איפון 5 ב 2500 שקל, הגיוני? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפון 5 ב 2500 שקל, הגיוני?

ddjjsegev

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי אתם לא מפסיקים לחפור כאן על כלום.

ולמי שתהה, המייל איתו נרשם המשתמש אשר פתח את הדיון שונה מהמייל שפורסם כאן לפני כמה עמודים.

גם באופן כללי, הוא והדיון הזה לא כל כך מתאימים למודל הנפוץ של משתמשי פרסום (ויצא לי לראות כמה וכמה כאלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו לא מובן לי, אם הוא רצה לעשות "מכה" למה אי אפשר היה לשלם לו דרך פאיפאל?

לא הבנתי מה לא מובן לך, או שניסחת את עצמך בצורה הפוכה/דפוקה.

מי שרוצה לעשות מכה בצדק לא יקבל תשלומים בפייפל, כי אפשר בקלות לבטל אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לאמינות האתר, הוא בנוי בצורה חובבנית ממדרגה ראשונה.

בכתה ז בניתי אתר בHTML ועיצוב דרך תוכנת corel draw ישנה והעלתי דרך geocities ז"ל וזה נראה פחות או יותר באותה רמה אולי שלי אפילו נראה אז יותר טוב.

עזבו את התמונות המפוקסלות וחוסר מתן לינקים מסויימים, הלוגו של האתר הוא פאקינג מרובע גזור מהפיינט בווינדוז עם סמל חתוך של ג'י מוזהבת שבטח לקחו מגוגל תמונות ואפילו לא גזרו לגמרי את הכיתוב שהיה למטה."

תגובה לאור: האתר הזה אולי בנוי בצורה חובבנית ממדרגה ראשונה, אך בעל האתר הוא מקצוען ממדרגה ראשונה.

הוא בנה את האתר הזה בחצי דקה, במקום לשלם הון תועפות למתכנתי אתרים למיניהם, ויותר מכך: הוא שם פס על הגולשים שמבקרים באתרו, ונותן למחיר לדבר בעד עצמו - ולא לאיכות האתר. כך או כך הוא יוצא מורווח. מעבר לכך, כול אחד יכול לבנות אתר מקצועי ואיכותי אם הוא משלם לבוני אתרים למיניהם.

מה עדיף בגדול? לקנות 5 בארבעת אלפים שקלים - באתר שנראה יוקרתי ואיכותי, או לקנות את אותו 5 בדיוק במחיר של 2,500 ש"ח - באתר שנבנה בצורה חובבנית? לא כול הנוצץ הוא זהב ידידיי. תפנימו. אותי לפני הכול משנה המחיר. מה זה איכפת לי לעזאזל אם האתר נראה טוב או לא? אני קונה את האתר או קונה את המכשיר? אני מודה ומתוודה, לא קניתי מהחנות הנ"ל... אך כן בדקתי את תבנית האתר. מדובר בחברת אתרים שהממשק שלה מכוון לאתרים חינמיים. כך שלא משנה איזה תמונה תעלו לאתר, בממשק הזה הרזולוציה שלו תהיה נמוכה. האיכות של האתר, כלל לא תלויה באדם שבונה את האתר... דרך ממשק האתרים הזה. האיכות מכוונת לאיכות של אתר חינמי. אור, אני מאתגר אותך. נראה אותך מצליח לבנות אתר איכותי דרך ממשק הניהול הזה. אחרי בדיקה של ממשק האתרים, הוא נבנה ברשת אתרים שנקראית "עסקים צומחים ברשת" אפילו אקר מיומן לא יצליח לבנות שם אתר איכותי, כי אין בממשק שלהם את הכלים לבניית אתר איכותי. כך או כך, מה שאני מנסה לומר, כשאני קונה משהו, מעל הכול המחיר הוא זה שמדבר אליי ולא האתר. מה איכפת לי מאיך נראה האתר? איזה בולשיט זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו מתחיל להיות מעניין

חיכינו לך הרבה זמן אדון שבכלל לא קשור לחנות ורק במקרה מסנגר נואשות על החנות, וממש ממש, אבל ממש במקרה זאת ההודעה הראשונה שלך באתר.

ברוך הבא :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...