ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 8 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

שער הביטקוין בנסיקה חופשית וחוצה 132 סליחה, 137 דולר למטבע, והנה ארבע סיבות למה לא לקנות ביטקוין (עכשיו), אך לדעתי האישית הוא עוד יעלה והרבה:

http://www.forbes.com/sites/timothylee/2013/04/03/four-reason-you-shouldnt-buy-bitcoins

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אם אני רוצה לקנות 2 מטבעות כאלה כהשקעה בלי להסתבך, מה הדרך הכי פשוטה לעשות את זה?

כמה שקראתי עד עכשיו לא הבנתי איך כל הארנקים האלה עובדים

הדרך הפשוטה ביותר היא לרכוש דרך סוחרים ישראליים. יש את ביטקויל (www.bitcoil.co.il) ואת ביטקוין ישראל (www.bitcoinisrael.co.il) שהם היחידים שאני רכשתי מהם עד כה. כמו כן יש את localbitcoins.com שמאפשר לך למצוא אנשים פרטיים שמולם אתה יכול לסחור.

כמובן שאתה צריך שתהיה לך כבר כתובת קיימת בארנק משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו ניסיתי לבצע רכישה ב localbitcoins אך מעט הסתבכתי..

מצאתי אחד שהסכים לסחור מולי בפייפל, ולאחר שסיכמנו על מחיר הוא הפקיד את הביטקוין וחיכה שאבצע את ההעברה, אך לא אמר לי לאן, ולכן לא ידעתי איך להשלים עסקה.

bitcoil - ניתן רק לקנות, אך לא למכור. מדוע?

bitcoinisrael - אפשר שניהם, ומנסיון איתם הם מעט איטיים, פספסתי על כך מטבע שלם לפני כמה ימים בשל הקפיצה הגדולה.

לגבי ערך המטבע, הוא מתנדנד מאוד חזק היום, רגע אחד 147$ ורגע אחריו 129$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו ניסיתי לבצע רכישה ב localbitcoins אך מעט הסתבכתי..

מצאתי אחד שהסכים לסחור מולי בפייפל, ולאחר שסיכמנו על מחיר הוא הפקיד את הביטקוין וחיכה שאבצע את ההעברה, אך לא אמר לי לאן, ולכן לא ידעתי איך להשלים עסקה.

bitcoil - ניתן רק לקנות, אך לא למכור. מדוע?

bitcoinisrael - אפשר שניהם, ומנסיון איתם הם מעט איטיים, פספסתי על כך מטבע שלם לפני כמה ימים בשל הקפיצה הגדולה.

לגבי ערך המטבע, הוא מתנדנד מאוד חזק היום, רגע אחד 147$ ורגע אחריו 129$.

יש גם את https://www.bitsofgold.co.il

לגבי האיטיות, העסקאות תמיד נערכות לפי יום ההעברה הבנקאית (אם אני זוכר נכון) , כך שאם אתה מפסיד קצת ערך זה צפוי ואין הרבה מה לעשות.

ביטקויל בתהליך התארגנות מחדש בגלל נפח העסקאות שקפץ לגובה, לכן בינתיים אפשר רק לרכוש שם ולא למכור.

לגבי עסקאות ב-localbitcoins - חשוב לקבל את כל הפרטים, אבל זה נראה לי ברור מאליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הקושי בכרייה עומד ביחס ישיר לערך המטבע? כמה כיום ניתן לכרות ביום (נגיד עם כרטיס שעושה 100Mhs) לעומת חודש שעבר ?

קושי הכרייה עומד ביחס ישיר לכמות הנכרית בלבד. ככל שכורים יותר אנשים, או עם יותר עוצמת חישוב, רמת הקושי עולה.

מן הסתם, ככל שערך המטבע עולה, הפיתוי לכרות עולה במקביל ובהתאם. ויותר מכונות כרייה ומחשבים ייעודיים נכנסים לשוק.

יכולת ההפקה כיום ירדה יחסית לחודש שעבר. להערכתי בשלושים אחוז אולי. לפי המחשבון ב-50btc אפשר לראות הפקת PPS ול-100 מה"ש זה 0.01

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...