מכשיר עמיד וטוב לנערה ? (2K+-) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר עמיד וטוב לנערה ? (2K+-)

gilboag

Recommended Posts

יש לכם רעיון למכשיר עמיד (משום מה זה נופל להם כל הזמן..) , כתחליף ל DEFY שכבר לא מספק את הבת המפונקת שלי שרוצה משהו יותר מהיר וחזק ,ולא פחות חשוב - עם איכותית (אינסטגרם ושות' בשימוש שותף..).

גודל המסך לא ממש חשוב - אבל שיהיה משהו שנכנס לכיס של ג'ינס - ככה ש5" בטח לא רלוונטי..

שסוללה תחזיק יום "עבודה" שלם בלי הטענה..

בתקציב של כ 2000-2500 שח

יש לכם רעיונות טובים ?

תודה גדולה לעוזרים ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה !

ה נראה כאופציה מאוד מעניינת. איך הוא ? איך המצלמה ? איך חיי הסוללה ? וכו' ?

(אני מניח שגם בגוגל אני יגיע לתשובות - אבל אין כמו מקור ראשון..)

שוב תודה.

את ה S3 מיני אני מכיר מעט והוא יכול להיות גם אופציה , אם כי אני לא בטוח שהוא באמת מספיק עמיד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבת שלך מפילה אותו כל כך הרבה שאתה בטוח שהיא צריכה מכשיר עם תקן עמידות?

כל מכשיר רגיל עם כיסוי לא ישבר כל כך בקלות.

ולדעתי אם תקנה לה מכשיר שהיא תאהב היא תשמור עליו כמה שאפשר,

וזה עדיף על מכשיר שהיא תשנא ולא יהיה לה אכפת שהוא יפול וכו', מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא באמת מכשיר טוב, אבל העלו פה נקודה מאוד חשובה: ברגע שמתעניינים העמידות, הביצועים והמראה נופלים ביחס למחיר.

ה acro s כבד יותר ומרגיש טיפה כמו בלטה (יחסית) והביצועים שלו נופלים טיפה מהמתחרים בקטגוריית המחיר.

מגן מסך וכיסוי יכולים להספיק לכל ממוצע, במיוחד אם שומרים עליו+ הם תמיד ניתנים להחלפה לאומת חוסר נוחות קבוע שסמארטפון עמיד יכול לגרום (ואת זה כבר אי אפשר לשנות).

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מכשיר שתוסיף לו מגן רציני הופך גם להיות בלטה וגם לטעמי - מכוער רצח.

יש לי את ה-ACRO S והוא מכשיר מעולה, בנוי היטב, חזק מאוד, מעולה ועם מסך מדהים.

טיפה יותר עבה/כבד מהרגיל אבל לא משהו קרוב להיות בעייתי - ראית עם איזה בלטות ילדות מסתובבות היום?

BBE-BearCase.jpg

עם מכשיר כמו ה-ACRO S ממש אין צורך במגן מאסיבי (אם בכלל) והוא בנוי ונראה איכותי מאוד.

חיי מצויינים והמצלמה נהדרת - במיוחד הצילום הפנורמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לאייפון 4S (מכשיר שביר) את האוטרבוקס קומיוטר (באיביי, לא ב-200 ש"ח) המכשיר נפל נפילות רציניות ולא קרה לו כלום.

בנוסף, הכיסוי הזה לא כל כך גדול (הוא לא כמו הבלטות סיליקון, אבל גם לא כמו כיסויי הפלסטיק) ועושה את העבודה

אני מכיר את עניין השבירה, אני לא שברתי מכשיר אחד (80% מהפלאפונים שלי היו נוקיה אז... :lol: ) אבל בת דודה שלי... אפשר לספור עד מחר מכשירים שהיא שברה. לא בכוונה, היא לא מהאלה שחושבות שמגיע להן הכל, פשוט "קלאמזי". שברה גלאקסי 2, 4, סוניאריקסון יארי ועוד רבים וטובים.

הסוני נראה מעניין, המצלמה שלו נראית טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוטרבוקס הופך את המכשיר לטנק ולמכוער. זה זוועה.

לדעתי זה מעשה דבילי לקנות את המכשיר הכי "מעוצב" בשוק ואז לעטוף אותו בגוש סיליקון/גומי מכוער ואימתני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רוצים משהו ממש ממש עמיד אז אין ברירה מלהתפשר על המפרט לצערי:

(בגרמנית אבל חביב)

(איטלקית?)

ה-ACRO-S הוא פשרה מצויינת לדעתי בין מפרט מעולה ועמידות טובה, ודאי עם מגן דק ואלגנטי.

יצא כבר ה- Z שאמור להיות עמיד יותר אני חושב ומפרט מהשורה הראשונה. לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוטרבוקס הופך את המכשיר לטנק ולמכוער. זה זוועה.

לדעתי זה מעשה דבילי לקנות את המכשיר הכי "מעוצב" בשוק ואז לעטוף אותו בגוש סיליקון/גומי מכוער ואימתני.

זה דבילי רק אם אתה מסתכל על העניין מנקודת מבט צרה.

אם תבין שלרוב המכשיר הכי "מעוצב" הוא גם הכי מתקדם מנקודת מבט טכנולוגית, אז תבין שלפעמים אם מישהו רוצה מכשיר מתקדם וגם מוגן, הוא חייב לקנות את המכשיר הכי "מעוצב" (שהוא גם הכי מתקדם) ולכסות אותו בגוש סיליקון מכוער.

ברוב המקרים אנשים מוציאים אלפי שקלים על האייפון 5 לא בגלל העיצוב (לא בלעדית בכל אופן) אלא גם בגלל התחכום והטכנולוגיה המשוכללת. מי שרוצה את המכשיר הכי מעוצב גם ילך איתו עם מגן מינימליסטי או בלי מגן בכלל, ויש המון אנשים שהולכים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל acro s: בתור בעל note 2 עם 8 מגה פיקסל מצלמה, לאחר שקניתי לדוד שלי שני מכשירי acro s קצת התאכזבתי מאיכות המצלמה. נכון שהיא עם יותר מגה פיקסל ושטויות של , אבל התוצר הסופי לא הלהיב אותי. נכון היא יותר טובה מהרבה מאוד מצלמות של מכשירים בקטגוריית המחיר ואני משווה למכשיר שיקר יותר ממנו, אבל עדיין הערכה שלי לגביו לא הכי חיובית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע על הכיסויים - כיסוי מוריד מחווית השימוש במכשיר, במיוחד במכשירים שבנויים טוב ונוח, אפילו כיסוי סיליקון פשוט.

כיסויי טנק למיניהם פשוט מאבדים כל קטע -המחיר של הכיסויים, המשקל, המראה, הנוחות.. מה הקטע??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...