סדרות טלוויזיה - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

Rewind לא בוטלה ? יצא רק הפיילוט אם זכור לי נכון (Seven Days היתה סדרה טובה).

אין לי מושג.

אם בוטלה זה לא מפתיעה, כי זאת הפקה די חלשה ובנאלית, אבל יש הרבה הפקות כאלה בערוץ ה-sci-fi.

בערך ברמה של הפרקים הראשונים של Continuum (לא סוף העונה הראשונה שכבר התדרדרה לגמרי).

Sleepy Hollow היא בסגנון Grimm ? (דווקא אהבתי את הסרט שיצא בזמנו עם ג'וני דפ, חבל שהסדרה שונה לגמרי)

לא.

היא יותר בסגנון אפוקליפטי וקודר, וגם כנראה עלילה בהמשכים. GRIMM היא סדרה שטותניקית וקלילה ובידור זול.

גם פה יש דמיון ל-Continuum בחיבור בין הבלשית מהעתיד לשותף שלה במשטרה, רק שפה הוא מגיע מהעבר.

אין ממש דמיון לסרט, הם עשו על הסיפור איזה טוויסט מוזר.

לא ברור לאן יקחו את זה, אבל הסדרה לא תהיה יותר מבינונית, ולא תמריא לדעתי. פשוט לא משוקעת/מעניינת מספיק.

the crasy ones - פרק מעולה. הרבה הומור וכתיבה שנונה.

רובין וילאמס נותן הופעה ומוכר את הסדרה! מופיעה שם גם אחיה של כריסטין מכריסטין הישנה (סדרה נפלאה למי שלא ראה).

רק הפרצוף של באפי מעצבן. :P

הסדרה היא על משרד פירסום (לא הנושא הכי מעניין בעולם), אבל כל עוד אני נהנה, אני לא מתלונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעתי על הסדרה, אבל היא אחת מאלו שבוטלו לפני שהסתיימו...טוב, אנסה אותה בכל מקרה.

וכן, סדרות אפוקליפטיות זה משהו שאני אוהב לראות (לא יודע אם מישהו ראה את Survivors הבריטית, גם היא היתה לא רעה).

The Walking Dead אחת הסדרות האהובות עליי ואני שוקל אם לראות את Revolution (שהרבה לא אהבו אותה) ו - Last Resort.

(The Stand (1994), Jeremiah (2002 שוות צפייה ?

In The Flesh עושה רושם של סדרת זומבים חדשה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פיירפלי בוטלה, אז מה... לא הייתי מוותר על דקה.

הרבה יותר עדיף ממה שעשו לסדרות כמו: נמלטים, דקסטר ואבודים, שאם היו חותכים אותם באיבם הייתי הרבה יותר שמח, על פני האלטרנטיבה הגרוטסקית שקיבלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דקסטר היה צריך ללכת לישון עם הדגים באזור עונה 4~5, שעד שם הייתי מחשיב אותה בתור סדרת מופת.

משם והלאה זה הכל downhill...

אבודים ונמלטים היו צריכים לומר דיו אחרי העונה הראשונה.

אפילו לא טרחתי לגמור אותן ופרשתי מוקדם. הן קקי.

גם LIGHTS OUT התבטלה בעונה ראשונה ואני ממליץ לך בחום להעיף מבט.

זה ממש לא משנה מתי סדרה התבטלה או לא, כל עוד היא טובה ונשארת טובה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

The Walking Dead אחת הסדרות האהובות עליי ואני שוקל אם לראות את Revolution (שהרבה לא אהבו אותה) ו - Last Resort.

כולן גרועות ביותר, אחת אחת.

חבל שאתה נמשך לסדרות חלשות.

LAST RESORT רק מתחילה מעניין, אבל לא ממשיכה, כך שחבל להתפתות. ביזבוז זמן.

rectify, גם סדרת דרמה מעניינת, על אסיר מנידוני המוות, ששוחר ממאסר לאחר ריצוי שנים רבות בכלא, עקב ממצאים חדשים שהעלו את שאלת חפותו בסימן שאלה. הסדרה מתעסקת בהסתגלותו ובקבלתו מחדש בחיי הקהילה.

אבל היו רק 6 פרקים בעונה. נגמר מהר מדי. :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(The Stand (1994), Jeremiah (2002 שוות צפייה ?

In The Flesh עושה רושם של סדרת זומבים חדשה טובה.

מה לגבי אלה ?

פעם ראשונה אני שומע על Lights Out, אבל הנושא שלה לא ממש מושך אותי (גם לא ראיתי שום סרט איגרוף) וזאת נראית סדרת דרמה כבדה שזה לא בדיוק מה שמעניין אותי לראות.

Rectify דווקא מסקרן אותי יותר אבל נשמע קודר ומדכא למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להמליץ על שתי סדרות שהיו לאחרונה ושוות במיוחד

Broadchurch היא סדרה בריטית של 8 פרקים שלמעשה היא מיני סידרה. הסדרה מתחילה ברצח של ילד בן 11 בעיירה שלווה בבריטניה. נופים מדהים ומשחק משובח. בשל ההצלחה של הסדרה תהיה עונה שניה, אבל זה יהיה סיפור אחר לגמרי.

מיני סדרה נוספת היא Top Of The Lake שזכתה בפרסים רבים לאחרונה. הסדרה מספרת על העלמות של ילדה בת 12 בעיירה שקטה בניו-זילנד. בלשית אמיצה נחושה למצוא את האמת. צילום במקומות שאי אפשר לדמיין בכלל (האזור שבו צילמו את שר הטבעות!) ומשחק מרתק של שחקנים כמו הולי האנטר (זוכת אוסקר) ואחרים.

לגבי חלק מהסדרות שהועלו כאן, חייב לציין שלאמריקאים יש לאחרונה טרנד לעלות עם סידרה שיש לה סיפור מדהים לעונה ראשונה ואחרי זה אף אחד לא חושב לאן זה ימשיך אם זה יצליח. לדוגמא LAST RESORT מתחילה עם פרק ראשון מדהים והיתה יכולה להיות מיני סידרה מצויינת של 4 פרקים, אבל לא ברור לי לאן הם חשבו שהם יקחו את זה. חבל שהם לא שואלים אותי אני הייתי יכול להגיד להם שאין מה לעשות עם זה עונה שניה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי אלה ?

סדרות ישנות שבחיים לא שמעתי עליהם.

אם אתה מחפש משהו אפוקוליפטי נוסף, אפשר לראות את המיני סדרה revelations (2005), אבל היא לא מתקרבת לנעליה של קרניבל, כמובן.

אם אתה רוצה משהו קליל, פשוט ונחמד, בערך GRIMM רק מצחיק ולא רק דבילי, אפשר לראות את REAPER, שיש לי חיבה אליה ולשחקן השמנמן שמשחק שם שקצת ברח לי השם שלו.

אפשר גם לראות את DAY BREAK שאי אפשר לטעות בה (מתאימה לכולם).

כמו הסרט groundhog day (לולאת זמן), רק שפה מדובר בבלש שחור שהפלילו אותו וצריך לחוות את אותו היום כל פעם מחדש.

סדרת אקשן/מתח טובה (בערך כמו 24 וג'ק באוור).

זומבים קצת יצאו לי מהאוזנים.

אם זה לא סרט תקציב עם חשפניות, הרבה עירום ו-body parts, כמו זומבי סטריפר, אני מוותר.

צריך קצת משהו חדש, להכניס פילפל, אחרת זה סתם לטחון.

פעם ראשונה אני שומע על Lights Out, אבל הנושא שלה לא ממש מושך אותי (גם לא ראיתי שום סרט איגרוף) וזאת נראית סדרת דרמה כבדה שזה לא בדיוק מה שמעניין אותי לראות.

זה על אלוף עולם באיגרוף לשעבר, חייו ומשפחתו, שמסתבך בחובות עם העולם התחתון, מה שדוחף אותו בחזרה לזירה לאחר שנעדר ממנה שנים רבות. זה הרבה יותר סדרה עליו ועל משפחתו וקשייה מאשר התמקדות באיגרוף עצמו.

מזכיר את סינדרלה מן, אם ראית את הסרט, ואם לא - צפה.

Rectify דווקא מסקרן אותי יותר אבל נשמע קודר ומדכא למדי.

כן חח, התיאור יכול להתאים.

היא כבדה ואיטית מאוד, לא בשביל כולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן, סדרות אפוקליפטיות זה משהו שאני אוהב לראות (לא יודע אם מישהו ראה את Survivors הבריטית, גם היא היתה לא רעה)..

הסדרות שהוזכרו הן סדרות עם מוטיבים נוצרים כבדים.

יותר באופי של הסרט 7 SINS.

מה שאתה מחפש נשמע יותר כמו יריחו ודומיו שזאת סוגה אחרת מהן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא התקציר של Jeremiah הזכיר לי את "מקס הזועם" ולכן התעניינתי בה.

The Stand מבוססת על ספר של סטיבן קינג שאמור להיות טוב למדי.

Revelations ו - Jericho נראות כמו אופציות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא התקציר של Jeremiah הזכיר לי את "מקס הזועם" ולכן התעניינתי בה.

הסיבה שלך הייתה צריכה להיות האיש הזה http://en.wikipedia.org/wiki/J._Michael_Straczynski

ועכשיו אני גם מעוניין, למרות שהעלילה נשמעה קצת טיפשית. :P

אבל אין לה ממש לינקים... צריך לחפש אותה באיזה חור נידח. :/

The Stand מבוססת על ספר של סטיבן קינג שאמור להיות טוב למדי.

הרבה מההפקות של קינג לא יוצאות טובות במיוחד ודי מאכזבות.

ראה ערך המקרה האחרון: the dome.

אם כבר מדברים על כיפות, זוכרים את הסרט של הסימפסון מ-2007? העיפו מבט.:s0927:

ובל נשכח את ספידר פיג כמובן. מחייב איזכור חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הבנתי, בגלל שהוא היוצר/מפיק של Babylon 5.

קראתי שהוא והיוצרים של מטריקס עובדים ביחד על סדרת מד"ב חדשה בשם Sense8, מעניין מה ייצא מזה.

http://www.webpronews.com/netflixs-sense8-hopes-to-do-for-tv-what-the-matrix-did-for-film-2013-09

כן, די קשה להשיג אותה.

The Stand דווקא עשויה להיות היוצאת מהכלל במקרה הזה (כנ"ל לגבי Storm of The Century מ - 1999).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...