ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 26 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

הממשל האמריקאי נורא נורא רוצה להחיל רגולציה על מטבע הביטקוין, אבל הם לא בטוחים איך לעשות זאת.. ובצדק. גם אם יחילו את חוקי הבורסה על בורסאות מטבע אמריקאיות, לאף אחד לא ממש יזיז, חוץ מהסחר שיעבור מאמריקה למדינה אחרת. או פשוט למשהו קצת פחות רשמי. אחרי הכול, ביטקוין פורחת בדארקנט, אז לא אתפלא אם יפתחו שם בורסה חליפית.

http://www.thegenesisblock.com/us-regulators-confusion-around-bitcoin-is-exactly-why-no-one-wants-them-involved/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GUIMINER עובד טוב, לפעמים יש לו בעיה עם ה-GPU.

מה שכן, אם אתה חושב להרוויח משהו מכריה, נראה לי שזה איפה שהוא בין הבלתי אפשרי לבלתי משתלם....

עלויות החשמל יהיו גבוהות מהרווח שתצבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה את ה-Phoenix... אני בכל מקרה רק "משחק" עם זה, לא מצפה להרוויח, רק ללמוד...

אתה מקשר את ה-Phoenix לאותו פול (כמו ה-guiminer) או שיש לו "אבא" משלו ?

לגבי הרווח- תעשה חישוב כמה עולה להחזיק מחשב דולק 24/7 כשהמעבד וה-GPU ב-100%, אני מניח שתגיע בערך ל-200-300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראלי מיותר לכרות עם המעבד בגלל קצב כרייה נמוך אז בזה אפשר לחסוך, אגב, התוכנה עצמה לא אוכלת הרבה- (guiminer+poclbm).

גם כשהוצאה על החשמל גדולה יותר מאשר הרווח מהכרייה יש סיכוי לעשות רווח כי לביטקויינים שאתה מרוויח יש ערך שהוא משתנה עולה\יורד בתדירות גבוה.

לעומת זאת תשלום חשמל שזה 0.5947 אג לקילווט משתנה פעם בלא יודע כמה זמן.

בעצם אפשר לחשוב על זה ככה: אתה קונה מנייה (על ידי כרייה) ומשלם עבורה דרך תשלום חשבון חשמל, וכמו כל מנייה הביטקויינים שצברתה יכולים לעלות או לרדת בערכם.

בנוסף הרווח תלוי בקצב כרייה וסיבוכיות שמקשה\מקלה על הכרייה אז זה הופך את זה למסובך לעשות את החישוב של כמה אפשר להרוויח כי דברים אלו משתנים בתדירות גבוה.

דעתי.

נערך על-ידי tranq
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי מה אתה מנסה להגיד :)

אם מישהו מעוניין הנה כמה נתונים עבור 7850:

MHz: 860
Stream Processors: 1024
GPU Temperature: 57.0c
GPU Load: 97%
Fan Speed: 44%

נותן 230MH/s

צריכת החשמל של המחשב לפי מד וואטים - 180W~

* 180W לא כולל את הרמקולים ומסך

* המחשב הוא לשימוש יום יומי ולא רק לכרייה

* ההגדרות הם על ברירת מחדל, חושב שאפשר להוציא מהכרטיס עוד קצת עם משחק בהגדרות אפילו בלי .

נערך על-ידי tranq
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...