ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 44 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

הערב ב-23:30 בלילה כלכלי ידברו על הביטקוין. מתוך עמוד הפייסבוק:

ההשקעה של השנה- הביטקוין! עם תשואה של פי שישים בשנה וגיבוי מבן ברננקי, המטבע הוירטואלי מתפשט גם בישראל! חשיפה ראשונה של המיזם שיכניס אותו להרבה בתים כאן
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש לקנות 100 לייטקוין ברמת המחירים של BTC-E פלוס מינוס (אני מניח שפלוס).

יש פה מישהו שמעוניין למכור? או שמכיר דרך אחרת לישראלי לקנות את המטבע בלי לשלם מלא מלא עמלות בדרך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אם אתם מעוניינים לדבר על לייטקוין בבקשה תפתחו דיון נפרד. זה מתחיל להיות מחוץ לעניין בהתחשב בכך שהדיון כאן הוא על ולא מטבעות אחרים.

מעבר לכך, אם אי פעם רציתם לראות העברה של 195 אלף מטבעות ביטקוין (קצת פחות מ-159 מיליון דולר) אז בבקשה: http://bitcoinowl.com/how-transfer-btc-195000-appr-150m-lookstransfer.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איזה מטורף לראות טראנסאקשן כזה חח,ולחשוב שבאמת זה שווה את הסכום הזה!

זה מרגיש כאילו העתיד כבר כאן עם הביטקוין הזה,

מדהים לראות את הערך שלו רק עולה ועולה,כל דבר שקורה,לטובתו או "לרעתו" רק מחזק אותו.

ממשלות שיחוקקו נגדו חוקים רק יעודדו את המשתמשים להגביר את השימוש בו,ממשלות שיאשרו אותו כמערכת סחר לגיטימית בוודאי יקפיצו אותו,

הוא בעייתי במובן שהוא תנודתי מדיי וזה כנראה ימשך ככה זמן רב מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mulderfox הנכבד

אתה צודק במאת האחוזים שהדיון כאן באשכול הוא על ה"ביטקוין", אך לדעתי כמעט שאי אפשר להפריד בין המטבעות וירטואליים הדומיננטיים, כמו שכמעט בכל דיון בזהב יעלה סוגיית הכסף, (הגם שאין זה סיטואציה דמיוני שמטבע וירטואלי כלשהוא, עכשווי או עתידי עם פרמטרים מתאימים עלול גם "להחליף" את ה'ביטקוין'..)

בוא נסכם כך: להימנע מעיסוק במטבעות וירטואליות אחרות ככל שהנידון אינו קשור להאח הגדול ה"ביטקוין".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר וצריך. אישית, אני לא מעוניין בלייטקוין במיוחד, אבל אני בהחלט מזמין את מי שכן לפתוח דיון נפרד ולשים כאן לינק אליו.

mulderfox הנכבד

אתה צודק במאת האחוזים שהדיון כאן באשכול הוא על ה"ביטקוין", אך לדעתי כמעט שאי אפשר להפריד בין המטבעות וירטואליים הדומיננטיים, כמו שכמעט בכל דיון בזהב יעלה סוגיית הכסף, (הגם שאין זה סיטואציה דמיוני שמטבע וירטואלי כלשהוא, עכשווי או עתידי עם פרמטרים מתאימים עלול גם "להחליף" את ה'ביטקוין'..)

בוא נסכם כך: להימנע מעיסוק במטבעות וירטואליות אחרות ככל שהנידון אינו קשור להאח הגדול ה"ביטקוין".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מוזר... יש לך לינק לכתבה בנושא או משהו?

כי בעל הפורשה לשעבר הוא טיפש רציני

חזרתי לאחת ההודעות הראשונות וכנראה שבעל הפורש לשעבר עשה את עסקת חייו, ה1440 שהוא קיבל שווים היום כ-4 מליון שקל או 1 מליון דולר בערך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהנחה שהוא שמר אותם ולא המיר לדולרים, בעיקר בעקבות הנפילה שהייתה.

חזרתי לאחת ההודעות הראשונות וכנראה שבעל הפורש לשעבר עשה את עסקת חייו, ה1440 שהוא קיבל שווים היום כ-4 מליון שקל או 1 מליון דולר בערך..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...