איפון 5 ב 2500 שקל, הגיוני? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
[[Template core/front/global/userBar is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

איפון 5 ב 2500 שקל, הגיוני?

ddjjsegev

Recommended Posts

עכשיו מתחיל להיות מעניין

חיכינו לך הרבה זמן אדון שבכלל לא קשור לחנות ורק במקרה מסנגר נואשות על החנות, וממש ממש, אבל ממש במקרה זאת ההודעה הראשונה שלך באתר.

ברוך הבא :-)

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שנאמר מעלי דורון, לא בבניית אתרים עסקינן.

העלתי את הנקודה מהסיבה היחידה שזה הצחיק אותי לאמר את האמת וגרם לי לפקפק במקצועיות של העסק באם כשר או לא.

אבל אם כבר אתה נכנס לזה, לא אמרתי שאני יכול לבנות יותר טוב בתנאים שלהם, אבל קח בחשבון שאפילו בנאדם שלא כתב קוד בחיים שלו, יכול ללכת ל sites או כל אתר אחר שמאפשר לבנות אתר דרך הכלים שלו, בחינם עם באיכות נורמלית ביחד עם השכרת/קניית דומיין.

לא ברור לי למה צריך לשלם אפילו שקל על אתר באיכות כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא ממש הבנת... מדובר בממשק לבניית אתרים חינמי... וכשבונים אתר במערכת חינמית, אל תצפה לאתר איכותי ומושקע. כמובן שלא בעיה לפתוח אתרים בדרך שציינת מבלי לשלם כסף, אך אנחנו מדברים על אתר סלולרי שיש בו חנות וירטואלית.. אני מניח שזאת הסיבה שבעל האתר פתח שם אתר, או כול מי שרוצה ממשק אתרים חינמי שכוללת חנות וירטואלית יכול לפתוח שם... בכול מקרה, לדעתי אתם סתם משמיצים או אפילו מוציאים דיבה על בעל העסק, למרות שאין לכם אפילו חצי הוכחה שמדובר בהונאה. ומוזר שכול מי שנכנס לפורום הזה ומגיב, ישר חושדים פה שהוא בעל העסק חחחח זה פטתי ומגוחך. כך או כך, הכי מומלץ להגיע לחנות פיזית ולבדוק. לחשדנים ולפראנואידים שביניכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא ממש הבנת... מדובר בממשק לבניית אתרים חינמי... וכשבונים אתר במערכת חינמית, אל תצפה לאתר איכותי ומושקע. כמובן שלא בעיה לפתוח אתרים בדרך שציינת מבלי לשלם כסף, אך אנחנו מדברים על אתר סלולרי שיש בו חנות וירטואלית.. אני מניח שזאת הסיבה שבעל האתר פתח שם אתר, או כול מי שרוצה ממשק אתרים חינמי שכוללת חנות וירטואלית יכול לפתוח שם... בכול מקרה, לדעתי אתם סתם משמיצים או אפילו מוציאים דיבה על בעל העסק, למרות שאין לכם אפילו חצי הוכחה שמדובר בהונאה. ומוזר שכול מי שנכנס לפורום הזה ומגיב, ישר חושדים פה שהוא בעל העסק חחחח זה פטתי ומגוחך. כך או כך, הכי מומלץ להגיע לחנות פיזית ולבדוק. לחשדנים ולפראנואידים שביניכם.

הרבה הגיבו כאן ולא היו חשודים שהם בעלי החנות.

מצד שני יש פה התלהמות מסויימת וקצת מוגזמת מבנאדם שנרשם זה עתה לפורום ובחר להגיב דווקא בנושא הזה - אז אפשר להבין את החשד.

ואם אתה חושב שיש כאן הוצאת דיבה של אנשים על החנות, מה לגבי הפרת זכויות יוצרים של הלוגו שגזור מחנות אחרת למשל? אלא אם כן זה חבר שלך והוא פירגן לך בלוגו המוכן שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשבעלי האתר מתקרא שגב, וגם המגיב שמעלה לדיון את האתר קוראים שגב, נדלקת נורה אדומה.

אני אישית, אגב, לא חושב שהבחור קשור לעניין, אך מתעורר חשד באופן טבעי.

שגב המקורי (פותח הת'ראד): מה עם החבר האילתי שלך? בדק או לא בדק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל העוקבים :)

חבר שלי בדק פעמיים את המקום ולא מצא זכר לחנות

כשהוא היה שם הוא ניסה להתקשר לחנות אבל לא הייתה תשובה

בנוסף האזור הזה (חטיבת הנגב) זה אזור של וילות.

לפני כשבוע וחצי דיברתי עם הבנאדם בטלפון והוא אמר לי שיש אחריות יצרן, כששאלתי מה זה אומר כלמור בתכלס אם קורה משהו למי אפשר להגיע הוא גמגמם לי.

שאלתי אותו למה לא ניתן לעשות קנייה דרך והוא אמר לי שעקצו אותו עם כרטיסי אשראי מזויפים.

שאלתי אותו האם אפשר לעשות עסקה טלפונית כלומר לתת לו כרטיס אשראי ושהוא ישלח לי בדואר הוא אמר שלא כי הוא פוחד מזיופים.

ניתקנו את השיחה בכך שאמרתי לו שאני צריך לחשוב.

בלי שום קשר השארתי אצלו פרטים באתר והוא חזר אליי יומיים אחרי (הוא לא ידע שאני זה אותו אחד שדיבר איתו מקודם)

כשהוא דיבר איתי הוא שאלתי אותו כמה שאלות על המקום כגון האם זה חנות והאם יש לו ח.פ והוא אמר שכן

אח"כ שאלתי אותו אם אפשר לעשות עסקה טלפונית והוא אמר שכן, אין בעיה.

בקיצור לי זה לא שווה את הסיכון, יש לי חבר שם אז אם הוא היה אומר מלכתחילה שאין לו חנות ואין אחריות יכול להיות שעדיין הייתי קונה כי זה משתלם ואני יכול לשלוח מישהו שאני סומך שייקח פיזית את המכשיר ויבדוק אותו שם

לסיכום אני החלטתי לא לקנות משם.

אני אומנם לא משתמש כבד באתר אולם אני נעזר בו מידי פעם בכול מיני שאלות, באמת שאין לי שום קשר לבנאדם.

יום טוב ותודה לכולם על העזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר הזה קיים פחות מכמה ימים וכבר עקצו אותו עם כ.א מזוייפים?

מה שכן גם פייפל שתכנס חזק ב״עוקצים״ ובעל החנות לא יצא מופסד, איזה שטויות הוא מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם לא משתמש כבד באתר אולם אני נעזר בו מידי פעם בכול מיני שאלות, באמת שאין לי שום קשר לבנאדם.

הבחור הנ"ל ^^^^ לכל מי שתהה רשום באתר כבר משנת 2009... אכן, לא סביר שהוא קשור ל"חנות" הזאת.

הבחור השני לעומת זאת, נרשם לאתר לפני יומיים כאשר הפעילות היחידה שלו באתר היא להגן על החנות הזאת נגד כל מי שתוקף אותה.

Just saying.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...