קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה! - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה!

tmpusr

אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.  

1221 הצבעות

1. 1. אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.

• GTX670 - כרטיס בודד
    • GTX670 - שני כרטיסים
      0
    • HD7970 - כרטיס בודד
    • HD7970 - שני כרטיסים

Recommended Posts

• תגובות 319
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיין לא סגור, אבל אני מקווה שנוכל לסגור את הקניה כך שכל אחד יוכל לבחור מה שהוא רוצה מבין שני הדגמים - ממילא בסוף הכסף הולך לאותו כיס, נכון? :lol:

בקרוב נעדכן... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא סגור, אבל אני מקווה שנוכל לסגור את הקניה כך שכל אחד יוכל לבחור מה שהוא רוצה מבין שני הדגמים - ממילא בסוף הכסף הולך לאותו כיס, נכון? :lol:

בקרוב נעדכן... :xyxthumbs:

ישר כוח! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שלא רק המחיר עומד לנגד עינינו בקניה הזו אלא גם שיקולים מקצועיים וצרכניים אחרים שמאחריותנו לתת אליהם את הדעת בקניה שמתבצעת תחת קורת הגג שלנו:

1. איכות הדגם המדוייק - ביקורות, PCB, , רעש, ביצועים.

2. ספק, יבואן, אחריות ושירות - יש לא מעט אפשרויות ולא כולן זהות (בנדא, מור לוי, CDlog, ח.י., איסטרוניקס, יבוא מקביל ועוד). אני מציע לכולם לברר מעט בפורום ולגגל בעניין כדי לקבל מושג על ההבדלים ביניהם. אחריות ושירות טוב אחרי הקניה שווים לרוב הפרש של כמה שקלים...

3. ככל הנראה נעדיף גרסת RETAIL מלאה שמבטיחה מצב חדש ומקסימום אחריות יבואן רשמי ו/או יצרן (אלא אם יהיה הבדל מחירים מהותי ומדובר בדיוק באותו מוצר באותו מצב).

זהו בינתיים...

אני מבקש לא לפתח דיון על זה פה - תפתחו דיון בפורום המתאים אם יש לכם שאלות כלליות בנושאים הנ"ל (יבואנים, חנויות, דגמים, OEM מול RETAIL, שירות RMA וכדומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...