איפון 5 ב 2500 שקל, הגיוני? - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפון 5 ב 2500 שקל, הגיוני?

ddjjsegev

Recommended Posts

במקום מצב האומה? לא נראה לי. אבל אם אכן זה אותו בחור, אשמח לשמוע מכם דיווח. אתם יכולים גם לשלוח למערכת כולבוטק את השירשור הזה.

בנוסף, שמתם לב שהם שידרגו את האתר? עכשיו האתר נראה מושקע יותר (חוץ מהלוגו שגזור בצורה מזעזעת עם החלק העליון של הכיתוב בתחתיתו). אבל המחיר של האייפון 5 עלה ל-3100 :( אני רץ לקנות לפני שיעלה עוד! הרי השתכנעתי עכשיו, יש להם אתר מושקע :lol:

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב, את הלוגו הוא גנב לרוסים. רק שלא יבואו אליו הביתה לטפל בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
במקום מצב האומה? לא נראה לי. אבל אם אכן זה אותו בחור, אשמח לשמוע מכם דיווח. אתם יכולים גם לשלוח למערכת כולבוטק את השירשור הזה.

בנוסף, שמתם לב שהם שידרגו את האתר? עכשיו האתר נראה מושקע יותר (חוץ מהלוגו שגזור בצורה מזעזעת עם החלק העליון של הכיתוב בתחתיתו). אבל המחיר של האייפון 5 עלה ל-3100 :( אני רץ לקנות לפני שיעלה עוד! הרי השתכנעתי עכשיו, יש להם אתר מושקע :lol:

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב, את הלוגו הוא גנב לרוסים. רק שלא יבואו אליו הביתה לטפל בו...

שים לב שכלבוטק עבר לערוץ 10!

חוץ מזה,באמת שהלוגו חתוך מזעזע, עם כל הכסף שהם עושים מלעבוד על אנשים הם לא יכולים לשכור מעצב ולעבוד עליו גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שרפי גינת יהיה באינטרנט. גם ככה לא צופה בכולבוטק, מילא אולי אם היו משדרים את הפרשיה הרלוונטית בזמן נוח הייתי צונח על הספה כבולבוס וצופה באיש עם הפאתוס המוכר היטב, אבל לראות אותו באינטרנט אני לא חושב שתהיה לי המוטיבציה.

סטינו מספיק מהדיון, הבה נחתוך כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא שמתי לב לשרשור הזה

היום ראיתי את האייטם בכולבוטק באמת היה מרתק

עברתי על כל השרשור כרגע ולהבנתי יש פה שלושה משתמשים שהם samefag שהוא הנוכל עצמו

למי שראה כולבוטק ואת נוסח הדיבור והפעולה של הבן אדם בסמסים יזהה את אותה הנפש הפועלת גם כאן ותחת כמה שמות

בכלל אני לא חושב שהליגיטמיות של "העסק" או האתר היו המטרה של השרשור הזה אלא הדיון עצמו שיעורר בסופו של דבר אנשים שיצלצלו לבן אדם יפלו בפח וישלחו לו כסף בדואר וזה כנראה קרה פה ושם ואפילו בעקבות השרשור הזה יש לשער

ואני עוד רואה שהתגובה הראשונה עם הלינק לאתר עוד מתפקדת ככה שזה נצחון מוחלט לפותח הדיון הרבה ילכו לאתר בלי לקרוא את השרשור עצמו אלא רק בסהתכלות על השורה פלאפון ב 2500 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כולנו בהתחלה חשדנו בפותח הדיון, זה התברר כפראנויה מוגזמת. כמו כן, היה פה משתמש דמה אחד שאני זוכר (התקרא דרור או דורון משהו), שבעיקר קילל את כל מי שירד על העיצוב של האתר. לתשומת לבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...