שרשור מרוכז Samsung Galaxy S4 זמין ב- 29.4 (סקירות+תמונות+וידאו+מחירים) - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור מרוכז Samsung Galaxy S4 זמין ב- 29.4 (סקירות+תמונות+וידאו+מחירים)

LazyCat

Recommended Posts

הכל עניין של הרגל, גם שקניתי של 32 חשבתי שזה ענק ומוגזם, ואז קניתי 40 שגם היא נראתה מוגזמת ועצומה, והיום אני מוכן לשקול 50.

אני מאמין שגם עם פלאפון זה יהיה ככה, כמובן שיש גבול.

ה4.7 של ה S3 נראה מעולה, אז עוד 0.2 אינצ' לא ישבור אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ הדוגמה שלך תיאורטית נכונה.. אבל אתה לא מחזיק את הטלוויזיה ביד בסופו של דבר.

לי באופן אישי אין ידיים גדולות, אולי אפילו קטנות (ותשאירו את המיתוסים למיניהם בצד.. ;)),

אז אולי אני לא ממש מדד להשוואה,

ובכל זאת זה מאכזב מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אמרתי שלדעתי ה s3 היה נוח, ולא נראה לי ש 0.2 אינצ' יהרגו מישהו :xyxthumbs:

בכל מקרה, לי כרגע יש 4.

אחרי שהשתמשתי בs3 ובנקסוס 4 ובמכשירים נוספים עם מסכים גדולים הבנתי שהרבה יותר נוח לי מסך גדול.

במיוחד שאני משתמש הרבה בפלאפון לקריאה.

ועדיין לא נראה לי נוח, זה לא כמו פלאפון שנכנס לכיס וקל לקחת אותו לכל מקום.

למרות ש4.7 אינצ' יהיה יותר גדול בכיס אני עדיין חושב שהיתרונות גוברים על החסרונות.

עכשיו נשאר רק לחכות, עוד 3 שעות ונדע מה בדיוק הולך להיות.

נקווה שהעיצוב האחורי מאחורה לא סופי, לא הכי התלהבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ממש לא גרמו לי לומר WOW, אפילו הוציאו ממני פיהוק או שניים...

אני כבר רואה כמה בעיות, להתחיל להלחם עם המכשיר בעזרת העניים (קולט לא קולט...) ובמקום לרחף עם האצבע יהיו כל הזמן לחיצות, ואז 2 הפונקציות הללו הופכות לפחות רלוונטיות.

לגבי המצלמה, סה"כ אני מבקש איכות טובה בלי מריחות וצילום בתאורה חלשה טוב. את זה עוד נצטרך לגלות...

אני מקווה שהמכשיר יהיה ללא לאגים מעצבנים (העמיסו עליו די הרבה...).

איך שאני רואה מבחינת עמידות אין חדש, אפילו יתכן והוא פחות עמיד, עוד נגלה את זה בהמשך. לפחות היו עושים אותו חסין לביטול אחריות, סליחה קורוזיה, סליחה למים ולחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צילום טוב בתאורה חלשה לא יהיה. עוד פיקסלים ועוד פיקסלים לא ישנו את זה.

הפתרון היחיד הוא חיישן גדול ואיכותי ופלאש Xenon. ב One סוג של עשו משהו בכיוון הנכון אבל עדיין צריך לראות את התוצאות.

אני מאמין שהבעיות שהעלת לא באמת יהיה כאלה "בעיות". סביר להניח שהמהנדסים של מספיק מוכשרים בשביל להוציא מכשיר שמיש ואף בעל שימושיות טובה. עם כל ההשמצות שהיו בעבר על ה Touch wiz, נתקלתי בלא מעט משתמשים שמאוד אוהבים אותו. בהחלט עשו שם דברים יפים.

בכלליות המכשיר מאוד מרשים. הקטע הוא שזה כבר מתחיל לא ממש לשנות משהו. יש עוד קצת פיקסלים במסך. יש עוד ליבות. המצלמה קצת יותר טובה. שיפרו במעט את השימושיות. טוב, נו. בתכלס, מה יהיה ההבדל בשימוש יום יומי מול ה S3? כלום.

המכשיר היחיד שסוג של הרשים אותי זה ה One. המצלמה אמורה להיות טובה ואם באמת יש ספיקר סטיראו איכותי, זה יכול להיות מאוד נחמד.

ישנן שמועות על גירסת אלומיניום עם קסנון של הלומיה 920. גם יכול להיות מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום הגאונים של סמסונג לא הצליחו לפתור את הלאג של החייגן ואנשי הקשר ב- S3 (בסופו של דבר מפתח עלום שם מ- XDA מצא פתרון).

שלא נדבר על הפאשלה שלהם של ה- SDS, שגם עוד לא פתרו באופן מלא ואיך שזה נראה לא יפתרו.

לגבי הצילום, יש את "המבחנים" של ויש מבחנים אמיתיים, נחיה ונראה, כנראה גם זה מה שיגרום לי להחליט למה לעבור...

את ה- Sony Xperia Z הורדתי מהפרק, ביקורות לא טובות. את ה- עוד לא ראינו בשימוש יומי, וכמובן את ה- S4. הפעם אני גם לא מתכוון לקנות מיד כשיהיה זמין, נחכה קודם לראות מה הבעיות שלהם ואח"כ נחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...