ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 27 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

כלום. חוץ מהעמלות.. אז אם זה יוצא לך משתלם תעשה את זה!

שמישהו יסביר לי מה הסרט שבBTC-e הביטקוין עולה 113$ ובMt.Gox הוא עולה 119$ .... ?!

מה מונע ממני (חוץ מהבירוקרטיה) לקנות בbtce להעבירו לmtgox ולמכור בערך יותר גבוה ?

- - - נערך: - - -

מוזר כי אני מוציא 270 עם 5850

אני מוציא 220MH/s עם כרטיס 6790.

- - - נערך: - - -

יש לי הרגשה שהוא ייעלם או לא יוציא הגה עוד עשר שנים.. כי לא נראה לי שנקודות של מאסטר קארד יעזרו למישהו, וביטקוין יהיה חזק יותר מאי פעם עוד עשר שנים :o

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3602492,00.html

נערך על-ידי mulderfox
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביטווין זה לא משהו שאפשר לנתח עם כלכלה קלאסית .אני עדיין לא מבין מה נותנים כל כלי הכרייה (מה זה מייצר באמת, האם משהו מרוויח מכל התהליך, האם אנחנו מסייעים ל-NSA לפענח צפנים על הדרך ?) בכל מקרה- כמו כל מניה (שאין לה שום ערך בפני עצמה, אלא רק פונקציה של היצע וביקוש - למעט מצב של בעלות על חברה) גם הביטקויין - יכול לטפס ל-1000 דולר, ולרדת לאפס - ובניגוד למטבע שיש גופים שמסוגלים להגן עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שואל מי מנצל את כוח המחשוב המטורף הזה ?

כל מי שמבצע פעולות של העברת bitcoins, ברגע שאתה רוצה להעביר כסף מהPOOL לארנק, או לאתר מסחר, או למישהו אחר. הרשת מאמתת את ההעברה, ואחרי מספר אימותים שמבוצעים ע"י הכח החישובי של הרשת, אתה רואה את ההעברה. ולכן ההעברות לוקחות זמן. ויש אפשרות להעברות מהירות יותר שעולות BTC, שזה משתלם משתלם למשתמשים מסויימים.

הכח החישובי הרב לא הולך לאף גורם, אלה נשאר ברשת הBTC, ומושקע בתחזוק ותפעול הרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שיש יותר כח חישובי רמת הקושי של ההצפנות עולה, דבר זה נעשה בכוונה ובאופן אוטומטי. בשביל לשמור על קצב הכרייה של בלוק אחד בעשר דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...