מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 20 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

עוד לא. החנות מקבלת כל יום כמות קטנה של מכשירים ושולחת את כולם. בשישי בערב (מתי שהסתיים שבוע עסקים אצלהם) הם שלחו את כל ההזמנות המוקדמות שהוזמנו עד ה 16.03. אני הזמנתי ב 21.03, אז אני משער שבימים הקרובים הוא יישלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדכון לגבי אפשרות הקנייה ל HTC One, וגם תשובה ל nirurshon:

HTC ארה"ב מאפשרים לבצע הזמנות מוקדמות לקראת השקת המכשיר בארה"ב. המחיר שם הרבה יותר סביר מהמחיר ב handtec.

הם מבטיחים שהזמנות מוקדמות יישלחו ב 18.04. הנה הקישור:

http://www9-shopamerica.htc.com/cell-phones/productdetail.htm?prId=41589

מכיוון שהאתר לא שולח לארץ, יש להשתמש בחברת שילוח אשר נותנת לקונה כתובת בארה"ב וכשהם מקבלים את החבילה הם מעבירים אותה לארץ במשלוח מהיר. דוגמאות לחברות כאלו : ezbuyus,buy2usa,mustop,buyamerica

הנה החישוב שלי לגבי העלויות הסופיות של הזמנה כזו:

המכשיר עצמו = 575$

משלוח Fedex בתוך ארה"ב (עד למחסן של חברת השילוח) = 5$

משלוח מחברת השילוח ללקוח בארץ = 27-35$ תלוי בחברה

מכס = 197$ (34% ממחיר המכשיר + משלוח)

המחיר הסופי ייצא בסביבות ה 2900 - 3000 ש"ח, אם כוללים גם עמלות אשראי למיניהן. לא זול זה נכון, אבל יותר זול מאפשרויות המשלוח הקודמות.

אני חושב שהיום אבטל את ההזמנה שלי מ handtec ואזמין כך. במילא handtec לא מצפים למלאי חדש עד שבוע הבא :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המחשבון של buy2us זה יוצא קצת יותר בסביבות ה800 דולר, כאשר המיסים הינם 212 דולר

אני לא יודע כמה המחיר הזה באמת סופי ואם יהיה עלויות נלוות שיגיעו לאחר מכן.

בנוסף מה עם מיסים בתוך ארצות הברית? בדרך כלל המיסים שם מחושבים רק בתשלום ולא מופיעים במחיר המקורי שרשום.

מה ההבדל בין גרסת המפתחים לגרסא הרגילה שגם נמכרת באתר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

800 דולר זה לא קצת יותר, זה קצת פחות (2896 ש"ח).

אני לא חושב שיהיו עלויות נלוות, כי בחברה שבדקת דרכה (אבל אני משער שהמדיניות תקפה בכולן) הם מציינים שאם יש עלויות נלוות (אם המכס מחליט לפתוח את החבילה ולבדוק את תוכנה הם גובים על הבדיקה עצמה כסף, כמה אירוני) העלות תחול על חברת השילוח.

מיסים בתוך ארה"ב : בפורום של XDA שאלתי מישהו שהזמין והוא מניו ג'רסי (המחסן של רוב חברות השילוח נמצא שם) והוא אמר שהוא לא שילם מס קנייה. כנראה זה רק במדינה שבה נמצא המחסן ממנו נשלחים המכשירים.

גירסת המפתחים : חוץ מזה שהיא זמינה רק בגירסת ה 64GB, היא מגיעה עם bootloader פתוח מה שמהווה ייתרון למי שמעוניין לצרוב רומים מותאמים אישית. למרות שתהליך הפתיחה למכשיר עם bootloader סגור הוא פשוט ומתבצע דרך אתר רשמי של , אז כנראה שאין הבדל בין הגרסאות שמצדיק הוצאת 80$ מיותרים - אלא אם כן אתה צריך 64GB ואז זה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם תקוע בהזמנה של handtec ונראה לי שעוד בסוף מכיוון שעשיתי הזמנה מוקדמת רק אתמול, לדעתי יהיה לך תופסת של מס ברגע שתגיע לתשלום ותזין את הכתובת של המשלוח, אבל אשמח לראות שאני טועה

אשמח אם תמשיך לעדכן בנושא ובהחלטתך במיוחד עכשיו שHandtec אומרים שהמלאי יחודש רק באזור ה18 לחודש.

תודה

בעיה נוספת שהם כנראה יקבלו רק כרטיסי אשראי אמריקאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוס משום מה הגירסה האמריקאית מגיע ללא אוזניות בכלל , או שזה רק אני?

והוא גם מגיע בלי הכיסוי.

אתה צודק. לי זה לא כל כך משנה. אוזניות גם כה יש לי ויותר טובות ממה ש מספקית עם הערכה (Vsonic GR07, עשיתי עליהם פה סיקור בעבר בפורום ביקורות גולשים). את הקייס שהגיע חינם עם ההזמנה מ handtec לא ממש אהבתי. אז אם הוא הגיע בחינם מילא, אבל הייתי מעדיף לקנות קייס אחר. אגב, ישנן תלונות בפורום של XDA על הכיסוי שהגיע איתו, שהחור של המיקרופון בכיסוי לא נמצא במקום הנכון וזה גורם לחסימת המיקרופון. ייתכן שבגירסאות יותר מאוחרות שלו הבעיה תוקנה.

אני גם תקוע בהזמנה של handtec ונראה לי שעוד בסוף מכיוון שעשיתי הזמנה מוקדמת רק אתמול, לדעתי יהיה לך תופסת של מס ברגע שתגיע לתשלום ותזין את הכתובת של המשלוח, אבל אשמח לראות שאני טועהאשמח אם תמשיך לעדכן בנושא ובהחלטתך במיוחד עכשיו שHandtec אומרים שהמלאי יחודש רק באזור ה18 לחודש.תודהבעיה נוספת שהם כנראה יקבלו רק כרטיסי אשראי אמריקאים

אוקי, ביטלתי את ההזמנה מ handtec והזמנתי מ ארה"ב. בדיוק כשעמדתי לבטל את ההזמנה מ handtec קיבלתי אימייל שהגירסא הכסופה נדחית בין ה 22.04 ל 29.04, אז אני חושב שעשיתי נכון.

הזמנתי לכתובת בניו ג'רזי של buy2usa. לא הייתי צריך לשלם מס קנייה, לאחר התשלום הופיעה הודעה שבה כתוב שרק בהזמנות לטקסס וקליפורניה צריך לשלם מס נוסף.

שילמתי במאסטרקארד, ההזמנה התקבלה בלי בעיות. כמוכ ן לא הייתי צריך לזייף IP כמו בהזמנת הנקסוס 4 מהפליי סטור. אני אעדכן בכל שינוי במצב ההזמנה.

*עריכה* הם מייד שלחו לי הודעה על ביטול ההזמנה שלי. ייתכן שהבעיה היא שהם השתמשו בכתובת האמריקאית בתור ה billing address, למרות שלא היתה אפשרות בזמן ההזמנה לציין כתובת למשלוח שונה מה billing address. למי שמעוניין להזמין, אל תזמינו בינתיים. אני אתקשר אליהם מחר לברר במה הבעיה (ניסיתי להתקשר עכישו והם כבר סגורים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה כנראה שהם מבקשים כרטיס אשראי אמריקאי

מה שאתה כן יכול לנסות לעשות זה להתקשר לחברת האשראי ולהזין כתובת אמריקאית, הכתובת של המחסן שאליו אתה רוצה לשלוח,

יש מצב שזה יעבוד

אני גם כן כבר ביטלתי את ההזמנה של מHandtec עקב העיכוב במשלוח הצפוי, במיוחד שאני בין המזמינים האחרונים וכמו כן המחיר בהנחה שזה עובר במכס מגיע למשהו כמו 3400 ש"ח שזה כבר קצת גבוה בשבילי.

איך ביטלת את הזמנה דרך הקייסים שלהם באתר או דרך המייל שצורף למייל? והאם אישרו לך כבר את הביטול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטלתי דרך הקייסים באתר, עוד לא אישרו אבל מחר הם בטח יבטלו לי (כבר ביטלתי אצלהם הזמנה בעבר הם עושים את זה מהר).

דיברתי איתם בצ'אט (עם החברה שמבצעת את ההזמנה עבור ארה"ב) והם אמרו שזה בגלל שהזמנתי מכתובת אייפי שהיא לא אמריקאית. אז כנראה כן צריך . האם למישהו יש המלצה ל חינמי? ניסיתי TunnelBear אבל כשאני נכנס לדף מאובטח הוא לא נטען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...