קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה! - עמוד 14 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה!

tmpusr

אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.  

1221 הצבעות

1. 1. אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.

• GTX670 - כרטיס בודד
    • GTX670 - שני כרטיסים
      0
    • HD7970 - כרטיס בודד
    • HD7970 - שני כרטיסים

Recommended Posts

עידכונים מהשטח:

לגבי IQPC

ההיענות סוף סוף תופסת הילוך והמלאי הנוכחי שלהם כמעט נגמר.

היבואן (מור לוי) מארגן משלוח נוסף של כרטיסים זהים (HD7970 DUAL X) שיגיע ככל הנראה תוך 7-10 ימים... עדיין מנסים לקצר.

כל חבר פורום שיזמין מ-IQPC יקבל כרטיס - אל דאגה.

כפיצוי על העיכוב הקל IQPC הסכימו לבקשתנו ומציעים הנחה נוספת של ~40 ש"ח לכל מי שנאלץ לחכות לכרטיס (1760 ש"ח). :xyxthumbs:

מי שגם ממתין וגם ישדרג בסכום של 2500 ש"ח ומעלה יקבל את הכרטיס ב-1700 ש"ח בלבד!

שימו לב טוב - כדי לקבל את הפיצוי הזה אני חייב לתת ל-IQPC אומדן כללי כמה כרטיסים להזמין בסיבוב הזה.

אני מבקש מכל מי שמעוניין לקנות בתנאים האלה מ-IQPC לשלוח לי ה"פ ברורה עד יום שישי בלילה.

לגבי TMS

גם כאן העניינים מתחילים לצבור מומנטום - קיריל ביטל את התנאי המוקדם של 30 רכשים וביום א' אני אעביר לו רשימה סופית של כל הרוכשים.

הרשימה תפורסם ביום א' בבוקר וב-12:00 תועבר לקיריל. מאותו רגע היא מחייבת אז שימו לב היטב.

יש לכם עד יום שבת בלילה להירשם או להתחרט.

כרגע נרשמו אצלי ב~14 איש אם אני לא טועה, כמעט כולם ל-HD7970. אי אפשר להאמין לסקרים...

איזה יופי של קניה... אחת הטובות שהיו כאן אני חושב (אולי חוץ מה- אבל שם דובר בסכומים הרבה הרבה יותר נמוכים). :xyxthumbs:

מקווה שזה סימן חיובי לבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במהלך השבוע הבא אני נוסע לנתניה להזמין מ TMS מחשב חדש, עם 670GTX, אם אפשר עדיין להכנס לרשימה אשמח.

כך או כך אני שבוע הבא רוכש שם את המחשב עם הכ.מ במפרט השאלה אם זה בסדר איתכם.

והאם זה סופי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים - אני מבין לליבכם אבל זה פשוט לא קשור לדיון :nono:

בירורים פרטניים/אישיים תעשו מול החנות ישירות ולדיונים טכניים יש פורום "כרטיסי מסך" עם דיון יעודי לקניה הזו (חפשו אחורה בדיון - יש לינק).

הודעות לא רלוונטיות נמחקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי גם אני אקנה איזה כרטיס? צריך לחשוב על זה (ומה לעשות עם ה-GTX480 שלי).

אבל לא ממש הבנתי משהו כל פעם מופיע מחיר אחר- תוכל (תוכלו) לסדר את זה קצת?

כאילו לפי מה שהבנתי, IQPC מציעה מחיר זול יותר למי שרוצה לרכוש מערכת מחשב שלמה, ו-TMS מחיר זול יותר למי שרוצה רק לרכוש כרטיס בודד? אשמח אם תוכל/תוכלו לשפוך אור על העניין, כי לא ממש הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לשים רשימה בעמוד הראשון של הדיון? זה יעודד עוד אנשים להצטרף, וגם יתן יותר זמן לזהות טעויות אם היו (במיוחד לאנשים שמתכוונים להתעורר מאוחר ביום ראשון) :)

לא צריך את כל הפרטים, רק כינוי ומספר כרטיסים מוזמן.

בהנחה שזו לא טרחה גדולה מדי כמובן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון ההצעות #3

נכון ל-02.01.2013 בשעה 23:30

כל החסמים, הרשימות והתנאים בוטלו, המחיר ירד עוד יותר ולכם נשאר רק לקנות ולהנות

פרטים מלאים בפוסט הראשון: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=551059.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...