שרשור מרוכז Samsung Galaxy S4 זמין ב- 29.4 (סקירות+תמונות+וידאו+מחירים) - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור מרוכז Samsung Galaxy S4 זמין ב- 29.4 (סקירות+תמונות+וידאו+מחירים)

LazyCat

Recommended Posts

מה זה? (SDS)

טוב, אתה צודק. ברור שיהיו בעיות כלשהן במכשיר. הם תוקעים מליון פיצ'רים וכך ההסתברות לבאגים וטעויות עולה. אבל בסך הכל, הטאץ' וויז מערכת לא רעה. הדיוטות (כלומר, ההורים שלנו :silly: ) לרוב מעדיפים אותה על הממשק של ונילה.

האקספריה Z בהחלט *אכזבה*. הכל מרשים על הניר אבל לא עובד טוב. ב allaboutsymbian עשו השוואה עם המצלמה שלו והיא פשוט על הפנים. מאוד מטושטשות (blurry).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את ה- Sony Xperia Z הורדתי מהפרק, ביקורות לא טובות. את ה- עוד לא ראינו בשימוש יומי, וכמובן את ה- S4. הפעם אני גם לא מתכוון לקנות מיד כשיהיה זמין, נחכה קודם לראות מה הבעיות שלהם ואח"כ נחליט.

נראה לי שאני חובר לשיטתך.

אין דבר יותר מבאס להשקיע 3K ש"ח ולקבל בעיות...

התעלמתי מזה לחלוטין עד עכשיו....

כמה זמן אתה מעריך שיקח לעלות על הבעיות שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום הגאונים של לא הצליחו לפתור את הלאג של החייגן ואנשי הקשר ב- S3 (בסופו של דבר מפתח עלום שם מ- XDA מצא פתרון).

שלא נדבר על הפאשלה שלהם של ה- SDS, שגם עוד לא פתרו באופן מלא ואיך שזה נראה לא יפתרו.

מה הכוונה בלאג זה שלא נפתחים מיידית וחייגן המספרים?

ולגבי הSDS למה לא פתרו באופן מלא? התעסקתי קצת בעניין בזמנו, לא ראיתי תלונות אחרי הפיקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה בלאג זה שלא נפתחים מיידית וחייגן המספרים?

ולגבי הSDS למה לא פתרו באופן מלא? התעסקתי קצת בעניין בזמנו, לא ראיתי תלונות אחרי הפיקס...

לגבי הלאג, כן מדובר בזה שהחייגן לא נפתח באופן מיידי (בניגוד ל- S2 למשל).

לגבי ה- SDS, בקישור הבא אתה יכול לקרוא מה תופעות הלוואי של התיקון -

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2133401

התיקון האמיתי שסמסונג צריכה לעשות הוא ישירות ל- FW של שבב ה- eMMC, אך הסיכון שהשבב ימות בעקבות זה גדול מידי וזה להערכתי למה הם לא מוציאים ולא יוציאו כזה עדכון.

אפשר לקרוא עוד פרטים כאן -

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2096045

אגב, אנחנו קצת (הרבה) ב- OT, אז אני חושב שכדאי לסיים בזאת או לפתוח נושא חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפאשלות הקטנות-גדולות האלו זו הסיבה שחלק מהאנשים מעדיפים את אפל?

אצל המצב לא יותר טוב, יש כאלה שיגידו שהוא יותר גרוע. עוד לא קיימת חברה שהמוצרים שלה חפים מבעיות (אולי בלאקברי ונוקיה?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום הגאונים של לא הצליחו לפתור את הלאג של החייגן ואנשי הקשר ב- S3 (בסופו של דבר מפתח עלום שם מ- XDA מצא פתרון).

אשמח לדעת מה הפתרון.

הדיליי בחייגן ממש מתסכל (הרי לפני הכל זה מכשיר טלפון..) עד שנאלצתי להתקין חייגן אחר מהמרקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...