הנמוך (2mbit) שיש לקו שלי, הכמות שאפשרי תיאורתית להעלות לאורך זמן, היא פי מאה(מינימום) ממה שאני מוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני נאלצתי לעשות את התיקון של האנגלית, זה הדבר היחידי שהציק, אבל זה נפתר בקלות כמו שהצגת.

אני כבר 15 ימים עם התוכנה והיא לא קרסה לי עדיין, אני במצב רגיל ולא קלאסי אולי יש קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי פעם סידבוקס הכי זול שמצאתי - 2$ לשבוע. 400GB buffer במשך שבועיים.

כל עוד לא מורידים כל מה שיוצא, עם seedbox לזמן מוגבל, אין שום בעיה לשמור על ratio נורמלי.

אל תלך על הכי זול... ואין צורך לשמור על רטיו, מפעילים בצורה אינטנסיבית וחכמה לשבוע שבועיים וזה מסדר באפר של 10TB.

כמובן אם בוחרים באפשרות הסיד בוקס, חייבים לעדכן את את היוזר ב TL דרך ערוץ ה IRC שלהם, הם חייבים לאשר את זה אחרת תקבלו באן.

בצורה "חכמה" זאת אומרת להגדיר ל autodl-irssi להוריד רק דברים פופלארים (קבוצות שמשחררות רק דברים פופלארים) בצורה אוטומטית.

אם הכל מוגדר כמו שצריך, אתם מורידים את הקובץ ומתחילים את ההעלאה עוד לפני שזה מופיע ברשימה באתר. IRC מתעדכן לפני האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

outside seeding זה בדיחה אחת גדולה.

קחו לדוגמה את הפרק האחרון של califor****tion.

בpublic sites יש אותו רק בגירסאות שלופות(שהוציאו את הקובץ מהrars).

בTD יש אותו בגירסה עם 14mb rars.

בTL יש אותו בגירסה עם 48mb rars, וגירסה עם 14mb rars.

אבל בTL הוסיפו לו sample, כך שאי אפשר להעלות אותו כשהוא טרי.

וזה ברובם המוחלט של הטורנטים.

קשה למצוא דברים לעשות להם outside seeding.

אני מוצא את עצמי מבזבז זמן בלנסות למצוא דברים להעלות לTL, ומשיג כמעט כלום בתמורה.

נראה שהרבה uploaders בTL עושים מאמצים גדולים כדי שהטורנטים שלהם לא יהיו תואמים לשום מקום אחר בכוונה כדי למנוע outside seeding.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורנטים בTL יוצאים כמו שהם יוצאים שמשחררים אותם (אותה קבוצה שמשחררת), אתה יכול לבחור שלא להוריד את הSAMPLE ואז אתה תוכל לעשות סידינג לרק למה שיש לך.

בTL הם לא נוגעים בתוכן ומעלים אותו בדיוק כמו איך שהוא יצא בניגוד לאחרים.

אגב זה לא מכווץ אלא במצב STORE, מה שאומר שאם יש לך תוכנה שיודעת לקרוא מתוך RAR אתה לא צריך אפילו לפתוח את הקבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...