קצת סדר מבחינת הכרטיסים במכירה הקבוצתית - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת סדר מבחינת הכרטיסים במכירה הקבוצתית

dante123

Recommended Posts

ניסיתי למצוא בנצ'מרקים אמיניים בנושא אבל הדעות פחות או יותר מעורבבות.

במידה ולא מתבצע OC כלשהו על הכרטיס, מי מפיק ביצועים טובים יותר והאם ההבדל בינהם גדול ברזולציה של 1920?

660ti או 7950hd?

הבנתי שנכון להיום לשני הכרטיסים יש דרייברים שמשפרים עד 15% את הביצועים מה שהופך לחלק מהבדיקות להיות לא ממש ארטואליות,והרבה אנשים ממש לא אוהבים מה שNVIDIA עשו לכרטיס שלהם מבחינת memory bandwidth.

מצד שני היה לי ניסיון לא כל כך טוב עם עד היום בכל מה שנוגע לדרייברים, באופן כללי נראה שבכל מה שקשור לחוויות גיימינג(מהירות שיחרור שמשפרים ביצועים במשחקים חדשים ופיצ'רים חדשים) נראה שNVIDIA פשוט מספקת תחזוקה טובה יותר.

בסופו של דבר אני יותר נוטה לנסות את הצד של הירוקים,אבל הביקורות לא ממש מקלות עליי... אשמח לקצת עזרה P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לך על מה להתלבט..במהירויות STOCK כל הבדיקות והבנצ'ים יראו עדיפות ל7950 במיוחד שיש לו רב יותר מה שנותן יתרון לעתיד הרחוק.

ובכלל מבין כל הכרטיסים המוצעים הכרטיס הוא החזק ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך על מה להתלבט..במהירויות STOCK כל הבדיקות והבנצ'ים יראו עדיפות ל7950 במיוחד שיש לו רב יותר מה שנותן יתרון לעתיד הרחוק.

ובכלל מבין כל הכרטיסים המוצעים הכרטיס הוא החזק ביותר.

כן נראה שזאת פחות או יותר הדעה של רוב האנשים... אבל מה לגבי הדרייברים של ATI? התמיכה שלהם לסידרה של ה7000 משתווה לאיכות של NVIDIA? אני ולא מעט אנשים אחרים היינו צריכים לחפש לא פעם בפורמים שונים עבור גרסאות מיוחדות לדרייבר של כ.מ של ATI כדי להימנע מבאגים/קריסות וכ' במשחקים חדישיםו... יש סיבה לחשוש מהנושא הזה לגבי הסידרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אייל וערב טוב.

אם היבואן היה בא לקראתנו היינו באים לקראת הקבוצתית, זה לא תלוי בנו אלא ביבואן. גם במכירה הזו וגם במכירה הקודמת, היבואן עשה לנו הנחה משמעותית שבזכותה יכולנו להוריד את המחירים. מה שיכולנו למכור במחירים טובים של הקבוצתית - מופיע שם.השאר לצערי לא. שיהיה שבוע טוב.

שאלתי אותם שוב, וזה מה שהם ענו לי, אז כנראה שזה לא יקרה.

בהנחה שלא אבצע OC (לפחות לא עכשיו), ההפרש במחיר בין ה660 ל7850 מצדיק את עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נראה שזאת פחות או יותר הדעה של רוב האנשים... אבל מה לגבי הדרייברים של ATI? התמיכה שלהם לסידרה של ה7000 משתווה לאיכות של NVIDIA? אני ולא מעט אנשים אחרים היינו צריכים לחפש לא פעם בפורמים שונים עבור גרסאות מיוחדות לדרייבר של כ.מ של ATI כדי להימנע מבאגים/קריסות וכ' במשחקים חדישיםו... יש סיבה לחשוש מהנושא הזה לגבי הסידרה?

לא יודע למה אתה חווה קריסות ובאגים, אני משתמש ב4770HD כבר מעל לשנתיים ולא הרגשתי בעיות כאלה.

מבחינת דרייברים אני יודע שלדגמים היותר ישנים אין דרייברים בתכיפות גבוהה אבל לכרטיסים המובילים אין סיבה שלא יצאו דרייברים ברמה מספקת...

מה גם ששרירותית רוב המשחקים שמותקנים לי על המחשב כרגע עובדים עם ati (gaming evolved) אז מבחינת תמיכה במשחקים גם זה שיקול ששוה לחשוב עליו.

יכול להיות גם שאתה והאנשים חוויתם את הבעיות במשחקים בגלל שהתקנתם דרייברים ''מפורומים שונים'' (דרייברים בבטא, דרייברים לא מתאימים לכרטיס הספציפי) מה שהתנגש עם ביצועי הכרטיס. אני מתקין את הדרייברים ישירות מהאתר של ועד כה לא היו בעיות מורגשות.

להגיד לך שזה יוצא כל יומיים- זה לא. אבל כשATI מעדכנים את הדרייברים לרוב ניתן להרגיש בשיפור\תיאום לכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלהן, ראיתי את המכירה הקבוצתית חייב להוריד בפניכם את הכובע. כל הכבוד על ההשקעה. :yelclap:

חשבתי עם יש מחירים משתלמים אז נשאלות 2 שאלות:

1. עד כמה כדאי לי לשדרג ל7870 LE. (במחיר הזה אני מכפיל את הביצועים או שכדאי לחכות לדור הבא כי אני לא כל כך לחוץ, את האמת יותר מחצי שנה לא פתחתי שום משחק :( )

2. באיזה מחיר לתמכר את שלי במקרה של שדרוג?

GB 6850 775@850 עם WindForce 2.

עובד במערכת I5 2500, 8GB .

שוב אחלה אירגון עם הקבוצתית. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...