סדרות טלוויזיה - עמוד 21 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מסכים. דווקא דמויות חביבות ואומללות חח.

משחק שם גם המסטול בדג'ר משובר שורות. :)

- - - תגובה אוחדה: - - -

מי שעוד לא מכיר את american horror story, כדאי להתחיל לעשות השלמות.

מישהו יודע מתי היא חוזרת?

:party0023:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרה מעולה (הזויה כמובן - אבל זה דווקא יתרון במקרה שלה לדעתי), ואני בכלל לא אוהב סרטי אימה (אם היו עושים ברמה של הסדרה הזאת אולי הייתי רואה יותר סרטי אימה). אמורה לחזור ב - 9.10

אף פעם לא הבנתי מה מוצאים בסדרה המקושקשת הזו.

זאת סדרת המד"ב הטובה ביותר שיצאה מבחינתי.

איזו סדרה בזאנר אהבת יותר ממנה ? (חוץ מ - Firefly, שלא השלימה אפילו עונה שלמה והיתה בטון קליל ושונה לגמרי).

אחרי הסדרה הזאת קשה לראות סדרות מד"ב אחרות שבהשוואה ל - BSG מרגישות כמו סדרה מצויירת מבחינת עומק (עלילה ודמויות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד סדרה שאני לא מבין מה ההתלהבות ממנה. קאסט מעולה משולב עם עלילה איומה.

סדרה מאוד שונה ומיוחדת. הרבה משחק בשבילה. לא יודע איך יכול לקרוא לעלילה "איומה", ההפך הוא הנכון.

הסוף של עונה 2 נחלש והיא איבדה מומנטום, אבל אני סולח לה. כל עונה מנותקת מקודמה, בכל מקרה, כך שזה לא משנה ולא משפיע.

The.IT.Crowd.S04.The.Last.Byte.PROPER.720p.HDTV.x264-TLA

אני מרגיש כמו ילד בחנות ממתקים בתקופה הזאת של השנה חח. :t2819:

זאת סדרת המד"ב הטובה ביותר שיצאה מבחינתי.

איזו סדרה בזאנר אהבת יותר ממנה ?

ממליץ מאוד על וויג'ר ובבילון 5. אני לא הצלחתי להתחבר לסגנון של BG ולעלילה הציילונית. יותר מדי אפורה ומדכאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי פה ושם פרקים של בבילון 5, עשתה רושם לא רע אבל קצת קלילה מדי לטעמי (יש הומור אבל חסר מתח) ועם מעט אקשן.

על Voyager (וגם Enterprise) שמעתי תגובות לא טובות כל כך, לא ראיתי שום סדרת Star Trek אבל שקלתי לנסות דווקא את Deep Space Nine שקראתי שיש שם את הדמויות/עלילה בין הטובות יותר ביחס לשאר הסדרות של Star Trek.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך חורים רצינים בהשכלה, אם כך.

בבילון 5 היא בקלות ה-סדרה המד"ב שתחרט לי בנצח בזיכרון כאחת שתפסה אותי הכי חזק, ושגרמה לי לגמוא אותה בשקיקה משבוע לשבוע עם מגוון רחב מאוד של דמויות יחודיות ובלתי נשכחות שילוו אותך תמיד.

הייתי מכור לה קשה בתור מתבגר ברמה של מכון גמילה.

כבר לא עושים תוכניות כאלה היום. הם יצרו עולם ומלואו עם עומק, נופח והמון רבדים. יש עונות שאתה מרגיש באקסטזה. אנרגיה, מתח, מסתורין בטח לא חסר.

מה שכן, העונה הראשונה די משעממת חח. ויש הרבה פרקים בודדים בין העונות השונות.

וויג'ר ידועה כסדרת הסטארק טראק הכי טובה (ואני יודע כי ראיתי את כולן).

ולא פרק פה פרק שם בלי רציפות. כל סדרה שאני צופה, אני רואה מתחילתה עד סופה בלי להחמיץ שבוע.

יש לך שם את seven of 9 הבורג, הדוקטור ההולגרמה שמכניס הרבה הומר בסדרה (דמות קורעת!).

הפרקים כתובים היטב, יש קצת עלילה המשכית, ולא משעממת לדקה. היא זכורה לי בחיבה רבה.

אחרי שראיתי את כל העונות שלה ברצף הייתי ב HIGH מטורף. היה עצוב מאוד כשנגמרה.

כשמתחילים בהתחלה היא קצת נראית מיושנת היום, ולא מחבבים את הקפטנית, אבל זה עובר לך במהרה.

SG1 גם מאוד נחמדה וממכרת עם הרבה הומור, פחות רצינית משתי הקודמות, אבל בטח כיפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...