AOpen H700 עדכון -הרכבת הלופ חלקית .08/06/13 ע"מ 16 - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AOpen H700 עדכון -הרכבת הלופ חלקית .08/06/13 ע"מ 16

Bug2000

Recommended Posts

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^ Big time

:silly::xyxthumbs:

בהצלחה, נראה כמו פרוייקט שלא נגמר, אה? ;)

אבל 680 אחד?! :nono: ;D

והאם אני רואה נכון? זה Supreme HF? מהיכן ובאיזה מחיר? ״נוזפים״ פה עליי שסופרימסי לא יתאים לבלוק של הכרטיס...

ד״א אתה מוזמן להשתעמם אצלי בבית :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לקנא אחת הקניות הלא רציונליות שעשיתי . אני נותן למחלה להשתלט עליי זה לא טוב...

מצד שני פסח זאת תקופת קניות והתחדשות :silly:

לגבי ה GTX680 השני... כן אני חושב על זה...

הבלוק נקנה יד 2 , אבל הבלוק לא היה בשימוש. זאת הגירסא עם תחתית ניקל .

האמת שהעיצוב פחות חשוב לי כי גם ככה כל הבלוקים הולכים לעבור שינויים קוסמטיים בשביל להתאים טוב יותר ללוח.

לפחות עכשיו ה AX1200 לא נחשב כל כך Overkill .

אז מה לגבי הצנרת והפיטינגים?! אני תקוע בגלל זה, זה הזמן לעשות סדר כי זה נראה מכוער בנתיים.

כדאי לעבור ל קוטר 3/4 מ 5/8 ? לא יראה מסיבי מידי ?

איפה אפשר להשיג פיטינגים בצבע אדום ?! אם בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב ppcs יש כמה חברות של fittings כל חברה ו"האדום" שלה לא מחייב שתאהב דווקא אדום לא תמיד זה נראה טוב , ממליץ בחום לראות מערכות שנבנו עם מחברים בצבע הזה כי הוא לא תמיד משתלב טוב עם הצבעים שבפנים.

אגב אני לא בטוח לגבי הקוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי פיטינגים אדומים, ל-BP יש אדום מאוד יפה, אבל זה מעין אדום-כסף כזה, לא אדום מט עמוק.

למונסון יש אדום "חזק" יותר, אבל אישית אני לא מת על מונסון.

אני לא מכיר עוד חברות עם מבחר גדול כמו של שתי החברות לעיל, אולי אפשר לחפש אנזוטק או דומים.

וכן, AX1200 עדיין אוברקיל :lol: כמעט הרגו אותי פה בפורום שקניתי את ה-AX850 (שיכול להחזיק צמד 680 בלי להתאמץ)

אם זה רק מעבר מהקוטר החיצוני (והפנימי נשאר 1/2) אז זה ייראה קצת יותר גדול, אבל במארז ענק כמו שלך זה מבורך, זה גם יכול לתת לך יותר יכולת תמרון כי ה-WALL של הצינור עבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוניי שפירא! הביקור אצלי כנראה "עשה" משהו. חחחח :P

לגבי פיטינגס... אממ, הייתי הולך על ביטספאוור או יש לך את החדשים של מונסון שבהתחלה לא אהבתי אותם, אבל אחרי שראיתי אותם בכמה פרוייקטים, שיניתי את דעתי. אגב, לא חייב אדום, אפשר להשאיר בצבע כסף. לגבי צנרת, הצנרת הכי טובה והכי יפה זה PRIMOCHILL ADVANCED LRT בגודל 10\16 מ"מ ובאינצ'ים: 3/8" פנימי ו 5/8" חיצוני. לא ממליץ על צנרת אטומה, קח שקוף ושים נוזל אדום... קבל:

a5uwMQM.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבוד לAX1200. (אצלי הוא החזיק 3 GTX580 עם 2 , 10 קשיחים, תחת OC מכובד)

אני משער שרכשת את הכרטיס מאייל יחד עם הבלוק (בכל זאת עולם קטן), קניה טובה.

לגבי הפיטינגים - YMAC אמר את מה שיש לי להגיד בנושא - החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב ppcs יש כמה חברות של fittings כל חברה ו"האדום" שלה לא מחייב שתאהב דווקא אדום לא תמיד זה נראה טוב , ממליץ בחום לראות מערכות שנבנו עם מחברים בצבע הזה כי הוא לא תמיד משתלב טוב עם הצבעים שבפנים.

אגב אני לא בטוח לגבי הקוטר.

באמת שכחתי מהחנות הזאת. תודה!

אדוניי שפירא! הביקור אצלי כנראה "עשה" משהו. חחחח tongue.gif

לגבי פיטינגס... אממ, הייתי הולך על ביטספאוור או יש לך את החדשים של מונסון שבהתחלה לא אהבתי אותם, אבל אחרי שראיתי אותם בכמה פרוייקטים, שיניתי את דעתי. אגב, לא חייב אדום, אפשר להשאיר בצבע כסף כמו שיש לך שאני חושב שזה מתאים גם.

לגבי צנרת, הצנרת הכי טובה והכי יפה זה PRIMOCHILL ADVANCED LRT בגודל 10\16 מ"מ ובאינצ'ים: 3/8" פנימי ו 5/8" חיצוני. לא ממליץ על צנרת אטומה, קח שקוף ושים נוזל אדום... קבל

הביקור אצלך, אולי גם השיעמום חחח

מאוד אהבתי את התמונה, זה נראה כמו ויסקי בפנים.

כן, זה מה שרציתי לצבוע את המים +צנרת שקופה.

חשבתי גם אולי לשלב 2 צבעים של צנרות שחור+אדום ... עוד לא הבנתי אם זה יראה טוב. קוטר 3/8 פנימי זה לא קוטר קטן ?

יש כבוד לAX1200. (אצלי הוא החזיק 3 GTX580 עם 2 , 10 קשיחים, תחת OC מכובד)

אני משער שרכשת את הכרטיס מאייל יחד עם הבלוק (בכל זאת עולם קטן), קניה טובה.

לגבי הפיטינגים - YMAC אמר את מה שיש לי להגיד בנושא - החלטה שלך.

נכון זה נרכש מהבחור שהמחשב שלו גדול יותר בגודל ממנו עצמו חחחח :].

יש לו המון ידע הביא כמה טיפים טובים לפני שרכשתי את המעבד והלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שעדי אמר, צנרת אטומה זה לא משהו, אלא אם אתה באמת הולך על שילוב צבעים, משום מה לא כ"כ נשמע אטרקטיבי (לי)

אתה יכול לצבוע את המים אדום, ואז לשלב צנרת שחורה עם שקופה, האפקט ייצא מגניב.

לא ממש קישרתי בין המכירה של אייל ::) באמת עולם קטן ;)

הנה השוואה בין הצבעים:

BP:

BP-DBRCPF-CC6_02.jpg

מונסון:

mon-fc-1234-1-rd_01.jpg

וכמובן שכל צבע אחר ייראה גם טוב (בלאק ספארקל, מאט בלאק או שייני סילבר, כמה שזה נשמע טוב בעברית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצנרת האטומה היחידה שיכולה להיראות טוב (בעיניי) היא צנרת שחורה מבריקה. כל השאר פשוט על הפנים. לבן גם אפשרי אבל אתה צריך להיות סופר פדנט בשביל שזה יראה יפה ואסור צנרות צולבות כי זה פשוט מכער.

3/8" שזה 10 מ"מ זה גודל אידיאלי. בפורום MDPC יש דעה רווחת שצנרת 10\16 היא הטובה ביותר מבחינת מראה, קינקים וזרימה של המים. אני אישית מסכים עם האמירה הזאת, במיוחד לאור המון פרוייקטים מצויינים שעשו שימוש בצנרת בכזה גודל.

מי שמעניין אותו, הנה לינק לפרוייקט ששייך לתמונה לעיל: http://www.overclock.net/t/1374637/project-arc/0_20#post_19589851

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט לאורך כל הלוג של הבחור בקישור, האדום נראה כתום (המקסימוס, הזכרונות) רק לקראת הסוף הצבעים חוזרים...

רק הראשונות.

זה פשוט כל כך יפה מה שהוא עשה..

הצבע של המים פשוט מדהים. O:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החלטתי ללכת על פיטנגים בצבע ניקל שחור + צנרת שקופה עם צבע אדום.

מבחינת כמות הפיטנגים אני צריך 5 פיטינגים זוית 90 מעלות + 4 פיטנגים 45 מעלות + 4 פיטנגים רגילים + 1 פיטינג עם 3 צלעות .

סה"כ 14 פיטינגים.

עכשיו הבעיה היא שאני לא מצליח להבין איזה גודל של פיטנגים אני צריך בשביל צנרת 16/10 ? (המומלצת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...