קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה! - עמוד 16 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה!

tmpusr

אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.  

1221 הצבעות

1. 1. אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.

• GTX670 - כרטיס בודד
    • GTX670 - שני כרטיסים
      0
    • HD7970 - כרטיס בודד
    • HD7970 - שני כרטיסים

Recommended Posts

גם אני קיבלתי רגיל לא dual X ואין חבילת משחקים ממש מעצבן - קיריל אם אתם לא יודעים להבדיל בין dual x לגרסת סטוק אל תתחייבו לפחות

כמובן, בדיוק המזל שלי. אמרו DualX ושלחו רגיל, וגם אין משחקים, נהדר. אחלה סופ"ש סידרו לי.

אני רואה שהם פתוחים היום מ-10:00. נקווה שיוכלו לסדר משהו עוד היום :'(

קיריל - מה הקטע עם דגמי הסטוק? התחייבת חד משמעית על DUAL-X אחרת 90% לא היו קונים אצלכם! :nono:

אני מציע לכולם לעצור את ההזמנות ב-TMS עד שהעניין יתברר - מקווה שזו רק אי הבנה ולא "שיטת מצליח"!

מזה בדיוק חששתי כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=551059.msg4702440#msg4702440

"...

^

קיריל - את זה כתבת לי אתמול ב-12 בצהריים, לא בלילה:

7970 - אין התחייבות ל - DUALX - יש כרטיסים שמגיעים עם יש בלי.

...

אני הולך למקרה הגרוע

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1157&lid=1&pid=1443&leg=0

אני בטוח שלא השתנה משהו דרסטי במחסנים שלכם ב-24 שעות האחרונות.

ושוב ב-18:00 כתבת:

לא יכול להתחחיב לסוג הקירור

בכל מקרה, אני לוקח את המילה שלך בעניין אבל אני חייב להגיש שלא הכי נוח לי עם זה אישית.

בוא נמשיך את הדיון בה"פ אם צריך, אלא אם יש עוד פרטים או עדכונים של הרגע האחרון.

..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ אני מציע לך לבדוק את הדברים שלך^ . כל לקוח שבטעות קיבל גרסה רגילה כבא דיברתי איתו התנצלנו וקבענו החלפה.

זה בדיוק מה שאני עושה! לפי עצתך - אני בודק לפני שאני נותן לזה להימשך!

לקחתי את המילה שלך בעניין למרות החששות שלי והמציאות טפחה על פני וזה מה שמעצבן - מהתשובות שלכם ברור שגם לא היה מצב של אי הבנה אלא סתם רשלנות בעמידה במה שהבטחת.

אני לא מבין איך דבר כזה קורה אחרי שהעניין עלה כמה וכמה פעמים גם בינינו וגם בפורום והיה ברור כשמש שמדובר ב-deal breaker וההתחייבות על הדגם מאוד חשובה לרוב הקונים.

קיריל - אני לא מכיר אותך או מישהו ב-TMS ולכן אני לא יכול לחרוץ דעה לא לטובה ולא לרעה אבל מקרים כאלה נראים לי בדיוק "שיטת מצליח"...

"מקסימום נבטיח לקונים כרטיס עם DUAL X, נשלח להם סטוק אם בדיוק לא יהיה לנו DUAL X ומקסימום אם מישהו יתלונן נתנצל יפה ואחרי כמה ימים נחליף לו כשיהיה לנו. הרי לא כולם יתעקשו - אין מה להפסיד! ברגע שהם קיבלו את הסטוק לידיים הם הרי לא יבטלו וילכו לקנות במקום אחר אלא יחכו להחלפה. הם לקוחות שבויים"

אי הנכונות הברורה להתחייב עד שלב מאוד מאוחר בקניה והתירוצים הקלושים והלא רציניים בעניין רק חיזקו את החששות שלי.

אפשר לתת לכם להנות מהספק ולטעון שאלו טעויות תמימות לגמרי ואני מניח שהייתי נוטה להאמין לזה אם לא היו כאלה סימנים מקדימים.

אני עדיין מאוד מקווה שבאמת מדובר בטעות בתום לב ושהעניין ושהוא יטופל במהרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לא היה להם מלאי כזה גדול של dual x, הרי הם לא יחזיקו 30-40 בארץ,

מקסימום 10 בלחץ מפוזרים בסניפים, שלחו סטוק כדי להרוויח זמן עד שיגיע המשלוח ולקחו

ריזיקה שיש אנשים שישלימו עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות.^ הוצאתי 15 כרטיסים ראשונים - עברתי כל כרטיס וכרטיס ובדקתי של הם DUAL-X. אף אחד אחד בחנות לא מודע לקנית קבוצתית לתנאים וכ"ו.... יודעים של זה 7970/670. כנראה כמה כרטיסים אחרי 15 הראשונים הגיעו עם רגיל.

אין פה שום נסיום לעשות שיטת מצליח שאתה מדבר עליה. בוא נשמור את הדברים בפרופורציות. שום סליחה עם שתי הלקוחות של קיבלו בטעות כרטיס עם רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסימום 10 בלחץ מפוזרים בסניפים, שלחו סטוק כדי להרוויח זמן עד שיגיע המשלוח ולקחו

דעה שלך חסרת כל הגיון בריא. ושלוח שליח 4 פעמים? יצא טעות - איתכם הסליחה. ביום שני כל מי שיקבל בטעות כרטיס עם רגיל יקבל כרטיס עם DUAL-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק ניחוש אבל לא מופרך לחלוטין...

גם אם זה לא המצב פה, אני מכיר אישית המון מקרים כאלה וזו טקטיקת מכירות ידועה, מוכרת ומכוערת. :bash:

אתה מדבר שטויות....

אין פה שום נסיום לעשות שיטת מצליח שאתה מדבר עליה. בוא נשמור את הדברים בפרופורציות.

אני מאוד מאוד מקווה שזה אכן המצב לאשורו - שכל אחד יעשה את השיקולים שלו ויחליט לבד עם מה הוא מרגיש בנוח.

אתם ילדים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם רציניים איתי?

מדובר על 2 חנויות שידועות באיכותן ואני בספק אם אחת מהן תסכן את המוניטין שצברה ע"מ לנסות לרמות.

גונן- אתה מכיר את IQPC בעוד אני מכיר את שני החנויות והיה לי נסיון ברכישות קודמות מהן. מדובר על 2 חנויות אמינות והעדפה ממי לרכוש את הכרטיס צריכה להיות בעיקר מחיר ונוחות (איכות השירות כבר די ידועים בחנויות הנ"ל לכן זה כבר לא פרמטר). אני משוכנע שמדובר כאן על טעות והדבר יכל לקרות לכל אחד, כולל IQPC. כל עוד נוצר קשר על מי שקנה וקיבל כרטיס עם אחר והובטח לו שהייתה טעות והכרטיס יוחלף לו- אני לא רואה שום בעיה עם זה, לכן לא ממש הבנתי על מה הויכוח פה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שאתה מתבונן בPCB במשך כל היום...

בכל מקרה, כשאני ארגנתי את המכירה מול יאיר הוא ציין שהדגם הוא 11197-11-40G.

וזה מה שמור לוי מספקים לו.

אגב, הדגם הזה הוא בעל שני יצאות 8 PIN מה שיכול לתת יתרון בOC.

עברתי עכשיו באתר של על כל דגמי 7970, ואין שום כרטיס שצריך 2x8PIN.

יש חיבור אחד של 6 פינים וחיבור נוסף של 8 פינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גונן- אתה מכיר את IQPC בעוד אני מכיר את שני החנויות והיה לי נסיון ברכישות קודמות מהן. מדובר על 2 חנויות אמינות והעדפה ממי לרכוש את הכרטיס צריכה להיות בעיקר מחיר ונוחות (איכות השירות כבר די ידועים בחנויות הנ"ל לכן זה כבר לא פרמטר)

אני אישית את TMS לא מכיר כלל (ביחוד מאז החלפת הבעלות וכניסת CDLOG) ואני רוצה מאוד להאמין שאם הייתי מכיר הייתי רגוע יותר.

לא יודע להשוות את איכות השירות, המוצרים והאמינות מול IQPC, זיגזג או RSM אותם אני מכיר הרבה יותר טוב ברמה האישית.

אמנם שמעתי עליהם עד כה חוות דעת טובות לא פעם בפורום אבל לא משהו שיגרום לי לפסול על הסף כל חשד כפי שתיארתי.

לצערי זו שיטה כל כך נפוצה בארץ שצריך להיות משקל נגד לא קטן כדי לפסול את האפשרות הזו.

בכל מקרה, יצרו איתי קשר מ-TMS, הבטיחו לי שמדובר בטעות בגלל קצר בתקשורת בין ההנהלה למי שמבצע את המשלוחים וידאגו שזה לא יחזור על עצמו. אני מקווה שזה סוגר את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...