ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 42 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

פייפאל לא מגבים virtual goods, הם יכולים לעשות סאלטות באויר..

העניין הוא שבהודעות הפרטיות הכל היה בסדר, ופתאום הוא שולח לי dispute , יכל פשוט לשלוח לי את הביטקוין והייתי עושה refund..

ציינתי בכל אפשרות ששילמת לי , פשוט לא מספיק , וזה לא באחריותך.

גם שלחתי לך את הביטקוין תכף ומיד , גם הסברתי שפתחתי מחלוקת רק בשביל שלא נצטרך לשלם עמלה שוב.

הטעות היחידה שלי היא שלא סיפרתי לך קודם כאן בפרטי , ועל כך אני מצטער .

מודה שיצאתי לא בסדר , אבל לא צריך לתקוף בצורה כל כך חד משמעית , כולה 3.5$ , למה ישר לקפוץ לכך שאני רמאי נקניק ומה לא.

נערך על-ידי AxeOr
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה זה לא מספיק ?

הייתם צריכים לסגור על מחיר שער .

זה בעיה לבצע פעולה כמו שעשיתם , מבלי להתחשב בתנודות המאוד חזקות של המטבע .

גם אני האשמתי בעבר את ביטס-אוף-גולד בזה שהם רימו אותי ולא הבנתי שפשוט השער תנודתי מאוד . (דוגמא חיה : בחצי השעה האחרונה איבד 20~ דולר מערכו).

בכל מקרה היה טוב להתוודע למקרה הזה . שיהיה לנו בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור היו 2 בעיות

1-העמלה המוגזמת שPAYPAL גזרו , הוא טוען שקיבל רק 3.08$

2-שלא הייתי \ הוא היה ברור בה"פ וציפיתי לקבל יותר [ הייתי צריך סכום מאוד ספציפי ]

בקיצור , הגשתי בקשה על מנת לבטל את העסקה וכך לא לשם עוד עמלה מיותרת , אין פה שום ניסיון רמאות , בטח שלא על 0.0075 עלובים שלא שווים את הטרחה הזו בכלל. ציינתי בכל אפשרות שמישה שילם שלי , והטעות היא שלא עדכנתי אותו בה"פ כאן בפורום.

הוא קיבל חזרה את הביטקוין , ואני מקווה שיחזיר לי חזרה את הכסף ושלא נצטרך לשלם עמלה לPP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטווח הארוך הוא יעלה .

בלילות של סין הוא בדר"כ יורד , כנ"ל לגבי סופי השבוע בסין .

בגדול המקור לכל העליות האלה זה סין .

אין דעה זו מהווה ייעוץ להשקעה ואינה מהווה תחליף לייעוץ מקצועי בבנק .

אם אתם קונים והשער נופל אל תבואו אליי בטענות . כל הזכויות שמורות וכדומה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המתחילים והמבקשים נדבות (אם כבר, אז תעשו את זה ברחוב, כמו שצריך, ועם כובע ואיזה כלי נגינה!):

http://www.freebitcoins.se/

כאן תוכלו למצוא אתרים המציעים כמויות קטנות של תמורת הקלקה על אתרים, מילוי CAPTCHA, צפייה בסרטונים ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אנשים,

יש סיכוי לקבל איזשהו הסבר קצר על הדרך הכי משתלמת עם הכי פחות עמלות לקנות לייטקוין?

כמובן שמעדיף פייפל אבל לא בהכרח...

ניסיתי לקרוא קצת ב btc-e אבל יש שם כל כך הרבה שיטות ורובן מאד מסובכות או שלוקחות עמלה של בערך 10% שזה מלא.

בנוסף , האם ישנו ארנק מאובטח ללייטקוין כמו שיש לביטקוין?

תודה רבה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם חברים (לרגל הצטרפותי לפורום)

שאלה לי אליכם חברי המלומדים

קניתי כ 17 ביטקוינים ב $2500 ובסוף יוני {כשהיתה הנפילה הגדולה בערך הביטקוין (כ 70$ ליחידה)} המרתי את הביטים לכ 440 ליטקוינים לאור הפרסומים על כניסת הלייטקוין למטגוקס, (לשווא) ופיספסתי את העליה הגדולה, צורב ! - ביש מזל שכמוני...

השאלה

כעת אני תקוע עם ה 440 הלייטקוינס בתקווה שהוא אכן תכנס בקרוב למטגוקס, ומתוך מחשבה אפשרי שהערך של הביט כעת מנופח מדי מערכו העכשווי האמיתי, ותצנח כמו שקרה בעת העלייה הגדולה של ה - 266 $

1) האם אתם חושבים שהלייטקוין תכנס לגוקס ?

2) האם אתם חושבים שמגמת העלייה המטורפת של הביטקוין תימשך ?

בגדול: מה הייתם עושים אישית בסיטואציה כזאת, האם הייתם נשארים עם הלייט' או קונים עם זה ביטי' ( כ - 4 עלובים..) ?

נערך על-ידי רוני10
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...