ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 43 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

רבים עושים את זה. אבל יש עם זה בעייתיות מסוימת כי קשה להוציא מגוקס למשל. אבל אם אני לא טועה, יש כיום חברת פורקס או כמה שמאפשרות סחר בביטקוין על הפלטפורמה שלהם. חפש בגוגל.

מישהו ניסה לסחור ולהרוויח מהתנודתיות?

יש בכלל פלטפורמות שמאפשרות את זה (עמלות נמוכות, ביצוע עסקאות מהיר וכו')?

- - - תגובה אוחדה: - - -

הייתי מפזר את ההשקעה. ממיר חצי מהלייטקוין לביטקוין. לגבי המשך מגמת העלייה, ההערכה (שלי ושל אחרים) היא שבסביבות דצמבר תהיה ירידה/נפילה. להערכתי האישית (שאינה מבוססת על מידע מיוחד, אלא על התקדמות הביטקוין והתחזקותו) הירידה לא תהיה דרסטית במיוחד, אבל תאפשר כניסה של משקיעים חדשים רבים.

זו אינה המלצה לקנות או למכור , וכל השקעה בביטקוין היא על אחריות המשקיע בלבד.

שלום לכם חברים (לרגל הצטרפותי לפורום)

שאלה לי אליכם חברי המלומדים

קניתי כ 17 ביטקוינים ב $2500 ובסוף יוני {כשהיתה הנפילה הגדולה בערך הביטקוין (כ 70$ ליחידה)} המרתי את הביטים לכ 440 ליטקוינים לאור הפרסומים על כניסת הלייטקוין למטגוקס, (לשווא) ופיספסתי את העליה הגדולה, צורב ! - ביש מזל שכמוני...

השאלה

כעת אני תקוע עם ה 440 הלייטקוינס בתקווה שהוא אכן תכנס בקרוב למטגוקס, ומתוך מחשבה אפשרי שהערך של הביט כעת מנופח מדי מערכו העכשווי האמיתי, ותצנח כמו שקרה בעת העלייה הגדולה של ה - 266 $

1) האם אתם חושבים שהלייטקוין תכנס לגוקס ?

2) האם אתם חושבים שמגמת העלייה המטורפת של הביטקוין תימשך ?

בגדול: מה הייתם עושים אישית בסיטואציה כזאת, האם הייתם נשארים עם הלייט' או קונים עם זה ביטי' ( כ - 4 עלובים..) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^לא ייאמן שבפחות מחצי שעה , עלה ביותר מ 10 דולר ..

ב btc-e , אפשר לנסות להרוויח מתנודות . לפעמים זה יוצא ולפעמים לא .

בקשר לגוקס , הבנתי שאם יש לך חשבון ביפן , אתה יכול להעביר אליו וזה לוקח פחות משבוע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם חברים (לרגל הצטרפותי לפורום)

שאלה לי אליכם חברי המלומדים

קניתי כ 17 ביטקוינים ב $2500 ובסוף יוני {כשהיתה הנפילה הגדולה בערך הביטקוין (כ 70$ ליחידה)} המרתי את הביטים לכ 440 ליטקוינים לאור הפרסומים על כניסת הלייטקוין למטגוקס, (לשווא) ופיספסתי את העליה הגדולה, צורב ! - ביש מזל שכמוני...

השאלה

כעת אני תקוע עם ה 440 הלייטקוינס בתקווה שהוא אכן תכנס בקרוב למטגוקס, ומתוך מחשבה אפשרי שהערך של הביט כעת מנופח מדי מערכו העכשווי האמיתי, ותצנח כמו שקרה בעת העלייה הגדולה של ה - 266 $

1) האם אתם חושבים שהלייטקוין תכנס לגוקס ?

2) האם אתם חושבים שמגמת העלייה המטורפת של הביטקוין תימשך ?

בגדול: מה הייתם עושים אישית בסיטואציה כזאת, האם הייתם נשארים עם הלייט' או קונים עם זה ביטי' ( כ - 4 עלובים..) ?

לא להאמין, הנה אתמול תהיתי אם למכור את הלייטקוין, והופ היום השתחרר לו הקפיץ והוא קפץ ביותר מ - 100% ועבר את המחסום הבלתי עביר של החמש דולר ביעף.

מי יכול לנתח מה קרה ? האם הסינים גילו גם אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הכניס כמה מיליונים לBTC-e קנה המון ולייטקוין (נראה כמו כמה מאות אלפים..) והקפיץ את המחיר בכמה עשרות

אחוזים

האם ניתן לראות את התזוזות של בורסות המטבעות ?

המסחר היום במטבע (ללא תזוזה משמעותית לכאן או לכאן) מאששות לכאורה את דבריך, שאם לא כן היינו רואים המשך עלייה.

ולכאורה אם כך כדאי למכור את הלייט' בשער הנוכחי משום שהערך האמיתי שלו הוא בחצי, האם אתה מסכים עמי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהיכן ניתן לרכוש מאסטרקוין?

אני שוקל לזרוק לשם כמה שקלים ולראות לאן זה יתפתח במרוץ הזמן..

כרגע עם התנודתיות המטורפת שיש בביטקוין אני לא רואה את עצמי נכנס.

לייטקוין לא נראה שהולך לשום מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בבורסות אחרות מגוקס כגון ב - BTC-E, השער של הביטקוין פחותה, הרי מטבע וירטואלי הוא בתכליתו חוצה מדינות ויבשות ולכן הערך שלו אמורה להיות מוצג כל רגע נתון לפי רמת המסחר בו ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

כפי שאתה רואה הלייטקוין עולה ויורד ביחד עם הביטקוין, אז אתה יכול לסחור בו לפי זה.. למכור בעליה.. אם תהיה.. אם מישהו לא יחליט לזרוק את המאות אלפי מטבעות שלו.. ויש שם כמה כאלה..

ואם בורסה גדולה תאמץ אותו אז אתה תראה אותו מגיע ל20$ מאוד מהר..

דיברתי על השווי שלו שקפץ ביותר מ100% ב"יום אחד", והעובדה שלאח"מ המשיך לעלות ולרדת רק ביחס לאחיו הגדול הביט אישש את דברי mishax1, שהקפיצה אכן היתה חד פעמית אודות רכישה גדולה מרוכש או יותר בודד/ים, ולא כמגמה (רוני10).

כמדומני שהיו הערכות לפני חצי שנה שדיברו שאם וכאשר גוקס יכניס את הלייט למסחר הוא יקפוץ לערך של "שליש" מהביט.

(לפי הערכות כהיום שגוקס ממילא כבר אינו משחק תפקיד כה מרכזי במסחר ובורסות אחרות כגון

BTC-ציינה

מזנבות בו, ולכן אולי כל זה כבר אינו רלוונטי ?)

נערך על-ידי רוני10
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...