מישהו מוכן להסביר לי במה הווינדווז8 עולה על הווינדווז7אולטימייט?... - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מוכן להסביר לי במה הווינדווז8 עולה על הווינדווז7אולטימייט?...

shaul5540

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם לרגע מתעלמים מההתחל החדש שהוא עניין סובייקטיבי, WIN8 היא מערכת מצויינת, במיוחד בכל מה שקשור לניצולת חומרה. יש לי בבית נייד ישן עם מעבד סלרון, שבא עם ויסטה ופשוט זחל. שידרגתי אותו ל-8 אפילו בלי פירמוט מלא והוא פשוט קם לתחיה, מרגיש במהירות תגובה כמו i7. זמן העלייה שלו ירד מ40-45 שניות ל10-20 וכל משימה לוקחת חצי מהזמן.

אני אישית התרגלתי להתחל החדש די מהר, במיוחד שהממשק החדש במצב דסקטופ כמעט מייתר אותו.

האמת היא שמיקרוסופט רכשו הרבה מאוד ניסיון בלבנות מערכות הפעלה, אולי חלק בדרך הקשה, אבל בפועל בשנים האחרונות המערכות שלהם מגיעות ליציבות יותר ויותר מהר (לXP זה לקח 3 שנים, להזכירכם) ועם פחות ופחות כשלי מביכים.

הכל טוב ויפה אבל אם הייתה מתקין את w7 על אותו מחשב לפני שנה וחצי הייתה מבין שאתה לא צריך שום w8 בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אומרים את אותם דברים כשיוצאת חדשה.

אני בטוח שוינדוס 8 יותר טובה מ7 מהרבה בחינות.

ולא יעזור לשכנע אף אחד, כי אנשים שמבחינתם היא לחץ כדי להפעיל, לא מבחינים ולא מעריכים את מכלול השיפורים שמגיעים בכל גרסה חדשה, או את העובדה שאלו קיימים גם אם לא תמיד שמים אליהם לב.

גרסה חדשה = שיפורים(ואולי קצת באגים חדשים).

המציאות הולכת קדימה.

אלו שמאמצים אותה מהר מדי, חוטפים את כל הבאגים.

אלו שמאמצים אותה לאט מדי, נשארים מאחור עם מערכות ישנות.

אם הייתי מתקין עכשיו הייתי מתקין את 8.

למה? כי אני בטוח שהיא יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא!

כי אתה לקוח טוב שמיקרוסופט אוהבת..

זה כמו לקבל מנה שניה משופרת עם כל התוספות במסעדת יוקרה! רק שיש לה את אותו טעם של המנה הראשונה שאכלתה לפני..ולא משנה כמה תבלינים שונים ומיוחדים היו במנה השניה!

אז באמת חבל על הכסף!!!

שורה תחתונה לקוח שלא מרגיש את השיפור בכל מובן כל שהוא מבזבז את כספו.

נ ק ו ד ה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לגמרי עם askersector

יש מלבן ששמו DESKTOP (מקווה שלא רק אצל שנינו), שלאחר לחיצה עליו, מופיע מסך רגיל בסגנון WIN7/VISTAעם START נורמלי, אז למי שמפריע מסך ראשי עם מלבנים שיעבור אליו. גם אצלי זמן עליית המחשב ירד ל כ 10 שניות בלבד מלחיצת הכפתור. ומהירות תגובה מהירה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר ללחוץ על winkey+d ולהגיע לשולחן העבודה המיוחל, בכל מקרה אני ניסיתי לתקופה קצרה לשחק עם זה על מחשב לא שלי ויש שם הרבה דברים יפים שאין ב7 ומאד נוחים לשימוש שוטף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה!! הצטברו לי כמה בעיות בוינדוס 7 שהתחילו לעלות לי על העצבים, והחלטתי להתקין וינדוס נקי.

אם כבר מתקינים אז 8 כמובן.

עוד לא יצא לי לראות הרבה.

מה שכן לגבי הMETRO אני חייב לומר שאנשים עושים ממנו סיפור כאילו מדובר בבעיה גדולה.

לקחתי את העכבר לפינה ולחצתי מטרו, ואז לחצתי DESKTOP.

הכל מגיב מהר וחלק.

ואז לחצתי כפתור וינדוס.

כן כן, הכפתור הזה במקלדת עם הסמל של וינדוס.

ולחצתי שוב, ושוב, ושוב, ושוב.

METRO, DESKTOP, METRO, DESKTOP, METRO, DESKTOP

וחשבתי לעצמי: בואנה זה לא פחות נוח מהממשק הקודם, אולי אפילו יותר.

אבל בכל זאת מה עם כל האנשים שרגילים להגיע לתוכניות בעזרת החיפוש של הSTART.

ואז ניסיתי קומבינציות של כפתור וינדוס עם אותיות.

וWOW

וינדוס+Q נראה נהדר.

גם וינדוס+X שימושי.

וינדוס+C ווינדוס+I לא יודע עדיין למה אני ירצה להגיע לשם מהר, אך עכשיו אני יודע שאפשר גם מבלי להיכנס לMETRO.

בחיי שרוב המתלוננים על המטרו פשוט חמורים שלא מסוגלים ליצור הרגלים חדשים ולקבל שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נסיתי , לא זה לא זה בנתיים ..קשה להיתרגל , גם אחרי שבועיים שבערך התרגלתי , עדיין זה מעצבן שאין כפתור START !!!!!!!! :pissed:

אתה מוצא את עצמך מחפש משהו ומסתבך שעה , נכנס למקומות שאתה לא אמור להיכנס ואי אפשר לצאת זה גורם לך לחזור לאותו מקום שוב ושוב .. או שצריך עם העכבר להקפיץ את הצד הימני שיקפוץ החלון הצידי ..

הנגן מטומטם - אי אפשר לצאת ממנו , לא זוכר אם הצלחתי לטעון תיקית מוסיקה אחרת או לחפש תיקיה .. (משהו שגם לא הלך בקלות)

חלון ה STORE עוד דבר מיותר .. ואה כן , המצגת שם מעצבנת משהו מטריף !

ואיפה לעזא !! שמו את כפתור הכיבוי !!

בקיצור מערכת מזורגגת בלי טאצ' !!! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני כשלחצתי בפינה השניה הגעתי שוב ושוב לנגן המוזיקה של המטרו ולא הבנתי בדיוק מה קורה פה.

ואז עצרתי רגע ובדקתי מה קורה.

והבנתי שבפינה אחת מוביל למטרו, בפינה שניה מוביל לאפליקצית המטרו האחרונה שהייתי בה, ואם אני מוביל את העכבר לפינה(לא משנה איזה) ואז מזיז למרכז הוא מראה לי את כל האפליקציות הפתוחות של המטרו, משם אני יכול לגשת או לסגור אותם, או לנעוץ אותם בחלוקה יחד עם הDESKTOP.

את כל הדברים במטרו אפשר להעיף ולקסטם.

זה בעצם חלון START עם לינקים וגאדג'טים לאפליקציות ויעדים מכל הסוגים.

אני חצי שעה עם המטרו וכבר התרגלתי והבנתי יותר ממך.

למה?

כי נתתי לזה צ'אנס אמיתי, והגעתי מגישה חיובית בציפיה לקבל משהו שתוכנן היטב להיות נוח.

נוח לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקנתי את 8 על מספר מחשבים עם חומרה שונה , ובאחד המחשבים הייתה בעיה עם הדיסק קשיח שהוצג בערך 100 גיגה פחות ממה שהיה אמור להיות (כנראה דרש פירמוט חדש של הכונן או תיקון ידני בווינדוס 7) 8 זיהה את התקלה אוטומטית ועשה תיקון לבד (עלה מסך שבו היה שרום שמתבצע תיקון בדיסק קשיח ואז המחשב הופעל מחדש).

אני נדהמתי שראיתי את זה , מכיוון שזה לא קיים באף מערכת שאני מכיר.

הווינדוס עולה הרבה יותר מהר , עובד יותר מהר , יותר בטוח ואפילו יותר יציב.

להגיד שמיקרופסופט עבדו על הווינדוס הזה שבוע זה שטויות , ואני ניסיתי גירסאות מוקדמות של המערכת והיו בהן בעיות שתוקנו.

המערכת הזאת טובה בכל מובן מווינדוס 7 , ורק אנשים שיש להם בעיה להתרגל לדברים חדשים לא יאהבו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבמקום כל הדיבורים, אולי כדאי להפוך את הדיון הזה(או לפתוח חדש) ל"אילו שיפורים טובים יש בוינדוס 8 שאין בגרסאות קודמות?"

והנה אחד נחמד(באדיבות גוגל):

windows8-file-copy%25255B3%25255D.png?imgmax=800

לכל העתקה נפתח חלון שמראה גראף מהירות.

העתקות נוספות המתבצעות באותו הזמן מצטרפות לאותו חלון, ואפשר לעצור ולהמשיך כל אחת מהן.

הייתי רוצה את האופציה להגדיר שפעולות העתקה(ידניות ע"י המשתמש) שמיועדות לאותו כונן יעשו בסדר לינארי ולא במקביל(דבר שמאיט את התהליך ומוביל לפרגמנטציה שפוגעת בביצועים).

אבל בנתיים זה מה יש, וזה יותר טוב מהוינדוס 7 וקודמיו.

אהבתי גם את המטרופליקציה של מזג האוויר.

Windows-8-Weather.jpg

screenshot-22.png

אני יודע שיש לא מעט למזג אוויר שאפשר להפעיל על כל וינדוס.

אבל עדיין זאת שמגיעה עם ה8 טובה מאוד, משתלבת יפה, וניתנת לקיסטום.

הTASK MANAGER יותר מסודר, צבעוני, נעים לעיניים, נוח לעבודה, ומשודרג באופציות.

Windows%208%20Task%20Manager%20Heat%20Map.png

task-manager-windows-8-c-drive.png

app-history-task-manager-windows-8.png

יש עוד דברים כמובן.

בדיוק כמו כל גרסת חדשה, גם הוינדוס 8 מביא איתו שלל של שיפורים(חלקם גדולים, חלקים קטנים, חלקם ויזואלים, חלקם פונקציונלים, חלקם נראים לעין, חלקם מאחורי הקלעים).

האם הם שווים שדרוג? תלוי למי.

האם וינדוס 8 יותר טוב? כמו כל גירסה חדשה של וינדוס(חוץ מפשלות נדירות או חבלי לידה שהיו לכמה מערכות בעבר) התשובה היא כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...