קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה! - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה!

tmpusr

אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.  

1221 הצבעות

1. 1. אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.

• GTX670 - כרטיס בודד
    • GTX670 - שני כרטיסים
      0
    • HD7970 - כרטיס בודד
    • HD7970 - שני כרטיסים

Recommended Posts

אתה מתכוון להודעה הזאת.

הוא אמר במפורש - כשיהיה רלוונטי הוא יעדכו את הפרטים.

אני מצביע גם עבור עוד שני חברים שלי שגם הם רוצים לעשות עם שלושה כרטיסים אבל הם לא משתמשים רשומים באתר.

כלומר, אפשר לרשום אותי על 9 כרטיסים!

אם זה לא יהיה אחת הגירסאות של החברות שציינתי אני והחברים שלי בחוץ. :nixweiss:

1. שירשמו וזהו - מה הסיפור הגדול? 40 שניות בדיוק.

2. כבר אמרתי - בתנאים כאלה אל תירשם, אני מעדיף נתוני אמת ולא חלומות באספמיה.

כבר הבהרתי כמה פעמים כמה חשוב שלא תהיו כל כך "קשים" כדי שהמכירה תצליח. לשיקולכם.

הודעות לא רלוונטיות נמחקו - אני מבקש לשמור על נושא הדיון. יש פורום יעודי לדיונים טכניים וביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. שירשמו וזהו - מה הסיפור הגדול? 40 שניות בדיוק.

כבר אמרתי - בתנאים כאלה אל תירשם, אני מעדיף נתוני אמת ולא חלומות באספמיה.

כבר הבהרתי 3 פעמים כמה חשוב שלא תהיו כל כך "קשים" כדי שהמכירה תצליח.

הם לא רוצים לפתוח יוזר כדי להשתמש בו לצורך הדיון הזה בלבד. גם אני לא מבין את זה, אבל לך תכריח מישהו לעשות משהו שהוא לא מוצא בו היגיון.

אני לא חושב שאני קשה. רוב כרטיסי המסך בארץ הם של החברות האלה ולכן גם הסיכוי שתסגרו עיסקה על אחד מהדגמים האלה הוא גבוה. גם ציינתי במפורש שאני גמיש במחיר ואני חושב שלמען כולם, יהיה עדיף להשקיע עוד 150 ש"ח עבור כרטיס של חברה רצינית. גם ככה ההנחה הזו מאוד משמעותית ביחס למחיר השוק.

אני פשוט לא רוצה להישאר בסוף עם כרטיס של יצרן קטן ולא מוכר כי כבר נכוויתי מזה בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסקר המקדים נרשמו ל~140 כרטיסים!

פה, כשצריך להיות רציניים, הצביעו עד כה בקושי 30 איש ואני מניח שעוד פחות מזה נרשמו "רשמית" בהודעה פרטית. :nono:

מה נהיה חברה? אתם לא רציניים! :nixweiss:

אם אתם רוצים קניה קבוצתית אתם צריכים קודם כל להיכנס אליה - זה לא יעבוד מעצמו!

אתם רואים שהמספרים מביאים תוצאות וזו רק ההתחלה. כדי שנגיע לעיסקה טובה לשני הצדדים חייבים את המאסות אז אל תהיו כל כך בררנים.

בסופו של דבר ההבדלים בין כל הכרטיסים/דגמים האלה ממש לא תהומיים אז אל תיתפסו לקטנות ותפילו את כל העיסקה. חבל!

זו שעת המבחן שלנו כקהילה וירטואלית וקבוצת אינטרס צרכני.

אני מבטיח לכם שננסה למצוא את הדיל הכדאי והמשתלם ביותר, בין אם זה כרטיס בסיסי במחיר הכי זול שנצליח ובין אם מדובר בדגם איכותי יותר במחיר לא גבוה בהרבה.

אל תתחילו להתמקח איתנו על גבי הת'רד או לשפוך כאן מבחני ביצועים - פשוט כי זה לא רלוונטי ממש לעניין.

אי אפשר לרצות כל אחד ואחד ב-100% ועדיף שכל אחד יתגמש ממש טיפה בשביל להצליח לקבל עיסקה משתלמת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודו לי אם זה ייצא לפועל.

אפתח אשכול מסודר והדיון הזה ישאר למי שרוצה ויצליח להשיג מחיר טוב ל7970.

אל תפתח ת'רד נפרד - אנחנו סתם ונאבד מומנטום.

בוא ננהל הכל במקום אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלתי הודעה מIQPC :yelclap:

שלום !

יש לי ממש בשורות משמחות.

מחירי יעד –

SAPPHIRE 7970 – 1800 ₪ כולל מע"מ.

GIGABYTE GTX 670 WINDFORCE – 1820 ₪ כולל מע"מ.

הכרטיסים הנ"ל מגיעים מיבואן בשם "מור לוי" שידוע בתודעת השירות הגבוהה שלו.

צפה למחיר עוד יותר תחרותי של . מדובר ביבואן בשם "אמטרוניקס" שגם ידוע בטיב השירות שלו.

אחרי הרבה זמן ש – IQPC לא היו פעילים בפורום החלטנו לקבל החלטה ולעזור לקדם אינטרסים של משתמשי HWZONE.

קצת כנות ודברים שחשוב להגיד :

IQPC מאמינים בצדק חברתי ובכוח של היחיד וקבוצה להשפיע.

IQPC מאמינה בשקיפות.

IQPC מאמינה בשוויון הזדמנויות לכל העסקים.

IQPC מאמינה בחדשנות ובפתרונות יצירתיים.

IQPC הינה חברת המשלבת וותק של 26 שנה בשוק המחשבים עם כוח אדם צעיר מקצועי ומיומן.

IQPC הינה החברה המשלבת בין התחום העסקי לפרטי. כיום אנחנו נותנים תמיכה ושירות עשרות של גורמים עסקיים.

IQPC מאמינה שבתור בני אדם אנחנו עושים טעויות, אך אנחנו רואים במעלה הראשונה - ללמוד מטעויות כדי להתקדם.

IQPC רואה כשליחות להיות גורם שירות אמין, מקצועי, ואיכותי ומהווה בית בטוח לאוהבי המחשבים.

אגב, פתחנו FACEBOOK. אני חייב להגיד שלצערי הוא עדיין לא שלם כמו שאנחנו רוצים.

נשמח לקבל כל הערה והארה.

תודה ולילה טוב "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסקר המקדים נרשמו ל~140 כרטיסים!

פה, כשצריך להיות רציניים, הצביעו עד כה בקושי 30 איש ואני מניח שעוד פחות מזה נרשמו "רשמית" בהודעה פרטית. :nono:

מה נהיה חברה? אתם לא רציניים! :nixweiss:

אם אתם רוצים קניה קבוצתית אתם צריכים קודם כל להיכנס אליה - זה לא יעבוד מעצמו!

כנראה הרבה מחכים לראות את המחיר הסופי ואת הדגם. מה לעשות יש שיקולים אחרים גם. אני לא מתכוון להתחייב כדי בסוף לקנות ב 1800שח. עדיף כבר לקנות מחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1800 ל7970 זה אומנם יותר זול ... אבל מאכזב,

מקווה שנקבל הצעות יותר טובות

(אני מזכיר אני רוצה 7970 אבל אם תהיה קניה רק ל 670 אני עדיין בפנים)

בתקווה למחיר יותר אטרקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS מחשבים לא מחפשת כל דרך אפשרית לפרסם עצמה ומאמינה כי בשלב זה קהילת המחשבים כבר מכירה אותה היטב

אנחנו מציעים20 ש"ח מהמחיר הנמוך ביותר שראינו עד כה, משמע 1780 ש"ח ל-HD7970 ו-1800 ש"ח ל-GTX670.

אצלינו זה לא מוגבל לתשלום אחד ולתוספת לכל תשלום נוסף, אלא עד 4 תשלומים ללא שום תוספת ריבית.

שירות שליחויות עד הבית של UPS - חינם. איסוף במקרה של תקלה - חינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני שמח להודיע לכם שישנו ספק המוכן למכור 670 במחיר של 1600 ש"ח.

כרגע לא ידוע על הדגם או מספר היחידות הדרוש.

במידה וייצא לפועל תדעו הכל :)

בנוגע ל7970, אני עדיין מנסה לבדוק.

TMS מחשבים לא מחפשת כל דרך אפשרית לפרסם עצמה ומאמינה כי בשלב זה קהילת המחשבים כבר מכירה אותה היטב

אנחנו מציעים20 ש"ח מהמחיר הנמוך ביותר שראינו עד כה, משמע 1780 ש"ח ל-HD7970 ו-1800 ש"ח ל-GTX670.

אצלינו זה לא מוגבל לתשלום אחד ולתוספת לכל תשלום נוסף, אלא עד 4 תשלומים ללא שום תוספת ריבית.

שירות שליחויות עד הבית של UPS - חינם. איסוף במקרה של תקלה - חינם

במידה ותהיה הצעה מתחת ל-1600 ש"ח אתם תתחרו בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...