עזרה בהרכבת מחשב קומפקטי זריז ונוח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהרכבת מחשב קומפקטי זריז ונוח.

bigkatan

Recommended Posts

אז ככה חברים אני מחשב מחשב שבעיקר ישמש אותי לסרטים ואינטרנט אולי קצת תוכנות כמו מאטלאב.

הייתי רוצה שהמחשב ירגיש מהיר. שאני אהנה להשתמש בו.

הייתי אותה לנסות לעשות אותו קטן יותר מהסטנדרט אם זה אפשרי(מארז קטן) אשמח לעזרה. תודה.

1. מה התקציב המקסימאלי? 3000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך כמובן אבל אפשרי לנצל.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא לחרוג

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: תכני HD. אינטרנט. ומשחקי אסטרטגיה אולי(starcraf) אבל הכי חשוב זה חווית משתמש רוצה שהמחשב יטוס ולא יתקע.)

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: לא למשהו כבד כמו שרשמתי

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. קלים. משחק באקסבוקס בעיקר.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (32 אינץ full hd

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אולי רמקולים(אם יש למישהו הצעה מעניינת סאב פלוס שניים או משהו בסגנון).

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 7-8

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). אין משהו מיוחד. הייתי רוצה כונן שהמערכת תרוץ עליו כדי שהמחשב ירגיש זריז יותר.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?לא נראה לי.

את ההודעה הקודמת שלחתי מהפלאפון אז תסלחו לי על ההשלמות מילים והטעויות כתיב חחח

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה אולי קצת מטלאב, אולי קצת משחקים, אולי רמקולים, ואולי , כל זה במעטפת שקט כמעט מופתי במחשב שיטוס

ב-3K בלי לחרוג בכלל..

אתה חייב להגדיר העדפות ברמה מפורטת ביותר בתקציב הזה.

לדוגמה, אם תעדיף גיימיג על חשבון תוכנות אפשר ללכת על מעבד חלש וכרטיס חזק יותר עם פחות זכרון, אם תעדיף תוכנות על גבי גיימינג

אפשר ללכת על מעבד חזק יותר עם יותר זכרון וכרטיס חלש, + מערכת מהירה במיוחד בתוספת ..

1- נוגס פה בצורה גסה בתקציב, אפשרי אך בא על חשבון רכיבי הבסיס.

2- רמת שקט גבוהה כזו לוקחת פה עוד 200 שקל מבנדל בסיסי וקירור סטוק.

3- טובים עם סאב 2.1 שלא נשמעים כמו טרנזיסטורים זה 150 שקלים מהתקציב.

4- משחקים ב-FHD לא תורמים לרמת הביצועים אז גם אי אפשר ללכת על כרטיס חלש מידי ולקבל ביצועים טובים\סבירים במשחקים עדכניים.

קח בחשבון שכרטיס מסך\SSD\תוספת זכרון\רמקולים, אלה דברים שאפשר להוסיף בעתיד למערכת קיימת אם לא תיהיה מרוצה מרמת הביצועים.

מעבד\לוח\ספק\מארז אלה רכיבי בסיס שאתה חייב, לכן אם תלך על משהו שלא תיהיה מרוצה ממנו ותרצה להחליף אז זה יבוא במקום הקיים

מה שיוביל להפסד כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה אולי קצת מטלאב, אולי קצת משחקים, אולי רמקולים, ואולי , כל זה במעטפת שקט כמעט מופתי במחשב שיטוס

ב-3K בלי לחרוג בכלל..

אתה חייב להגדיר העדפות ברמה מפורטת ביותר בתקציב הזה.

לדוגמה, אם תעדיף גיימיג על חשבון תוכנות אפשר ללכת על מעבד חלש וכרטיס חזק יותר עם פחות זכרון, אם תעדיף תוכנות על גבי גיימינג

אפשר ללכת על מעבד חזק יותר עם יותר זכרון וכרטיס חלש, + מערכת מהירה במיוחד בתוספת ..

1- נוגס פה בצורה גסה בתקציב, אפשרי אך בא על חשבון רכיבי הבסיס.

2- רמת שקט גבוהה כזו לוקחת פה עוד 200 שקל מבנדל בסיסי וקירור סטוק.

3- רמקולים טובים עם סאב 2.1 שלא נשמעים כמו טרנזיסטורים זה 150 שקלים מהתקציב.

4- משחקים ב-FHD לא תורמים לרמת הביצועים אז גם אי אפשר ללכת על כרטיס חלש מידי ולקבל ביצועים טובים\סבירים במשחקים עדכניים.

קח בחשבון שכרטיס מסך\SSD\תוספת זכרון\רמקולים, אלה דברים שאפשר להוסיף בעתיד למערכת קיימת אם לא תיהיה מרוצה מרמת הביצועים.

מעבד\לוח\ספק\מארז אלה רכיבי בסיס שאתה חייב, לכן אם תלך על משהו שלא תיהיה מרוצה ממנו ותרצה להחליף אז זה יבוא במקום הקיים

מה שיוביל להפסד כסף.

קודם כל תודה רבה על העזרה.

אז אחרי שקראתי את התגובה שלך אני מעוניין במעבד חזק שלא אצטרך לשדרג בשלוש שנים הקרובות. רוב מה שאני עושה במחשב זה וסרטים. לגביי הssd אם נראה שזה יותר מידי אז אפשר יהיה לוותר עליו מקסימום להוסיף בהמשך אותו כנל לגבי כרטיס מסך.

אז נתמקד כרגע במעבד חזק, קטן(אוכל להכניס כרטיס מסך בהמשך מבחינת הגודל?)

זיכרון שיהיה לפחות 4 ג׳יגה אפילו 8 ג׳יגה אם כבר אז כבר לא? אלא אם כן 8 זה אוברקיל רציני.

נוותר על כרגע אסחוב עם מה שיש עוד טיפה.

אני מקווה שמיקדתי יותר את ההעדפות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אילו משחקים מדובר? starcraft2 למשל יהיה אפשר להריץ ברמה סבירה על הליבה הגרפית המובנית ב-.

אם תצטרך כרטיס מסך, תיאלץ לוותר על כונן .

מה ההבדלים בין ה hd 4000 לליבה הגרפית של AMD?> על איזה מעבדים אתה מדבר שאוכל לבדוק עלויות והשוואות???

ושאתה אומר סביר למה אתה מתכוון שזה יתקע כל כמה שניות(כי זה לא שווה ככה)...

בכל מקרה אם מוותרים על ומשקיעים כרגע בכרטיס מסך אז יש המלצות??? starcraft 2 וכדומה זאת הדרישה היחידה שלי ועיבוד גרפי "רציני".

בכל מקרה צריך לוח אם שישאיר אופק לשידרוג לssd (לא יודע אם זה קשור ל 3 וכאלה...)

אשמח לקבל הצעות של מפרטים שנוכל קצת לקבל כבר כיוון.... תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט מבוסס מעבד מרובע של AMD עם ליבה גרפית מובנית חזקה יחסית (הרבה יותר מה-HD4000), עם SSD ובלי כרטיס מסך דיסקרטי:

מעבד:

[..] AMD FM2 A8-5600K BLACK EDITION (HD7560D) 3.6GHz - BOX ₪598

לוח אם:

[..] ASROCK A75M-HVS ₪343

זיכרון:

[..] TRANSCEND 8GB (4GBX2) DDR3 1333 CL9 - זמין במלאי ₪219

צורב DVD:

[..] LG DVDRW GH-24NS70 X24 - BLACK - SATA ₪124

מארז:

[..] COOLERMASTER ELITE 120 ADVANCED USB3.0 w/o PSU - זמין במלאי ₪329

ספק כוח:

[..] ANTEC NEO ECO 520W - זמין במלאי ₪199

דיסק קשיח:

[..] SEAGATE 7200.14 2TB SATA3 7200RPM - 1TB PLATTER - לרוכשי מחשב חדש ! ₪460

דיסק קשיח 2:

PNY SSD XLR8 (SANDFORCE 2241) SATA3 2.5" 120GB ₪522

הרכבת מחשב:

[..] הרכבת מחשב + בדיקות במעבדה + חיווט ברמה גבוהה - בקניית מחשב עד 3,500 ש"ח ₪79

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪2943

מפרט זה הורכב באתר: http://www.IQPC.co.il

למשלמים במזומן\שיק אחד, הפקדה - 2% הנחה!

עד 5 תשלומים בשיקים ללא ריבית - שיק ראשון לתאריך

אפשרות שנייה היא לוותר על ה-SSD (או על הקשיח) והצורב ולקחת כרטיס מסך חזק יותר כמו ה-7770. לגיימינג ברמה גבוהה אפשר לקחת

מעבד G כפול ליבה של ולצוות לו איזה 7850 שכבר חזק בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח לא מתאים למעבד(FM2) וגם לא למארז(מיני ITXׂ) ואין להם גם לוח מיניITX לFM2 ככה שצריך לשנות מארז אם רוצים .

starcraft 2 וכדומה זאת הדרישה היחידה שלי ועיבוד גרפי "רציני".

starcraft 2 זה כבר לא starcraft, דרישות אחרות..אתה צריך להיות יותר מדויק, גם לגבי הגדרות ורזולוציית משחק - אחרת זה בלתי אפשר לדעת איזה כרטיס יספק אותך, אם אפשר לקחת אחד מובנה חזק יחסית או שצריך משהו יותר רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח לא מתאים למעבד(FM2) וגם לא למארז(מיני ITXׂ) ואין להם גם לוח מיניITX לFM2 ככה שצריך לשנות מארז אם רוצים .

starcraft 2 זה כבר לא starcraft, דרישות אחרות..אתה צריך להיות יותר מדויק, גם לגבי הגדרות ורזולוציית משחק - אחרת זה בלתי אפשר לדעת איזה כרטיס יספק אותך, אם אפשר לקחת אחד מובנה חזק יחסית או שצריך משהו יותר רציני.

המסך שלי כמו שרשום בתחילת ההודעה הוא 32 אינץ full hd. כשפתחתי את הפוסט לא חשבתי יותר מדי על המשחק הזה אבל אני חושב לעצמי שללמה לא לנסות לעמוד בדרישות של המשחק הזה גם ככה הן לא בשמים.(מבקשים בסך הכל 512 מג בכרטיס מסך) למרות שאולי בfull hd זה יהיה קצת שונה זה אתה יכול להגיד לי.

בכל מקרה אם יכנס לי כרטיס מסך טוב בתקציב אז אני אלך על זה. אם לא אני אוותר על הכרטיס מסך(ועל המשחק כנראה) ואלך על .

בכל מקרה מה שחשוב לי זה לדחוף את כל הסיפור הזה למארז כמה שיותר קטן ושקט(ראיתי cube וכדומה ב tms) מה אתם אומרים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המסך ראיתי, הכוונה היא באיזה הגדרות ורזלוציה אתה הולך לשחק..אין קשר בין כמות הזכרון בכרטיס לכמה הוא חזק.

איזה קיוב בדיוק? הבעיה היא לא בתקציב, היא יותר בשילוב של החלקים במארז קטן + שקט והכל בחנות אחת..מאיפה אתה מעדיף לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המסך ראיתי, הכוונה היא באיזה הגדרות ורזלוציה אתה הולך לשחק..אין קשר בין כמות הזכרון בכרטיס לכמה הוא חזק.

איזה קיוב בדיוק? הבעיה היא לא בתקציב, היא יותר בשילוב של החלקים במארז קטן + שקט והכל בחנות אחת..מאיפה אתה מעדיף לקנות?

אני לא מוגבל מבחינת איפה לקנות. בגדול אני מחדרה אבל להגיע לתל אביב או חיפה לא בעיה מבחינתי!!!

שמע אני לא יודע באיזה הגדרות אני אשמח אני משער ש1920*1080 לא??? זאת הרזולוציה המקסימלית של המסך בכל אופן...

אם זה הופך את זה לבעיה רצינית(במסגרת התקציב) אז אפשר לרדת ברזולוציה אני מניח.

אם צריך להביא את החלקים ממספר מקומות אז גם זה אפשרי...אפילו להזמין מחו"ל לא מרתיע במיוחד...

מארזים שראיתי ואמרתי לעצמי שהסגנון נחמד הם: CFI A2069 CUBE, Fractal Design Node 304

בקיצור אני פתוח להצעות בנושא המארז העיקר שיהיה קטן ושקט רם יש דברים יותר אלגנטים גם הולך...

תודה לכל מי שעוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...