איפון 5 ב 2500 שקל, הגיוני? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפון 5 ב 2500 שקל, הגיוני?

ddjjsegev

Recommended Posts

מה זה קשור לאתר אבל? תתפלא, אבל גם טמבל כמוך,{שאם ישימו את המוח שלו בתוך עכבר מעבדה - העכבר המסכן לא יצליח לעבור את המבוך ולהגיע לגבינה} יכול לשלם הון תועפות למתכנתי אתרים ולבנות אתר איכותי. מה קשור עם האתר נראה טוב או לא? זה באמת השיקול שלכם לקנות מוצר? אם כן, אני משוכנע שיש לכם קש במקום שכל. נ.ב... לאידיוטים שביניכם: אני ממליץ לקנות 5 בארבעת אלפים שקלים, מהאתר של ... יש להם באמת אתר יפה ומושקע. מומלץ. רואים שהם שילמו המון לבניית האתר. אני קורא את השרשור המגוחך הזה שנוצר כאן, ונראה שהשיקול שלכם בקניית מוצר הוא אם האתר לטעמכם או לא חחחחחחח אה. נ.ב. אני לא בעל העסק וגם לא בעל האתר... אך ברור לי שאתם חושבים כך. ולמען האמת? i dont give a shit

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה קשור לאתר אבל? תתפלא, אבל גם טמבל כמוך,{שאם ישימו את המוח שלו בתוך עכבר מעבדה - העכבר המסכן לא יצליח לעבור את המבוך ולהגיע לגבינה} יכול לשלם הון תועפות למתכנתי אתרים ולבנות אתר איכותי. מה קשור עם האתר נראה טוב או לא? זה באמת השיקול שלכם לקנות מוצר? אם כן, אני משוכנע שיש לכם קש במקום שכל. נ.ב... לאידיוטים שביניכם: אני ממליץ לקנות 5 בארבעת אלפים שקלים, מהאתר של ... יש להם באמת אתר יפה ומושקע. מומלץ. רואים שהם שילמו המון לבניית האתר. אני קורא את השרשור המגוחך הזה שנוצר כאן, ונראה שהשיקול שלכם בקניית מוצר הוא אם האתר לטעמכם או לא חחחחחחח אה. נ.ב. אני לא בעל העסק וגם לא בעל האתר... אך ברור לי שאתם חושבים כך. ולמען האמת? i dont give a shit

למי איכפת איך נראה האתר? לא התייחסת כלל לשאר הטיעונים:

מחירים מופרכים, אין חנות פיזית, לוגו מועתק, אתר זול ביותר, אי אפשרות לתשלום נורמלי ובעל חנות שמתחמק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סוללת טיעונים למה לא לנסות לקנות שם, אבל אם doronbar27 שיש לו 3 תגובות שכולן פה בדיון הזה, מודיע לי באיחור אופנתי שאני דביל לגמרי כי אחד הטיעונים שלי לא נראה לו ומתעלם מכל השאר, אני מיד משתכנע ורץ לאתר להזמין 2 ב-5000 ש"ח.

מה הייתי עושה בלעדיך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
:s05:

שבוע שלם עד שהחבר שלך יוכל לראות אם החנות קיימת באילת ?

לא ידעתי שהיא בגודל של טוקיו, הונג-קונג, מקסיקו סיטי ( מחק את המיותר ).

בקיצר, ניסיון יפה, יהיה אשר יהיה !

- - - תגובה אוחדה: - - -

שלום חברים האם יש מישהו יכול לתת לי פרטים על נוכל הזה מתחזה לבעל עסק לחנות למכשירי

אודה לכם מאוד

- - - תגובה אוחדה: - - -

האם יש מישהו נעקץ ממנו אני מחפש את זבל הזה. ממשיך לגנוב ולרמות אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה על מי העוקץ... על המדינה (לא משלם מס קניה ומע"מ) ועל חברות הסלולר בארה"ב . (הונאת ביטוח)

או על הצרכן הסופי.

עריכה: לא ראית את התגובה האחרונה. נעקצת אבי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...