קצת סדר מבחינת הכרטיסים במכירה הקבוצתית - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת סדר מבחינת הכרטיסים במכירה הקבוצתית

dante123

Recommended Posts

אתה עוד לא יודע מה ההפרש

ה-660TI לא באמת חזק מה-7870XT

כן אבל אחד מכוון ל 1000-1100 והשני ל1100 - 1200..

הוא לא באמת יותר חזק = לא שווה את התוספת של 100 שקלים? (שוב בהנחה שבאמת המחיר יהיה הגיוני, אם זה 200 שקל ברור שההפרש לא שווה)

חשבתי פשוט שה7870XT שווה בטירוף מבחינת יחס/מחיר לעומת המתחרים.. אבל אני רואה שזה לא המצב.

פשוט קצת נמאס לי מדריברים שלהם :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני מתלבט לגבי ה660TI או ה7870XT בשביל לשחק BF3 על רזולוציה טובה על DELL 2209WA ועוד כמה שטויות מה יותר טוב, כרגע יש לי 4850 ובאמת גם אני חושב שהדרייברים של לא משהו איך הדרייברים של NVIDIA , והכרטיסים בכלל מתאימים למחשב שלי , לא יהיה צוואר בקבוק?

מעבד PHENOM II 940

לוח אם

gygabyte GA-MA7

90X-UD4P

כרטיס מסך HD4850 MSI

דיסק קשיח 500GB WD

זכרון Corsair CL5 4GB DD2 800MHZ

מארז CM690

קירור למעבד freezer 13 pro

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש - by far הכרטיס הכי משתלם בקניה הקבוצתית הוא ה-7870XT אם אכן נעמוד במחיר היעד שלו כפי שמסתמן.

לחובבי נוידיה גם ה-GTX660OC לא רע בכלל במחיר היעד שלו אבל עדיין פחות משתלם. מה לעשות...

עוד מוקדם לקבוע ואני מאוד מקווה שעוד נצליח להפתיע אבל לא מסתמנים בינתיים מחירים אטרקטיביים דיים ל-660TI/7950BOOST מצד אחד ול-7850/660 מצד שני מה שהופך אותם לפחות משתלמים כאן.

מקווה לעדכן את דיון הקניה הרשמי עם מחירים סופיים ביום-יומיים הקרובים ואז באמת יהיה אפשר לדבר על יחס עלות/תועלת בפועל. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, קודם כל שאפו אדיר על היוזמה וההשקעה הנדירה זאת.

יש לי שתי שאלות.

1. האם ספק של 500W של Sseasonic יספיק בשביל להריץ את ה 7870XT במערכת של i5?

2.יש לי לוח של DP55WB. האם הכרטיס יתאים ללוח אם והאם בכלל אני אוכל לנצל את הביצועים שלו?

תודה.

יש מצב זה לא רלוונטי יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כמו שאני רואה ההבדל הוא 300 שקלים אז לדעתי לא. ה-XT הרבה יותר משתלם והוא במחיר מדהים.

יש גם את ה-TI בכמה שקלים מעל 1200 שגם הוא במחיר מצויין.

אני מבין את עניין המחיר-תועלת, אבל אני גם מסתכל על הטווח הארוך- הרי משחקים כבר עכשיו דורשים 2 GB מבחינת דרישות מומלצות. לכן עוד שנה- שנתיים (שבהם אני לא אשדרג\אקנה מחשב חדש) שמשחקים כן ידרשו יותר מתקדמת זה יתן את יתרון הקצה מבחינת שני הכרטיסים, לא?

לכן אני פחות מסתכל על יחס מחיר-תועלת ואין לי בעיה לשים עוד 300 שקל כל עוד זה יצדיק את זה לטווח הארוך.

אני צודק או פרנואיד? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את עניין המחיר-תועלת, אבל אני גם מסתכל על הטווח הארוך- הרי משחקים כבר עכשיו דורשים 2 GB מבחינת דרישות מומלצות. לכן עוד שנה- שנתיים (שבהם אני לא אשדרג\אקנה מחשב חדש) שמשחקים כן ידרשו יותר מתקדמת זה יתן את יתרון הקצה מבחינת שני הכרטיסים, לא?

לכן אני פחות מסתכל על יחס מחיר-תועלת ואין לי בעיה לשים עוד 300 שקל כל עוד זה יצדיק את זה לטווח הארוך.

אני צודק או פרנואיד? :P

לדעתי פרנואיד :xyxthumbs:

עד כמה שידוע לי במרבית המשחקים העדכניים ההמלצה היא על 1GB, כולל קרייסיס 3, אז יש לך ב-XT כפול מזה.

אני בספק אם באורך החיים של דור הכרטיסים הזה משחקים ינצלו באמת 3 ג'יגה ברזולוציות נורמליות. אלא אם אני טועה קראתי

שגם מרבית כרטיסי הדור הבא יהיו בכמות זהה לדגמים הקיימים.

בשורה התחתונה אי אפשר להגיד לך שה-7950 הוא לא דיל טוב, זה כרטיס חזק במחיר מיוחד, ככה שגם בחירה בו

תיהיה מצויינת, אך לדעתי מכוון שה-XT כל כך קרוב אליו בביצועים ושכרגע הדיל הכי משתלם במכירה עם ההנחה הכי

גדולה, ובהפרש מחיר של 300 שקלים שזה לא מעט כסף זה דיל יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...