מכשיר עמיד וטוב לנערה ? (2K+-) - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר עמיד וטוב לנערה ? (2K+-)

gilboag

Recommended Posts

זה דבילי רק אם אתה מסתכל על העניין מנקודת מבט צרה.

אם תבין שלרוב המכשיר הכי "מעוצב" הוא גם הכי מתקדם מנקודת מבט טכנולוגית, אז תבין שלפעמים אם מישהו רוצה מכשיר מתקדם וגם מוגן, הוא חייב לקנות את המכשיר הכי "מעוצב" (שהוא גם הכי מתקדם) ולכסות אותו בגוש סיליקון מכוער.

ברוב המקרים אנשים מוציאים אלפי שקלים על האייפון 5 לא בגלל העיצוב (לא בלעדית בכל אופן) אלא גם בגלל התחכום והטכנולוגיה המשוכללת. מי שרוצה את המכשיר הכי מעוצב גם ילך איתו עם מגן מינימליסטי או בלי מגן בכלל, ויש המון אנשים שהולכים ככה.

אני לא מסתכל על זה באופן צר.

אני מסכים שאם לאדם מסויים לחלוטין לא איכפת מנפחו של המכשיר, מ"ההרגשה" שלו ומהמראה שלו, אז זה לא דבילי. זכותו של אדם לא להתייחס לפרמטרים האלו.

אבל העיצוב של המכשיר הוא לא רק בקטע של "יופי" או "איזה מגניב אני". החומרים שעושים בהם שימוש, הצורה שבה עיצבו את המכשיר, המיקום של הכפתורים, מימדי המכשיר וכן הלאה הם חלק לא פחות חשוב בעיצוב שלו מאשר האם הוא "יפה". העיצוב משפיע על הצורה שבה אתה משתמש במכשיר ועל המידה בה אתה נהנה ממנו. כיסוי, ובמיוחד כיסוי אימתני, מבטלים לחלוטין את כל העיצוב של המכשיר.

כשאני קונה מכשיר, אני רוצה להנות מהגודל שהביאו לו, להרגיש את המתכת ביד, ללחוץ על הכפתור כפי שהוא יועד לכך, לראות את הלוגו של היצרנית על גב המכשיר, להרגיש את הקימורים שיש בצדדיו וכו'. זה לא איזה שטות מוחלטת ורדודה. כל האוטרבוקסים למינהם פשוט משמידים את החוויה הזו לחלוטין.

כמובן שזכותו של בן אדם להתעלם מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע על הכיסויים - כיסוי מוריד מחווית השימוש במכשיר, במיוחד במכשירים שבנויים טוב ונוח, אפילו כיסוי סיליקון פשוט.

כיסויי טנק למיניהם פשוט מאבדים כל קטע -המחיר של הכיסויים, המשקל, המראה, הנוחות.. מה הקטע??

חחח תגיד את זה לבת שלי שדבר ראשון לפני שהיא בוחרת מכשיר היא מחפשת בEBAY איזה כיסויים יש לו .... שתבין שגם ל DEFY העמיד בצורה פסיכית (בעיני לפחות , למרות שיש לא מעט ילדים שכבר הצליחו לשבור לו את המסך..) - היא קנתה כבר לא מעט כיסויים...

כן אני יודע זה די מיותר , אבל הצרכים של כל אחד שונים ...

לא יודע מה להחליט - היא די מתעקשת על משהו בסגנון S3 , NEXUS 4 או ONE X , או משהו בכיוון הזה... וזה למרות נסיונות השכנוע שלי כנגד מכשיר כזה גדול ...

ודבר נוסף בקשר לכיסויים - ראינו כל מיני DROP TESTS שבהם ההבדל בין מכשיר עם כיסוי טוב ובלעדיו הם שמים וארץ... - אז יתכן שמבחינת עמידות מכשיר כמו השלישיה הנ"ל עם כיסוי - עד כמה שזה נראה מוזר - יתנו מענה סביר לעניין העמידות...

די מבלבל כל הסיפור הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יעיז לפתוח את הפה שלי וזה נוגד את מה שאני מאמין אבל אני חייב ושוב אני מצטער שאני אומר את זה כי בכל זאת זה הבת שלך

מה שאני מנסה לאמר זה שהיא לא באמת יודעת מה היא רוצה אלא יותר מחפשת משהו להשוויץ בו לחברות שלה וכמו שאתה אומר כל כמה זמן היא מחליפה מגן אני מכיר גם את התופעה הזאת ממספיק ידידות שהפכו את סיוט המגנים האלה לתכשיט

אני ממש לא מאמין שמה שרשמת one 3 ושאר היקרים ביותר בשוק זה מה שהיא צריכה אלא מה שהיא רוצה

בתור אבא שלה אל תכנע למה שהיא רוצה ותנסה להשיג משהו זול וטוב מבטיח לך שבשביל להחליף כיסויים כל שבועיים היא לא צריכה מעבד תעשייתי לרינדור סרטים או מסך קולנוע( למען האמת אני לא מאמין שאף אחד צריך את זה אבל שוב יש תמיד אנשים בזבזנים בעולם)

מסך 4" דו ליבתי עם טובה ועמידות טובה הם אלה שאתה מחפש ולא טיפה יותר

אגב שוב אני חוזר ואומר לא מתכוון להעליב וניסיתי לרשום את זה בצורה הכי נחמדה שיכולתי אבל תבין שאני מסתכל על זה מנקודה אובייקטיבית ולא

מנקודה של אבא שיעשה הכל כדי לרצות את הילדה שלו נסה לראות את הנקודה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא "צריך" מכשיר סלולרי משוכלל. אנחנו צריכים לנשום, לאכול ולשתות. כל מי שקונה מכשיר מאוד יקר וחדיש קונה אותו גם בשביל "שיהיה לו את ההכי טוב", במידה כלשהי.

ברור שהבת שלו רוצה את זה גם בשביל שיהיה לה משהו שהוא לא פחות טוב מאשר לחברות שלה. ככה כל ילד בעולם מתנהג.

טוב לדעת שהילדים בימינו מתעקשים לפחות על מכשירי אנדרואיד ולא על . יש תקווה לעולם. ;D

maya1, יש לך מושג איזה מכשירים יש לחברות שלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם על העזרה וההבנה של המצב (הדי עגום למען האמת בכל העניין הזה..).

הדברים בהחלט נכונים בכל מה שקשור לחברות ו "סטייל" - זה לא פשוט להגיד לא - בעיקר שהיא כבר לא ממש ילדה ודי יודעת מה היא רוצה (מנקודת המבט הנערית שלה כמובן..) , חשבתי שהיא "תסחוב " עוד שנה לפחות עם הDEFY - אבל היא באמת מצלמת המון עם הטלפון (ומעלה לפייס כמובן... , והיתה רוצה שאין לרום המקורי אפשרות להתקינו ולא רציתי להחליף רום - יש לו אחריות מורחבת מסלקום עסקי (נו טוב זה כבר היסטוריה ולא נחזור על טעויות כאלה... - לא קונים מהם כלום...) , וגם אם לא צריך 8 ליבות ומסך FHD מטורף ב5" אני מבין את הרצון שלה להפיק תמונות טובות מהטלפון - ומקווה למצוא משהו שבאמת יספק את הסחורה..

בעניין הזה יתכן שה ACRO S דווקא די טוב , אבל היא לא ממש מתלהבת ממנו לפי מה שקראנו עליו - חומרה די חלשה יחסית ל"מפלצות" החדשות שנמכרות כבר במחירים דומים (2350שח ל S3 למשל)

בקיצור - אני לא רוצה להשמע מבולבל מדי - אבל אני די לא סגור על מה כדאי לי (או יותר נכון לה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה היא רוצה?

אייפון?

ומה זאת אומרת אין לרום המקורי אינסטגרם?

הגרסה של האנדרואיד עד כדי כך ישנה..?

אולי זאת הבעיה.. מה אכפת לך לעשות רוט ולהתקין רום אם גם ככה זה או זה או שהיא לא תשתמש בו?

תנסה..

גם קרנל כלשהו עם OC.

תנסה לתת החייאה לפלאפון, זה לא יכול להזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הDEFY לא יזרק לפח כמובן - יש לו יורשים - ככה שזה לא 100% בזבוז..

ב. באמת חשבתי כבר מזמן לשים לו CM כלשהו או רום מומלץ אחר אבל כל רום (שצריך לתמוך בעברית כמובן) - אבל לפי מה שאני קורא - כל רום ל DEFY יש לו את הבעיות שלו , ועוד לא מצאתי אחד שהכל עובד בו 100% בלי הרבה תלונות...

אולי יש לכם המלצה טובה ? - למרות שאני כבר חושש שזה מאוחר מדי ...

מעבר לזה שעוד לא עשיתי את התהליך הנ"ל מעולם וזה גם מעט מרתיע אותי.. אם כי אני די בטוח שבסוף אני אסתדר עם זה...

ג. לאינסטגרם דרוש בסה"כ 2.2 ול DEFY (הרגיל ,לא הפלוס) יש 2.1.... - בהתחלה עוד חשבתי שסלקום או מישהו יוציא איזה עדכון רשמי לDEFY - אבל כנראה שלאף אחד שם זה לא ממש מזיז- העיקר למכור ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

maya1 זה אבא או אמא?

כאב לנערה צעירה אני מבין בהחלט לליבך והצורך ב-SHOW ולהיות לפחות כמו כולם חשוב הרבה יותר מיחס עלות/תועלת ומה שבאמת נחוץ...

אבל זה חלק מהעניין וקשה מאוד להילחם בזה בסביבה אולטרא-קפיטליסטית כשלנו :nixweiss:

אני אישית אמרתי לבתי שעל כל שקל שתחסוך אני אוסיף שקל ואם היא תחליט לשרוף את זה על מכשיר יקר בהרבה מהדרוש לה זה יהיה נתון לשיקולה - כך יהיה לה ערך לדברים כשהיא תראה כמה היתה צריכה לחסוך לשם כך.

יד2 בא בחשבון או שזה "פדיחה" מדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד אופציה שלא הוזכרה היא לקנות Galaxy S 2 עם מגני סיליקון לטעמה של הנערה עם מגן מסך זה אמור להיות עמיד יחסית (אופציה זול יחסית וטובה)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=792456

או לקנות Galaxy S 3 עם מגן סיליקון D3O שהפוך את המכשיר לעמיד מאוד (מהטובים שיש בשוק) ומגן מסך כמובן

http://shop.tech21.uk.com/store/samsung/galaxy-s3-cases

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...