מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 15 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

שחכתם נפח. אם לנקסוס 4 היה דגם עם 32GB, ההפרש במחירים היה יותר קטן.

ולמה כולם מזכירים את זה שהsense כבד, אם תמיד אפשר להתקין cyanogen ואז כבר לא יהיה מה שיכביד עליו? כמו כן לפי הביקורות sense 5 יותר קל מקודמיו.

לא שכחנו. השאלה היא אם באמת אתה צריך את הנפח הנוסף. ישנם שירותי ענן לדוגמה music שבו אתה יכול לשמור 20,000 שירים בחינם ולהאזין כמה שתרצה ללא חשש שיגמר הנפח גלישה. אין שום סיבה לאחסן ג'יגות של מוזיקה במכשיר. גם לגבי קבצים אחרים, באותה מידה אין סיבה.

לגבי כמויות אדירות של צילום סטילס/וידיאו - לזה אין לי מה להגיד. אך אם אתה מצלם כל הרבה, טוב תעשה אם תקח מצלמה נורמלית איתך בלי שום קשר.

וכמובן, למי שחשוב שבנייד שלו תהיה יכולת סבירה של צילומי לילה, כאן ה ONE מנצח בענק כך נראה.

לגבי התקנת CM ורומים אחרים... אני לא מומחה ל , אבל ממה שהבנתי לגביי ה ONE X, זה סיפור לא פשוט בכלל. מכשירים ישראלים למשל מחכים עד עכשיו ל JB ולא יכולים להתקין כי לישראל יש CID יחודי מסתבר. גם כשאפשר, לעיתים ישנם בעיות שונות ברומים האטרנטיביים. ואחרי הכל, מדוע לך להפר אחריות כשאתה יכול לקבל את זה כמו שצריך מהקופסה בנקסוס 4.

דבר נוסף, כנראה 5 נמצאת לא רחוק מעבר לפינה. מי יודע איזה שיפורים יהיו שם, כנראה גם לתוכנת המצלמה בן השאר. (גם היום ניתן להתקין תוכנת צד ג' ולהנות מכל השיפורים שלא קשורים ליכולות המצלמה הפיזית עצמה) אם ה ONE יקבל עדכון זה, סביר להניח שזה יהיה באיחור אופנתי של שנה פלוס מינוס לאחר הנקסוס. כנראה פלוס פלוס אם קנית בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שכחנו. השאלה היא אם באמת אתה צריך את הנפח הנוסף. ישנם שירותי ענן לדוגמה music שבו אתה יכול לשמור 20,000 שירים בחינם ולהאזין כמה שתרצה ללא חשש שיגמר הנפח גלישה. אין שום סיבה לאחסן ג'יגות של מוזיקה במכשיר. גם לגבי קבצים אחרים, באותה מידה אין סיבה.

לגבי כמויות אדירות של צילום סטילס/וידיאו - לזה אין לי מה להגיד. אך אם אתה מצלם כל הרבה, טוב תעשה אם תקח מצלמה נורמלית איתך בלי שום קשר.

וכמובן, למי שחשוב שבנייד שלו תהיה יכולת סבירה של צילומי לילה, כאן ה ONE מנצח בענק כך נראה.

לגבי התקנת CM ורומים אחרים... אני לא מומחה ל HTC, אבל ממה שהבנתי לגביי ה ONE X, זה סיפור לא פשוט בכלל. מכשירים ישראלים למשל מחכים עד עכשיו ל JB ולא יכולים להתקין כי לישראל יש CID יחודי מסתבר. גם כשאפשר, לעיתים ישנם בעיות שונות ברומים האטרנטיביים. ואחרי הכל, מדוע לך להפר אחריות כשאתה יכול לקבל את זה כמו שצריך מהקופסה בנקסוס 4.

דבר נוסף, כנראה אנדרואיד 5 נמצאת לא רחוק מעבר לפינה. מי יודע איזה שיפורים יהיו שם, כנראה גם לתוכנת המצלמה בן השאר. (גם היום ניתן להתקין תוכנת מצלמה צד ג' ולהנות מכל השיפורים שלא קשורים ליכולות המצלמה הפיזית עצמה) אם ה ONE יקבל עדכון זה, סביר להניח שזה יהיה באיחור אופנתי של שנה פלוס מינוס לאחר הנקסוס. כנראה פלוס פלוס אם קנית בישראל.

אני הייתי בטוח שהסיפור עם HTC One X היה בגלל שלא יצא לו עדכון בעברית. אתה בטוח שאי אפשר היה להתקין עליו רום מעודכן רגיל באנגלית?

לגבי שירותי ענן אתה צודק, אני בעצמי משתמש ב music כי ה 16GB שיש לי בפלאפון כרגע לא מספיקים לי. אבל התוכנה מבזבזת תעבורה בצורה נוראית. כל פעם שאתה מפעיל שיר, היא גם מורידה את 5 השירים הבאים ברשימה ל cache. ניסיתי לבטל את זה בהגדרות אבל זה לא עבד משום מה. אני שומע שירים לא לפי הסדר ככה שאחרי שעתיים של שימוש בתוכנה אני רואה שהיא בזבזה לי 400MB מהחבילה.

ואני מתכוון בעתיד הקרוב לעבור לחבילת 9 ש"ח של גולן (כרגע אני בחבילת unlimited שלהם) כך שאני לא אוכל להשתמש בזה בכל מקרה.

אני לא רואה סיבה לא להתקין רום צד ג' אפילו על הנקסוס, הרי תמיד יש שם שיפורים שאין ברום הרשמי, כמו למשל שיפור בצבעים שהמסך מציג שגיל ציין.

אתה צודק לגבי העדכונים ש מוציאה, אבל ככלל רומים כמו cyanogen יוצאים יותר מהר. אז אולי אני אקבל את העדכון הזה חודש אחרי הנקסוס 4, אבל זה יותר טוב מלחכות שנה לעדכון הרשמי.

הא והזמנתי את המכשיר מבריטניה, אז גם אם הסיפור עם טאצ'גרופ יקרה עוד פעם זה לא יהיה רלוונטי למכשיר שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה לא להתקין רום צד ג' אפילו על הנקסוס, הרי תמיד יש שם שיפורים שאין ברום הרשמי, כמו למשל שיפור בצבעים שהמסך מציג שגיל ציין.

לא יודע לגבי הנקסוס 4, אבל הצבעים בגלאקסי הם דיי מכה לדעתי.

(לא זוכר איך זה בסטוק.. אני עם הגדרות אחרות כבר ממזמן.)

בשביל זה אין צורך להחליף רום, מספיק להתקין קרנל אחר (אבל כן צריך Root)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ חחחחחחחחחחחח בדרן.

נקסוס 4 עושה 98% ממה שהאייפון עושה? :lol: :lol:

יותר בכיוון של 980%. אבל זה כבר ויכוח iOS vs ,

ואין לי כוח שוב לנצח בזה. נוותר.

והאייפון עולה אפילו קצת יותר מפי 2 בארץ, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להעלות פה איזושהי נקודה בנוגע לרכישת טלפונים בפרט וצריכה באופן כללי.

תנסו לחשוב על צריכה במובן של סכום חודשי אותו אתם מוכנים להשקיע בניגוד למחיר המלא. נניח שאתם מוכנים להקציב לעצמכם תקציב של 100 שקל בחודש עבור מכשיר סלולר, אם כך, אז תוכלו להחליף את הנקסוס 4 (בהנחה שנקנה היום) בעוד 21 חודשים. לעומת זאת אם תקנו מכשיר שעולה 3400 ש"ח אז תוכלו להחליף אותו בעוד 34 חודשים.

נשאלת השאלה מה יתפקד יותר טוב 4 בעוד 20 חודש או מכשיר אחר ויקר יותר בעוד 30 חודש?

אני לדוגמא מוכן להקציב 100 ש"ח בחודש עבור המכשיר הסלולרי שלי אבל הסכום הזה יכול להשתנות בהתאם לאדם הספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו, תנו להם...

יש לי חבר שכול פעם אוכל את עצמו על איך הוא קנה 5 כשיש 4 שעושה 98% ממה שהוא עושה , ועולה פי 2 פחות

ועוד פעם אני אומר את זה...

לא יודע מה עם אנשים אחרים, אבל אני לא קונה את ה One כדי שיהיה לי את הטלפון הכי "מגניב" שקיים. אני קונה אותו בשביל הצרכים שלי.

אני צריך נפח גדול, לנקסוס יש רק 16GB. אני צריך מקשים פיזיים, לנקסוס יש מקשים על המסך.

אז אולי חבר שלך לא היה מודע לנקסוס 4 כשהוא קונה את האייפון. אני קונה את ה One אחרי שבדקתי את הנקסוס 4 טוב מאוד. הוא פשוט לא מתאים לצרכים שלי.

כל שאר היתרונות של ה One על פני הנקסוס זה רק בתור בונוס מבחינתי, אני לא קונה את ה One רק בגלל שהמסך שלו יותר איכותי והרזולוציה שלו יותר גבוהה, אבל אם כבר יש את זה אז למה לא? אותו דבר מבחינת המצלמה, מהירות וכו'.

אני חייב להעלות פה איזושהי נקודה בנוגע לרכישת טלפונים בפרט וצריכה באופן כללי.

תנסו לחשוב על צריכה במובן של סכום חודשי אותו אתם מוכנים להשקיע בניגוד למחיר המלא. נניח שאתם מוכנים להקציב לעצמכם תקציב של 100 שקל בחודש עבור מכשיר , אם כך, אז תוכלו להחליף את הנקסוס 4 (בהנחה שנקנה היום) בעוד 21 חודשים. לעומת זאת אם תקנו מכשיר שעולה 3400 ש"ח אז תוכלו להחליף אותו בעוד 34 חודשים.

נשאלת השאלה מה יתפקד יותר טוב 4 בעוד 20 חודש או מכשיר אחר ויקר יותר בעוד 30 חודש?

אני לדוגמא מוכן להקציב 100 ש"ח בחודש עבור המכשיר הסלולרי שלי אבל הסכום הזה יכול להשתנות בהתאם לאדם הספציפי.

32 חודשים :) כי כולל כל המיסים הוא יעלה כ- 3200 ש"ח. ותזכור שלמי שלא דחוף לקנות עכשיו מכשיר (אצלי פשוט המסך של הטלפון התקלקל לגמרי) יכול לחכות עוד קצת זמן ואז המחיר של ה One יירד מאוד.

ואני משער שעם ה One אני אשאר בסביבות ה 30 חודש. הגלאקסי S1 שיש לי עכשיו היה אצלי כבר מעל שנתיים, ואני קניתי אותו חודש לפני שיצא ה S2 אז אפשר להגיד שקניתי אותו כשהוא היה כבר "מיושן" בשנה. את ה One אני קונה כשהוא חדש לגמרי אז אני לא רואה סיבה שהחומרה שלו לא תספיק לתחום הזמן הזה.

כשקניתי את ה S1 כבר אז הוא לא עבד חלק לגמרי, היו דיי הרבה תקיעות בפתיחת אתרים. וה One לפחות לשימושים של היום עובד חלק לגמרי, אז זה גם יכול לסמל משהו על כמה זמן ייקח לו עד שהוא יתיישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תן לי סיבה אחת שאתה לא קונה את הSGS3?..

^ עדיין לא הבנתי את ההתעקשות על המקשים ה"פיזיים".

מה זה מפריע לך שהם שם על המסך?..

אני לא קונה את ה SGS3 כי אני לא אוהב את הצבעים של AMOLED, אני כבר הרבה זמן עם AMOLED ובאמת שנמאס לי ממנו. כמו כן יש להם בעיה של "צריבה". אם יש איזור שנשאר בצבע דומה רוב הזמן (לדוגמא ה status bar באנדרואיד), הוא ישאיר איזור על המסך שיותר כהה מהשאר. כשאתה פותח אפליקציה עם רקע לבן, ומסך מלא, כמו לדוגמא e-book כלשהו, אתה תראה טוב מאוד את הפס הזה בצבע כחלחל על הרקע הלבן.

אני חשבתי שהתופעה היא רק אצלי, עד שקראתי שזה קורה בכל מסכי ה AMOLED בשלב מסוים, ואין מה לעשות עם זה.

ההתעקשות על מקשים פיזיים זה עניין אחר, זה מציק לי מאוד בעין כאשר שטח במסך "מבוזבז" ולא משנה עד כמה הוא קטן. אני יודע של 99% מהאנשים זה לא מפריע בכלל.

התפרסמה ביקורת המשווה בין שני המכשירים, ה- One וה- S4 ב- GSMARENA. נראה כי ה- S4 יותר טוב כמעט בכל תחום מה- One.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_htc_one-review-913.php

עוד לא קראתי את הכתבה, אבל לפי הסיכום בעמוד הראשון, רוב היתרונות של ה S4 הם בתחום התוכנה ואלו דברים שתמיד אפשר להשיג באמצעות ורומים. חוץ מהסוללה הנשלפת, שזו באמת אחת ההתלבטויות העיקריות שלי ביניהם. ומי לעזעזל צריך ברומטר בטלפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את ה- S2, ה- S3 ועכשיו NoteII, לא נתקלתי במה שאתר מתאר (שמעתי על אחדים שטוענים שזה קרה להם, ובדקתי את זה לעומק אצלי, ואין כל בעיה כזו).

ב- S4 סמסונג הוסיפה Adobe mode לפרופיל הצבעים, ולפי הביקורות הפרופיל הזה נותן צבעים אמיתיים. בנוסף הם עברו לסידור חדש של מסך ה- PenTile שכבר לא ניתן להבדיל בינו לבין שאר המסכים האיכותיים בשוק. בביקורת של GSMArena המסך של ה- S4 יצא עם ידו על העליונה מזה של ה- One.

אני ממליץ שתקרא את הכתבה, גם במצלמה ה- One לא מבריק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קונה את ה SGS3 כי אני לא אוהב את הצבעים של , אני כבר הרבה זמן עם ובאמת שנמאס לי ממנו. כמו כן יש להם בעיה של "צריבה". אם יש איזור שנשאר בצבע דומה רוב הזמן (לדוגמא ה status bar באנדרואיד), הוא ישאיר איזור על המסך שיותר כהה מהשאר. כשאתה פותח אפליקציה עם רקע לבן, ומסך מלא, כמו לדוגמא e-book כלשהו, אתה תראה טוב מאוד את הפס הזה בצבע כחלחל על הרקע הלבן.

אני חשבתי שהתופעה היא רק אצלי, עד שקראתי שזה קורה בכל מסכי ה בשלב מסוים, ואין מה לעשות עם זה.

קיים במכשירי ONE S!!

קיבלו המנהלים מהעבודה שלי מכשירים כאלו, אצל כמה בבירור השורה התחתונה שיש ב SENSE פשוט נצרבה בצהוב מגעיל...זו באמת אחת האכזבות מהמסכים הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריבה במסך קיימת לדעתי בכל מסך..

זה כמו שיש בפלזמות, שאומרים לא להשאיר את התמונה קפואה. אותו עקרון.

רואים את זה בבהירות נמוכה..

בקיצור, אין לך שום סיבה לא לקנות את הSGS3.

ובכל זאת קנית את הONE.. אולי אתה כן קונה מה שהכי טוב והכי יקר.. /:

ונראה כי הS4 מנצח את הHTC ONE בהכל..

אפילו

"Winner: Samsung S4. Surprisingly, the Samsung S4 has the better low-light camera performance."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכור גם שהביצועים של הנקסוס הרבה יותר טובים מהביצועים של ה SGS3. יש לו רק 1GB של זיכרון לעומת 2 GB בנקסוס, בנוסף למעבד פחות מהיר וגם ליבה גרפית פחות מהירה.

וכן גם הביצועים חשובים לי. כי כפי שאמרתי אני מתכוון להישאר עם המכשיר הרבה זמן.

.

הא וזה נכון שה S4 יותר טוב מה One אבל הוא גם יוצא חודש אחריו (אני צריך טלפון דיי דחוף) והוא גם יהיה יותר יקר.

והמצלמה של הטלפון פחות חשובה לי. אני משתמש במצלמה של טלפון כדי לתעד רגעים בחיי היום יום, מצבים שבהם אין לך מצלמה. התמונות נשמרות אצלי בתור זיכרון לאותו אירוע, ואני לא צריך איכות ממש טובה בשביל זה. יש לי תמונות על המחשב מהתקופה שהיה לי Ericsson K310I, טלפון עם מצלמת VGA. ונכון שהתמונות באיכות נמכוה מאוד, אבל אני נהנה להסתכל בהן כי זה מעלה לי זיכרונות של אותו אירוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק , הרמקולים ב ONE טובים יותר , וזה מוסיף כשרואים סרטונים.

בנוסף לדעתי הסוללה של הONE טובה יותר , היא נותנת לך יותר משעת גלישה על הסוללה של הS4.

המצלמה בוידאו וגם בהקלטת טובה יותר מהS4 ( וגם בתאורה חשוכה)

דרך אגב לגבי המחיר , הONE לא כזה יקר , ככל הנראה חבר מביא לי אותו ישירות מאנגליה וללא מס הוא יוצא 2300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...