קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה! - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה!

tmpusr

אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.  

1221 הצבעות

1. 1. אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.

• GTX670 - כרטיס בודד
    • GTX670 - שני כרטיסים
      0
    • HD7970 - כרטיס בודד
    • HD7970 - שני כרטיסים

Recommended Posts

אם באמת הייתה הצעה קונקרטית כזאת אני מאמין שכבר היו מציגים מאיפה היא, מהם תנאי התשלום ובאיזה מוצרים מדובר אבל כנראה שמדובר באמרת שווא לצורך עוררות התחרות. עד כה הוצעה הצעה אחת אמיתית ובזאת כמו שציינתי אין לנו בעיה להתחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראו חברים יקרים - אני מאוד מתאפק לא להתחיל למחוק כאן הודעות אז אנא התנהגו בהתאם לכללים שהונחו בהתחלה.

אני מבקש שוב:

* לא לנהל מו"מ על גבי הת'רד, כולל ניתוחי שוק, ספקולציות ואגדות אורבניות.

* לא לנסות "לדחוף" את המכירה או להפיל אותה כי אתם חושבים שאתם יודעים יותר טוב מכולם איך לנהל אותה ומה צריך לעשות.

לא ע"י הודעות "מחיר מעולה - יותר מזה אי אפשר לרדת יא דפוקים" או "חרא של מחיר נתתם יא גנבים, דפקתם אותנו".

בשביל זה יש מנהל מכירה שגם עומד איתי בקשר ואנחנו לא נוציא לפועל את המכירה בתנאים שיראו לנו לא משתלמים.

האמינו לנו שיש לנו כנראה לא פחות ידע בתנאי השוק ומה כדאי ומומלץ.

כבר יש הצעות לא רעות ובכיוון ויש עוד בדרך. :xyxthumbs:

אם המכירות הקודמות משקפות משהו, ברגע שנציג את הדגמים והמחירים הסופיים לפעמים גם צצות הצעות חדשות משחקנים נוספים.

אבל, וזה אבל גדול, חוסר ההיענות שלכם בהרשמה בשורה התחתונה מפיל את הקניה לכולם.

מרוב חשש לשלם עוד כמה שקלים בשביל קניה בארץ מחנות איכותית, אחריות ודגם טוב כל הקניה הזו תיפול ותישארו עם הז..ן ביד.

זה בוודאי לא אומר שנסכים למחירים גבוהים משמעותית מהקווים המנחים שלנו (זוכרים? 15-25% הנחה מהמחיר הנמוך ביותר ב-ZAP בתלות בדגם ובכמות המשתתפים או מחיר ממוצע באמאזון כמדד למחיר יעד) אבל ללא ההיענות שלכם לנו אין כוח מיקוח וליבואנים/חנויות אין מוטיבציה להביא סטוק ולתת מחיר.

זה לא ילך בשיטת ה"בונקר" בלי קצת לתת בנו אמון.

לפני תום המכירה נציג את ההצעות הטובות ביותר ואם יהיה קונצנזוס שהן לא טובות דיין פשוט לא נוציא לפועל את המכירה ולא תשלמו שקל.

מי שמכיר אותי וקרא את הודעותי בפורום יודע היטב שאני לא תומך בקניה בכל מחיר - רק אם זה באמת משתלם.

בינינו - במקרה הכי גרוע בו הקניה יצאה לפועל ויקר לכם מדי, כולה תשלמו איזה ~100 ש"ח יותר, בקושי 6%. קצת פרופורציות בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת הייתה הצעה קונקרטית כזאת אני מאמין שכבר היו מציגים מאיפה היא, מהם תנאי התשלום ובאיזה מוצרים מדובר אבל כנראה שמדובר באמרת שווא לצורך עוררות התחרות. עד כה הוצעה הצעה אחת אמיתית ובזאת כמו שציינתי אין לנו בעיה להתחרות

^

זה לא סתם, האמן לי. המחיר/מלאי עוד לא 100% סגור אבל זה בהחלט על הפרק.

ובנוסף:

צפה למחיר עוד יותר תחרותי של ZOTAC

אתה מכיר אותי כבר די טוב מהפורום אני מאמין ובדיוק כפי שאני לא מוכן לנפח את הסקרים פה במספרים פיקטיביים כדי ליצור מצג שווא אני לא אסכים שיעלו פה סתם הצעות פיקטיביות מונפצות רק כדי "להעיר את התחרות".

פה נכנס גם הצד השני של המטבע מההודעה הקודמת שלי - הרבה מאוד רוצים להיכנס לקניה אבל לא בסף הנוכחי ולכן ההיענות נמוכה למרות פוטנציאל גדול פי כמה. אני מאמין שאם תלכו לקראתנו כמו שאני מבקש מהחבר'ה פה "ללכת לקראתכם" בסוף כולם ירוויחו.

אנחנו נקבל מחיר קרוב יותר ליעד ואתם תקבלו פי כמה קונים.

כפי שביקשתי, בוא נמשיך דיונים כאלה בפרטי - כשיהיה משהו קונקרטי נעלה את כל הפרטים ולא נסתיר דבר.

לגבי הצעות ואפשרויות נוספות דבר עם מנהל המכירה בפרטי - הצעתי לו עוד כל מיני רעיונות שיאפשרו הוזלה נוספת אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחירים יהיו בסביבות מה שבאמת רצינו אני קונה 2x7970 בטוח, עם אחריות של 3 שנים ושליחות עד הבית חינם משתלם, זה כרטיסים שיחזיקו 3 שנים לפחות עם כל המשחקים.

תזרזו את זה כמה שאפשר, תקבעו משהו שיגיע המילה האחרונה וההצעה הכי טובה, אנחנו יושבים ומחכים, אבל מה צריך לעשות בשביל לזרז את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעה הייתה מבנדא.

בכ"מ מדובר באי הבנה מבחינת המע"מ(למרות שביקשתי עם מע"מ).

אגב אתה אמרת:

Sapphire 7970 - יכול להיות עם גרסת DUAL-X - 1927 ש"ח.

IQPC מאשרים שזה הדגם: http://shop.amd.com/uk/All/Detail/GraphicCard/11197-11-40G?SearchTerms=7970%20sapphire

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אנחנו מחכים בנתיים ? כלומר הכרטיסים נמכרים בחנויות בסביבות ה 2,300+ ל 7970 ו 2,200 ל 670 - להכי זולים מביניהם.

בחו"ל מן הסתם יורד 400-600 ש"ח.

האם לחנויות בישראל כל כך קשה לרדת למחיר של חו"ל ולמכור 100 כאלו בבת אחת ?

הכוונה שלכם למכור - הכוונה שלנו לקנות' בכל מקרה זה לא מוצרים כחול לבן xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS מחשבים לא מחפשת כל דרך אפשרית לפרסם עצמה ומאמינה כי בשלב זה קהילת המחשבים כבר מכירה אותה היטב

אנחנו מציעים20 ש"ח מהמחיר הנמוך ביותר שראינו עד כה, משמע 1780 ש"ח ל-HD7970 ו-1800 ש"ח ל-GTX670.

אצלינו זה לא מוגבל לתשלום אחד ולתוספת לכל תשלום נוסף, אלא עד 4 תשלומים ללא שום תוספת ריבית.

שירות שליחויות עד הבית של UPS - חינם. איסוף במקרה של תקלה - חינם

כמה אחריות אתם נותנים לכרטיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אנחנו מחכים בנתיים ? כלומר הכרטיסים נמכרים בחנויות בסביבות ה 2,300+ ל 7970 ו 2,200 ל 670 - להכי זולים מביניהם.

בחו"ל מן הסתם יורד 400-600 ש"ח.

האם לחנויות בישראל כל כך קשה לרדת למחיר של חו"ל ולמכור 100 כאלו בבת אחת ?

הכוונה שלכם למכור - הכוונה שלנו לקנות' בכל מקרה זה לא מוצרים כחול לבן xD

הבעיה היא שנכון לעכשיו יש רק 38 הצבעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אחזור על עצמי שוב ושוב - בלי היענות לא נקבל מחיר ופשוט לא נקיים מכירה במחיר לא משתלם.

זה בידיים שלכם.

אל תתבכיינו אחר כך "אני מאוכזב מהמחיר" ו"אבל הבטחתם.."

אני אומר לכם בוודאות שיש לנו הזדמנות מצויינת לעשות קניה מוצלחת ומשתלמת, אבל לא ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...