סדרות טלוויזיה - עמוד 24 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
farscape נראית די שרוטה. הסרטון הנ"ל זה הסגנון של הסדרה?

לא בדיוק, זה הפרק הכי מופרע בסדרה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני מציע שתתיתן צ'אנס נוסף ל - BSG, מבחינתי מבחינת איכות המשחק והכתיבה היא לא נופלת (לדעתי) מהסדרות שכולם מהללים מהז'אנרים ה"רגילים" שאינם מד"ב.

לדעתי BSG היא over-rated. קווי עלילה שבאים והולכים לבלי שוב, Plot devices שנעשה בהם שימוש פעם אחת ואז נשכחים, דמויות שמשנות את אופיין פרק לפרק, מה זה צריך להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הסגנון. 9 פרקים ועדיין לא ראיתי פרק אחד שווה צפייה ממש (אולי רק הראשון).

הכל נראה כמו קריקטורה דבילית. קווי עלילה ודמויות חלשים ביותר. לא אמין בשיט וגם לא מעניין במיוחד.

אפילו סצנת לחימה פשוטה נראית כאילו היא לקוחה מהספר של ה- WWE.

הכל מרגיש עשוי בצורה עצלנית ולא מוקפדת, גם הדברים הפשוטים. ל-SG1 לא הייתה הבעיה הזאת.

למשל, בפרק הראשון הם צריכים להזריק לו ננוטרנסלטורים בשביל שיבין את השפה שלהם, אבל בהמשך הוא נוחת בכוכב פרימטיבי שלא היה לו קשר עם חיזרים ממקודם, אך שם, משום מה, אין להם שום בעיה להבין אותו.

יש המון דברים כאלה שזה מרגיש זול וזילזול.

האיש שראית בסרטון הקודם, זה הרשע המרכזי שרודף אחריהם, רק שהוא כל כך שטוח ויבש שגרגמל נראה דמות מורכבת על ידו.

יש שם גם מכשפים עם כוחות שיכולים לכאורה לזמן מישהו שנמצא בכלל בגלקסיה אחרת מהן, חללית עם רגשות שמרגישה כאבים, אז צריך לתת לה משככי כאב בשביל שתוכל לעבור את "הניתוח". לא יודע... הרבה שטויות שלא מתאימות ממש בסדרה מד"ב.

אני לא אוהב את BSG, אבל אין הרבה מה להשוות ביניהם... אני נשאר עם הנעלים. :)

ציון 5 בקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Masters of sex עם הפתיחה הכי מוצלחת עד עכשיו בסדרות הרציניות. הפייבוריט שלי.

על ד"ר והעוזרת שלו שעושים מחקר קליני על סקס.

brooklyn.nine.nine סיטקום דומה למשרד רק במשטרה.

את המשרד אני לא אוהב, אבל זה דווקא חביב ומשעשע.

Trophy Wife גם חמודה, היא עוסקת במשפחה מורחבת.

בסגנון משפחה מודרנית שאני לא אוהב.

הסיטקומים האלה יותר מקוריים מהקודמים.

Michael J. Fox Show לא כל כך מעניינת/מצחיקה.

DADS לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי the blacklist אחרי שצפיתי 2 פרקים, בינתיים מוצא עניין.

hostages, צפיתי בפרק הראשון, ונראה שהם עומדים למתוח את הרעיון לפחות חצי עונה אם לא כל העונה. ומדובר ברעיון שמספיק בקושי לסרט באורך רגיל.

רק אני מרגיש שbreaking bad קצת אוברייטד ? אני מרגיש שההצלחה שלה נובעת יותר מזה שהיא עממית יותר (ואפילו קצת שטוחה) ויש בה הרבה אקשן יחסית לסדרת דרמה.

בכללי יש סדרות הרבה יותר עמוקות ועם משחק יותר טוב שיצאו בעשור הזה כמו הסופרנוס , הסמויה , מתחת לאדמה וכו'.

בסופו של דבר היא סדרה מעולה ואולי הכי טובה בשנים באחרונות אבל לא נמצאת בטופ לפי דעתי.

עבורי היא סדרה כמעט מהדרגה הראשונה.

נכון, היא לא עמוקה ומתוחכמת כמו הסמויה. (שלדעתי היא אחת מ 3 הסדרות הטובות ביותר עד היום) ואין לה את הקטע המעניין של המאפיה שיש לסופרנוס.

אבל לפעמים לא צריך את זה כשיש לך סיפור מעולה עם מקום להתפתח ל5 עונות, (למרות שיכלו טיפה לקצר כמה נושאים) ביצוע מעולה שנאמן לעצמו עד הסוף, ומשחק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי the blacklist אחרי שצפיתי 2 פרקים, בינתיים מוצא עניין.

hostages, צפיתי בפרק הראשון, ונראה שהם עומדים למתוח את הרעיון לפחות חצי עונה אם לא כל העונה. ומדובר ברעיון שמספיק בקושי לסרט באורך רגיל.

כן, שתיהן אצלי בירידה...

נראה עוד כמה פרקים ונחליט אם לפרוש.

נסה את MASTERS OF SEX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריי דונובן (Ray Donovan), סדרה חדשה ביס. מישהו התחיל כבר לראות ויכול לומר אם שווה להשקיע בה זמן ?

אגב,

בזמנו הייתי רואה את Battlestar Galactica הפסקתי איפשהו בין עונה 3 ל- 4. איך עונה 4 ? כדאי לראות עד הסוף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...