סדרות טלוויזיה - עמוד 29 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני התחלתי לראות misfits. בהתחלה חשבתי שזה פאתטי, חשבתי שזו הגרסה הבריטית של heros. אבל אחרי הפרק השני מבינים שזה אפילו לא דומה... הסדרה פשוט קורעת. הומור בריטי מטורף, חוסר גבולות, בלי תקינות פוליטית, בלי קיטש אמריקאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי שזה עלוב אחרי הפרק הראשון. ציפיתי לסדרה של גיבורי על, וחשבתי שזה הדבר הגרוע ביותר שראיתי. אבל הסדרה הזו היא אנטי תזה לגיבורי על. אחרי שמבינים מה הכיוון האמיתי של הסדרה ומתנתקים מנטלית מ"החינוך האמריקאי" של סדרות , מבינים את המעין-פארודיה ומתחילים לצחוק. לפחות כך זה היה אצלי :-)

אולי זה לא מתאים לכל אחד, צריך הומור קצת שרוט אני מתאר לעצמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה פרק משם ופרק משם ואז נחליט ^_^ זה די מדכא.. נגיד ואני רואה csi ואני רוצה לראות הכל.. אנחנו מדברים על 1000 פרקים בכיף או שלוש שנים עם פרק אחד ליום.. עכשיו מי יצפה באותה הסדרה יום אחרי יום? עושים הפסקות, חוזרים... יש לי הרגשה שהסידרה הזאת תלווה אותי עד לפנסיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כבד, בנאדם חח? אף אחד לא מכריח אותך לצפות אם אתה לא רוצה.

אתה לא חייב לגמור, אתה יודע...

אני גמרתי את כל SG1 בחודש, וזה אותו סדר גודל, אבל זאת סדרה שאפשר לראות ברצף.

חוק וסדר תמאס מהר מאוד בקצב כזה. תראה פרק שתי פרקים בשבוע.

היא לא כזאת מעניינת אם להגיד את האמת. מאוד פורמולתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל של מאה פרקים בין שתי הסדרות... ואני דיברתי על הכל כולל הכל של csi. סדר גודל של 800 פרקים.. גם אמא שלי יכולה לצפות מהבוקר ועד הערב בסדרות אך אני לא מסוגל.. גם בגלל שיש לי תחביבים אחרים וגם בגלל שאני עובד ולומד.. אני בדרך כלל חורש על סדרות כשאני חולה ובחופשים.. ברגע שאני מתחיל לראות סדרה, אני נוטה לסיים אותה, אחרת אני לא יכול לסמן ווי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הווי רק בראש שלך, get over it...

אם זאת לא סדרה בהמשכים אין לזה שום משמעות. היא באותו אופן יכלה להימשך לנצח.

אתה יודע שיש סדרות בת נוספת לחוק וסדר, כן? וגם ל-CSI יש משפחה מורחבת (באזור ה-4, אני חושב).

עד שתגמור את הכול אתה כבר תדמם מהעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה לראות את כל הפרקים בסדרה כמו CSI. סדרות כאלה לא בנויות על עלילה מתמשכת אלא על פרקים עצמאיים שאפשר לראות אותם באיזה סדר שבא לך פחות או יותר, כשלפעמים יש קו עלילה כללי שמחבר בין כמה פרקים (ובדרך כלל לא קשור לעלילה הראשית של הפרקים). כנ"ל לגבי חוק וסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...