קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה! - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה!

tmpusr

אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.  

1221 הצבעות

1. 1. אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.

• GTX670 - כרטיס בודד
    • GTX670 - שני כרטיסים
      0
    • HD7970 - כרטיס בודד
    • HD7970 - שני כרטיסים

Recommended Posts

אני מצטער למחוק פה שוב ושוב הודעות אבל אתם סתם מכניסים רעש למערכת וגולשים לפאניקה מיותרת ללא כל סיבה.

את כל הפרטים הקטנים תבררו בבקשה עם החנויות, לא כאן.

כולה מדובר על 20 ש"ח לפה, 30 ש"ח לשם מתוך קניה של 1800 ש"ח - נסחפתם לחלוטין עם הלחץ המופרז!

טלפון או מייל אחד לחנות וסגרתם את הפינה, קצת סבלנות...

יש גבול לרמת הפירוט שאנחנו מסוגלים לרדת כאן וממילא אנחנו רק צינור לחנויות.

התפקיד שלנו כאן היה לייצר את הלחץ קדימה ולהשיג לכם מחיר טוב לדגמים איכותיים.

אני חושב שעשינו זאת בהצלחה לא מבוטלת ועכשיו תורכם להוכיח שיש "בשר" מאחורי הלחץ הזה.

את ה-25 ש"ח של המשלוח תסגרו בבקשה לבד ואל תשגעו אותנו - אתם ילדים גדולים! :nixweiss:

הרוב כתוב בבירור בפוסטים הרלוונטיים ובתגובות.

הנה ציטוט ממייל שקיבלתי מ-IQPC, אולי זה יעזור לכם קצת (אבל תבררו לבד כדי להיות סגורים):

3. אפשרויות משלוח :

- איסוף עצמי – ללא עלות נוספת.

- משלוח עד הבית כולל ביטוח בעלות מוזלת של 25 ₪ : אשקלון , אשדוד, גדרה , יבנה , רחובות , נס ציונה, ראשון לציון, חולון , בת ים , תל אביב.

- לשאר הארץ משלוח עד הבית כולל ביטוח בעלות של 45 ₪.

את CDLOG אני לא ממש מכיר אישית ולא יודע עליהם דבר מלבד שהם קשורים מאוד הדוק עם TMS ו-WELLCOM בדרך כזו או אחרת.

על היבואן מור לוי שמעתי דברים מצויינים מכמה אנשים בתחום - ממש לא מניסיון אישי ואין לי שום מושג מעבר לזה.

את חוות דעתי הטובה והניסיון האישי המצויין שלי עם IQPC הרוב כבר מכירים וכתבתי למה לא פעם. אחת הטובות בפורום לדעתי אך בהחלט לא היחידה.

מ-TMS עוד לא יצא לי לקנות דבר וביחוד מאז שההנהלה התחלפה שם אני באמת לא מכיר ולא יודע לומר דבר מעבר למעורבות החיובית של קיריל בכל מכירה כאן וסה"כ מחוות דעת טובות שעולות בפורום.

לגבי החנויות אני מאוד ממליץ לקרוא את חוות דעת הגולשים כאן בפורום:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=502567.0

לגבי היבואנים - תגגלו ותקראו קצת אני מאמין שתחכימו.

לי אין הרבה מה לתרום בעניין מעבר להדגיש שוב שזה לא עניין זניח כי כולנו רוצים אחריות ושירות טוב גם אחרי הקניה.

אני מבקש בזאת לסגור את הדיונים בנושאים האלה - שמרו על הודעות ענייניות בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חייב לציין שההיענות בפועל מאוד מאוד נמוכה ממה שאני מתרשם ואני באמת לא מבין למה ואיך בקושי 10% מכמות המתעניינים הראשונים רוכשים בפועל. אתם מוציאיים את עצמכם, את הפורום ואותנו די טמבלים...

למה אתם מחכים בדיוק? :nixweiss:

סתם שיגעתם אותנו ואת כולם כדי "לראות מה יהיה"? שעשוע?

ב-IQPC אפשר לגשת עכשיו, לעשות LIKE ולקנות את הכרטיס. זהו. לא צריך לחכות לכלום.

ב-TMS רק לשלוח לי ה"פ וברגע שנגיע (אם נגיע) למיכסה שהם ביקשו נעיף גם את זה קדימה.

יאללה, תהיו קצת רציניים, לפחות כמו שציפיתם שאנחנו והחנויות נהיה ביחס לבקשות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהזדמנות הזו אני רוצה להודות גם לקיריל מ-TMS וליאיר ובועז מ-IQPC שבהחלט נרתמו לעניין וגם בעזרתם היבואנים הלכו לקראתנו.

תודה על שיתוף הפעולה ואני מקווה שזה בהחלט לא האחרון (7870/660ti ב~1200 ש"ח מישהו :lol: )!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלתם מחיר מעולה:

MICDA.png?1?4036

ה7970 עלה ל400$ + עוד קצת כסף במשלוח כי החבילה טיפה גדולה יותר ושוקלת בערך 600 גרם יותר.

שים לב זה רק אם אתה קונה בעצמך!

אם אתה קונה דרך BUY2 זה 1960 ל670 ויותר מ2K ל7970.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אגב, זה הקבוצתית הראשונה שהצלחנו לקבל הנחה משמעותית.

אתם יכולים לחפש את האשכול של YAIRZ על 670.

וגם הקבוצתית של ה660 פה עם הנחה של פחות מ100 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

וזה עוד בלי אחריות...

הסיבה למחיר המקורי של איזור ה-1600 היה GTX670 פשוט והכי בסיסי של אני חושב שהיה נמכר ב-320$ לזמן מה באמאזון.

זה גם שיקף את ההנחה המקסימלית לדגם הפשוט ביותר שהיה זמין לרכישה באותו זמן.

אני חושב שציפיה לקבל את המחיר הנמוך ביותר באמאזון עם אחריות יבואן רשמי בארץ מחנות רצינית זה נחמד אבל האחרונים שווים תוספת קטנה אם צריך וודאי כשמדובר בכרטיס איכותי יותר עם טוב ומוצלח.

ה-7970 בכלל במחיר מעולה לגרסה מאוד מוצלחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

האם יש אפשרות לקבל את הגירסא ללא ה-OC וה-Dual-X ?

אני מעדיף שמוציא את החום החוצה מהמארז ישירות ולא את הגירסא שאתם מראים כאן.

זה קריטי במיוחד במקרה שמחברים תצורת CF ואז המאווררים נחנקים מהכרטיס הצמוד. (לצערי מניסיון)

גם מבחינת חיבורים יש עדיפות לגירסא הרגילה.

למיטב הבנתי גם ה-OC זה פונקציה שאפשר להפעיל על הכרטיס הרגיל באותה הצורה שאפשר על הכרטיס המומהר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...